mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2002, 22:17 
Cytuj  
IMHO player made jest the best (nie mylic z the Beast :smile:) ale na nizszych levelach niektore one time dropy 100%QL moga sie tez nadac.

Polecam:

Serrated Lion Fang
10dps 100QL item z questu Long Lion Fang
30 lev quest dla all "warrior" klas.

Huge Sharpened Boar Tusk
12.6 dps slash 100QL z questu Boar Tusk
36 lev quest tez dla all warrior klas
OTD - Trza zabic Grunge - named pig w Snowodonia

Tusker Old Wounds
13+ dps bron (wolna) z questu o tej samej nazwie.
38 lev quest weapon 100QL, OTD - trza zabic w cornwall na farmie Tusker (tez pig)

Ostatnia ciekawa bronia slash 100QL jest 40 lev bron z epic questa minstrela - wystarczy wpisac /who minstrel 45 50 i popytac gosci czy czy jej by nie sprzedali (dla nich juz unsless)

Ja swoim infem mam zaliczone wszystkie te questy poza Tuskerem. Pogadaj z Mutantem - jego Bonhart od poczatku byl thrust wiec moze ktorys quest Ci moze zrobic.
Generalnie ja tych broni uzywalem od 20 lev i nie zdazylem ich zniszczyc (szybciej sie leveluje niz nawet deep purple weapon sie rozwala).
Zlapiemy sie in game to Ci dam namiar na konto jak bedziesz chcial sobie tego Tuskera wyciagnac moim infem.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2002, 09:14 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-24 23:17, Karol66 napisał:
IMHO player made jest the best (nie mylic z the Beast :smile:) ...


Yup? Did someone call me? :grin:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2002, 14:47 
Cytuj  
Nic nie slyszalem :smile:


itemy dla minstrela - more:
znalazlem jeszcze linka do strony gdzie jest kompletna lista dropow itemow ze spec bonusami dla wszystkich rogue klas oraz lista broni 1recznych slash i thrust.
Mysle ze to wyczerpuje temat :smile:

http://boards.stratics.com/php-bin/daoc ... ber=425237


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2002, 21:22 
Cytuj  
Serrated Lion Fang
10dps 100QL item z questu Long Lion Fang
30 lev quest dla all "warrior" klas.

Takie cos lezy u mnie w banku (tak mysle :wink:), to mnie lap.

Ale pozniej to juz crafted weapon lepiej :razz: bo nie trzeba polowac kilka dni na jakiegos named moba co sie zadko spawnuje :wink: (a ten bonus na dropach to jest do odzalowania).
No i crafted jest tania jak barszcz :razz: a juz za 2 tygodnie spellcrafting i potem jeszcze miesiac na dobicie do 1000+ i bedzie mozna enchantnac bron :wink:

I jeszcze chcialem sprawdzic to zaklecie co sie od Karola nauczylem :wink: Beast

_________________
Are you who you think you are :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mutant dnia 2002-09-25 22:26 ]</font>

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2002, 21:49 
Cytuj  
dzieki karol za mnostwo przydatnego info na temat broni :smile: moj minstrel na pewno sie ucieszy (chociaz jeszcze tylko dwa tygodnie i bedzie mozna sobie lepsze kupic) ale do tego czasu mam zamiar miec juz kolo 30. buffy theurga duzo daja chociaz z levela na level bedzie ciezej.

jakos cie zlapie ingame mutant bo ta bron przydalaby mi sie bardzo :smile: ja uzywam jakiegos szmelcu od merchanta bo nie moge zadnego dobrego weaponcraftera nawet znalezc :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.