mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2002, 23:12 
Cytuj  
Jak ladowac punkty w theurga ?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2002, 00:19 
Cytuj  
Gabriel Ci powie ale btw: nie ma co robic 2 postaci chyba ze jedna juz masz na 50 lev :smile:

Dociagniecie 2 do 40 to jak jedna na 50 a na moj gust 45-50 lev postacia lepiej sie bawisz niz dwoma 40tkami :smile:

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2002, 07:54 
Cytuj  
Szukam odrobiny urozmaicenia :smile: Chce po prostu zobaczyc jak sie gra casterem :smile:

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2002, 08:44 
Cytuj  
Nie rob drugiej postaci :wink: bo jeszcze Ci sie spodoba i przestaniesz grac scoutem :wink: albo ja i tak skasujesz, bo ci sie znudzi (moze to tylko ja tak mam :wink:, ale jak gralem wizem to zaczynalem pare razy nowymi postaciami, ale poszly do piachu :wink:)
Jak juz bardzo chcesz to polecam:
http://udel.edu/~trevor/camelot/index.shtml <-- zarabiste info o postaciach, spellach, itp. (Tak wiem jest w podstawowych linkach, ale nikt tam chyba nie zaglada :wink:)
http://daoc.catacombs.com/ <-- Builder postaci tu jest (jak sie jeszcze nie bawiles :wink: to sie pobaw)
I pamietaj nie rob drugiej postaci :grin:
A jak nie mozesz znalezc grupy to soluj :grin:
Na catacombs jest tez Bestiary, to mozesz tam sprawdzic jakie moby najlepiej solowac.
A i jeszcze pamietaj nie rob drugiej postaci :grin:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2002, 10:51 
Cytuj  
Kiepawo jest robic 2 postacie pod PvP.
Ale jak Cie bawi bardzo PvM to spoko - theurg jest o niebo lepszy od scouta. Na nizszych levelach solo ma power i nic go nie kosztuja strzaly :smile: a na wysokich z pulse bladeturn KAZDA grupa go chce.

W PvP mnie magowie znudzili bo sa slabi. Ale jak ktos gra jak ten, jak mu tak - Khalgar :smile: czy jakos tak. Zrobil 50 lev + resisty mele na max i mozna pykac.
Tyle ze <50 lev to bedziesz mial MASE instakili od scoutow/infow a stealtherem mozna juz grac od 41+ (Balam i Jery wystukali dosc szybko >100k RP na 41 lev, potem podlevelowali do 45 i zrobili RR4 - ponad 200k a teraz maja 50 lev i ida twardo na RR5 :smile:)

Jeszcze jedna prawidlowosc zauwazylem - stealther swietnie sobie radzi jak realm jest slaby. Poki gralismy w emain to "bydlo" (czytaj: non stealther classes) padalo a ja zawsze stuknalem sobie kogos i ucieklem.
Teraz, jak generalnie gramy we wlasnym frontier i mamy przewage to zanim gdzies dojde, zanim podejde do hiba, zanim nacisne PA to juz ze 4 albsow go wbilo w ziemie :smile:
Jak hiby graly u siebie to latalo ich duzo i solo (albo zawsze jakiegos marudera namierzylem ktory zgubil zerg). W Hadrians natomiast wszyscy zbici w grupach i juz tak pobawic sie nie mozna (znaczy mozna i nawet jest cool ale 1 kill na 30 min max :smile:)

Coz - czas pograc troche w teamie.

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2002, 12:00 
Cytuj  
ludzie nie robcie rabanu... drak chcial po prostu miec kobiete dla swojego drakonusa... pewnie pozostawi ja na niskim levelu , bo kobieta pono ma tylko gotowac i sprzadac a do tego +50 nie trzeba :grin:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 13:50 
Cytuj  
kurcze ja skonczylem grac 5 miesiecy temu hehe, co prawda skille sie nie zmienily ale ja troche zapomnialem.

powiem jk u mnie jest.

ja wybralem linie niepopularna w owczesnym czasie tzn air. dlaczego? ae mezz (zawsze sie przydaje) + air pety ktore chain stunowaly (swietne na rangerow i hunterow solo) no i najlepszy po wzardzie nuke. air doladowalem do 45 chyba reszta do earth zeby miec 1 pulse *chyba 28* i koniec :smile: najlepiej najpiew doladuj sobie earth zeby bladet dostac a pozniej jedz air (ja zrobilem dwotnie i mialem probemy ze znalezieniem grupy bo na 42 nie mialem bt)

sa jeszcze 3 inne dobre konfiguracje ale nie pamietam dokladnie wiec po prostu przejrzyj sobie vnboards. nie chce namieszac:)

pozdr

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.