mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2001, 17:36 
Cytuj  
Witam,
Obawiam sie ze nazwy The Rats przeforsowac nam sie Karolku nie uda. Mi osobiscie obecna nazwa sie nie podoba. Company mnie denerwuje bo nie lubie sie myc i kompany jestem nadwyraz zadko ,Shadow jakos mi sie kojarzy z Tomassem i innymi. Co do godla wizja paradowania z ptakiem na plecach tez mnie nie rajcuje (niewspoinajac ze to niewygodne jest).
Jako ze nie mam ochoty psuc innym zabawy i marudzic w tej kwestii poprostu wypisuje sie z gildii.
Oczywiscie nadal chetnie pogram z Kompanymi Cieniasami :smile: jezeli beda chcieli grac z wyrzutkiem :smile:

pozdrawiam wszystkich

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2001, 19:03 
Cytuj  
Scorp jak zwykle lze podle - z SoSy, Matem etc zrobilismy dzis TheRats.
Nas NAPRAWDE DO TEJ NAZWY CIAGNIE i tylko to mam na swoje usprawiedliwienie.

Tak wiec tradycji stalo sie zadosc, gdzie 3 polakow tam 4 gildie. "Element destrukcyjny" (czyli ja) dziekuje wam za pomoc w nauce tej gry etc etc etc i tez, jak to Scorp powiedzial, mam nadzieje na wspolna gre.
Tym bardziej ze jak Scorpowi sie moj ptak nie podoba to wkrotce dojdzie do kolejenego podzialu naszego licznego grona PL graczy DAoC'a :smile:

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2001, 10:29 
Cytuj  
ja lubię chodzić z ptakiem na plecach i jak mnie przyjmiecie to jestem ready :smile:
Bedevere - postać Soulcatcheer - Armsman 5 lvl
czekam na propozycje :smile:
chętnie wpłacę wpisowe jak będe miał, szukam chętnych na niskim lvl do polowania

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2001, 11:19 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-11 10:29, Soulcatcher napisał:
ja lubię chodzić z ptakiem na plecach i jak mnie przyjmiecie to jestem ready :smile:
Bedevere - postać Soulcatcheer - Armsman 5 lvl
czekam na propozycje :smile:
chętnie wpłacę wpisowe jak będe miał, szukam chętnych na niskim lvl do polowania


Z tymi chetnymi do polowania to chujowo - blokada XP jest jak jest za duzo roznica lev.
U nas "levele" leca tak:
Ja, SoSy - 21
Mat - 19
Scorp - 18
Saurus - 15
Sirian - 14.

Pomoc mozemy craftingiem ale to niezaleznie od gildii, wpisowego nie ma :smile:
Zglos sie in game do Scorpa jesli chodzi o zbroje studded+ (lub Holgera - on tez jest chyba crafter).
Jesli chodzi o bronie to chyba tylko Sirian.

Co do gildii to sie tak od razu nie decyduj - po co sobie psuc nerwy. Zobacz jak Ci sie play time i czestotliwosc grania pokrywa z czasem innych osob, jak Ci sie z nimi gra etc etc etc.
Pomoc Ci i tak wszyscy pomoga ale grac mozna przy roznicy lev ok 4-5 chyba ze robisz jakies questy - wtedy Ci na XP nie zalezy tylko na pomocy kogos mocnego zeby dostac item.

P.S. Mniej wiecej od 10 lev warto juz zwrocic baczna uwage na ekwipunek.
Niezlym "wymykiem" moze byc przegladanie questow wyzszych nawet o 4-5 lev i proszenie kogos z innej profesji o zrobienie takiego questa "dla ciebie".
Wtedy dostajesz mocny item ktorego teoretycznie nie oplaca sie uzywac bo sie szybko niszczy. Ale uzywa sie z ta mysla ze ma wystarczyc na 2-3 lev max - potem i tak go sobie sam zrobisz again.
Ja np. nie robilem zadnych questow gdzie jako revard dawali jakies bronie czy ciezkie pancerze - mam to wszystko do wykorzystania jesli ktos potrzebuje.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2001, 13:50 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-11 10:29, Soulcatcher napisał:
ja lubię chodzić z ptakiem na plecach i jak mnie przyjmiecie to jestem ready :smile:
Bedevere - postać Soulcatcheer - Armsman 5 lvl
czekam na propozycje :smile:
chętnie wpłacę wpisowe jak będe miał, szukam chętnych na niskim lvl do polowania

Mam luczniczke na 6 Lv. Kreci sie w okolicy Camelotu.Mozemy razem polowac! :smile: Jak trafi, to potrafi przywalic za 70 pkt :smile: Gdy chodzi o kase, to nie ma wpisowego do Company of Shadows, zbieramy "co laska" :smile: na ptaka! :smile:

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2001, 14:50 
Cytuj  
heh teraz juz 15 lev. taski z WD to jest to level w 2h. :smile:


_________________
Obrazek

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2001, 14:17 
Cytuj  
Karol nie rób sobie jaj :smile: choć do Company of Shadows, za kilka dni spotkasz tam jeszcze Solnice i Switchera :smile: może wreszcie czekam na to 5 lat uda nam się razem zagrać :smile: i obiecuję że będę grał częściej niż w AO :smile:

Ludzie zróbmy jedną wielką polską Gildię !
Przecież na wyższych lvl to aż się prosi żeby bandą grać, czy to ma znaczenie jak się nazywa i jakiego ptaka się ma na plecach ?


Posty: 21
Dołączył(a): 12.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2001, 18:01 
Cytuj  
ale ładna nazwa i "ptak" nie zaszkodzą :smile:

p.s. osobiście bardziej podoba mi się The Rats (ze spacją w środku :smile:)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Solnica dnia 2001-12-13 18:02 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2001, 18:51 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-13 18:01, Solnica napisał:
ale ładna nazwa i "ptak" nie zaszkodzą :smile:

p.s. osobiście bardziej podoba mi się The Rats (ze spacją w środku :smile:)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Solnica dnia 2001-12-13 18:02 ]</font>


No i tu lezy ptak pogrzebany :smile:
Przykro mi tez ale... bardzo mi sie "The Rats" podoba (jeszcze poki tego nie bylo to jakos szlo ale jak juz jest... )

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.