mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2002, 16:24 
Cytuj  
witam i pozdrawiam wszystkich z beznadziejnej h'ameryki, z ktorej na szczescie juz niedlugo wyjezdzam :smile:

mozecie sie mnie wiec spodziewac na bedevere i innych serwerach juz za okolo 20 dni :smile:

postaci mi nie skasowali i nie skasuja raczej narazie.

jak wroce to chyba pobije rekord w graniu w daoc :smile:

blah.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2002, 17:24 
Cytuj  
:smile: :grin:

Wytrzymaj z graniem do spellcraftingu i sieknij sobie 30% resist na mele - dopiero wtedy magowie beda playable (ja moze wroce do sorca? :smile:)
A jakbys zaczynal cos nowego to koniecznie rogue :smile:. Ja mam 47 prawie, mutant 41+, plat i drak koncza pierwsze BG, Theddas dopiero zacznie na nowym koncie, Raf ma 37+ infa. frog scouta.... marzy mi sie zlozenie 8 osobowego "wilczego stada" :smile:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-09-02 18:25 ]</font>

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 22:47 
Cytuj  
Hi Gabi! :smile:
Wracaj szybko z tej h`ameryki i wreszcie zjedz cos w domu smacznego! :smile: Bo tam w tej h`aneryce, to zra same swinstwa nadziane antybiotykami i na dodatek spaprane genetycznie! :sad:
Niewielu Nas sie juz ostalo w DAOC, a na dodatek gramy na roznych serwerach...
Nie ma juz awantur... nie kloca sie szczury z Companymi schedowsami! :smile:
Ja to mowia niemcy... "toten hosen"! :smile:
A bylo tak milo... :smile:
Za to... ruszyl beta test AC 2! :smile:
W najblizszej przyszlosci, kilku z Nas (niedobitkow z DAOC bedzie tam mlocic co sie da! :smile: Zapraszam! :smile: Gra podobno jest odlotowa. Gralem w jedynke, tez bylo niezle!
Gabi! :smile: Serdecznie pozdrawiam i wracaj do Nas !!! :smile: :smile: :smile:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 13:39 
Cytuj  
karol --> spox, wlasnie chcialem zaczac grac jakas stealth postacia jak wroce bo ile mozna theurgiem grac. tylko nie wiem jaka? mam minstrela na bedevere na lvl 23 ale nie wiem czy czegos innego nie zaczne. marzzy mi sie infil hehh :smile:

albert --> dzieki za cieple slowa, jak wroce to na pewno bedzie mmnie m0zna spotkac na bedevere i pewnie na pewno tez gdzies indziej :smile: a co do jedzenia to fakt, mry mi sie polskie prawdziwe jedzenie :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 15:02 
Cytuj  
Ja jestem fanem scoutow - zazdrosze im tego dmg cap :smile:
Co do Minstrela to w teamie stealtherow jest jak znalazl - nie ma co prawda Camo ale w razie jakby zerg nadchodzil to i tak wybija scoutow a minstrel przynajmniej ma szase uciec :smile:

Jesli magowie ci sie definitywnie znudzili to rob nowa postac na nowym account.
Zasupportujesz ja sobie na low level theurgiem z drugiego kompa a potem sprzedasz dziada za pare stowek (USD of korsik :smile:)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 15:38 
Cytuj  
ehhhhh ja tu kombinuje latam po forach zeby zdobyc jedno konto a ci mowia o 2ch.. i to ma byc sprwaiedliwosc ? :wink:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 18:49 
Cytuj  
Ucz sie samodzielnosci :smile:
Malo kto czeka az ktos mu zalatwi i dostarczy gierke w ząbkach do domu :wink:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2002, 00:37 
Cytuj  
wlasnie sie zastanawiam, ile potrwa zrobienie nowej postaci z pomoca theurga i buffow ? miesiac ?

tak chyba wlasnie zrobie, zaczne nowa postac na drugim koncie. ciekawe tylko czy bedzie mi sie chcialo, slyszalem ze na bedevere ciezko teraz o grupe na wyzszych levelach a bez full grupy dobrej do 50 szybko nie dojde i buffy tez mi nie pomoga :smile:

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2002, 01:42 
Cytuj  
Nie wiem o jakiej dokladnie grupie myslisz, ale jak szybko doskoczysz do ~15-25 lev to na pewno znajdzie sie paru Polakow, ktorzy chetnie z Toba poexpuja, np. ja (aktualnie 14 lev i chwilowo sie zatrzymalem trenujac fletching :grin:), ze nie wymienie Shardala (lev cos kolo mojego), Platinusa czy Drake'a (~25 obaj). Najsmieszniejsze jest to, ze wszyscy jestesmy Scoutami :grin:.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2002, 09:57 
Cytuj  
Uczcie sie grac sorcami - jak ktos nie ma grupy na wyzszym levelu to zawsze moze moja postacia tanglers solo walic a swoja postacia stac w teamie /afk i tylko zbierac XP :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.