mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 9
Dołączył(a): 30.09.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 16:58 
Cytuj  
Czytam sobie o DAoCu i o clasie scout...
Pisze na jednej stronce ze na 30 levelu jest Camuflage... czy to jest to samo co stealth?
A tak poza tym... jeszcze znalazlem cos o auto-trainingu... nie wiem o co chodzi... bede wdzieczny, jezeli ktos mi to wyjasni...
i przy okazji... jakie skile przy scoutcie i infiltratorze trenowac?
Dzieki!

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 17:16 
Cytuj  
Camuflage to takie cus zeby cie assasini nie widzieli z drugiego konca swiata :smile:
Autotrain to mozliwosc podnoszenia skilla bez potrzeby wydawania punktow na niego .....
Niektore skille dla danej klasy same sie podnasza do poziomu lev/2
Tak jest np ze stealthem u infiltratora
Ale najczescie strasznie ciezko wtedy levelowac :sad: Np u minstrela da sie zrobic autotrainem instrumenty ale wolalbym tego nie probowac ....

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 17:45 
Cytuj  
Autotrain to chyba level/4
Jak sie atotrainuje stealth to na 8 lev skacze ci z 1 (default) na 2, na 12 lev na 3 stealth etc.
Generalnie moim zdaniem to sux chyba ze sobie robisz template gdzie ci brakuje kilku punktow "do idealu" i wtedy mozna to obejsc stosujac autotrain do jakiegos momentu.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 17:57 
Cytuj  
U infa autotrenuje sie stealth a u scouta - luk. Gra automatycznie podnosi ci ten skill jesli masz go ponizej 1/4 swojego levelu (zaokraglane w dol). Wyglada to tak, ze na levelu 8 gra podniesie ci stealth/luk do levelu 2 (oczywiscie jak nic nie wlozyles w niego od poczatku gry), na 12 lvl podniesie go do 3 a na 48 bedziesz mial level 12 skilla :wink: (jak to latwo obliczyc dostaniesz za free troche punktow 2+3+4+5+6+7+8+9+10+11+12=77).
Ja autotrenowalem stealth do 40 levelu, bo dluzej mi sie nie chcialo :wink: (inf bez stealtha jest troche cienki :wink:, ale jakos da sie wytrzymac do 40 jak nie chcesz sie bawic na battlegroundach).
A z camuflagem to bajka wyglada tak, ze pewnego razu assassini dostali skill za RA, ze widza archerow jak sa w stealthie i po strasznych lamentach, ze juz sie nie da grac archerem mythic wymyslil camuflage. Jest to na timerze chyba 10 minutowym liczac od czasu ostatniej walki i wtedy assassini nie widza archerow mimo, ze maja ten skill za RA.
ufff :razz:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 18:10 
Cytuj  
Z tym "nie widza" to bez przesady - nie widza ich po prostu z mili ale jak sa blisko to zadziala standardowy detect hidden i zobacza :smile:
Timer jest 10 min i liczony jak skile RA - liczy sie czas in game a nie total wiec sie nie da grac camo-kill-logout 10 min - repeat :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 18:39 
Cytuj  
Ja jeszcze dodam tylko ze camo scoutowi dali zeby mogl (jak na scouta przystalo) scoutowac :grin:.
Jezeli solujesz i nawet kiedy ci sie uda kogos zabic i zwiac w stealth to jezeli w poblizu jest jakis assasyn, ktory cie zauwazyl jestes dead :grin:. Oczywiscie i tak wszyscy narzekaja, bo kazdy chce byc uber :grin:. Dajcie scoutowi trees climbing! :grin:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 20:20 
Cytuj  
Mysle ze wystarczy to ze moze strzelac "przez" drzewa a ja mu PA zrobic przez drzewo nie moge :smile:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 20:44 
Cytuj  
jak dadza tree climbing to ja robie scouta :smile:


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 20:46 
Cytuj  
Bo te drzewa robia uniki jak ktos przez nie strzela i dlatego mozna :wink: A jak chcesz zrobic PA to one Cie nie widza, bo przeciez w stealth jestes i z tego powodu nie mozna PA przez drzewo :wink: Proste i oczywiste :lol:

P.S. White Flag sucks :sad:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 20:49 
Cytuj  
A jak dadza Wizardowi invisibility to zaczne nim znowu grac :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2002, 21:41 
Cytuj  
Nalezy tez dodac ze jak sie da autorelease zanim ktos sie portnie to strzeli sie w kolesia nawet przez mury keepa :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.