mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2002, 08:43 
Cytuj  
http://www.cryptofalbion.com/screenshots.asp

Mi sie bardzo podobaja :smile:
Szkoda tylko ze dziewczyna dociagnela na Pendragonie tylko do 20 lev na razie.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2002, 10:42 
Cytuj  
Necro na screenach wyglada cool, tylko te jego pety tak niespecjalnie na razie wygladaja. Jest szansa, ze beda nowe modele. :razz: I tak trzeba bedzie sie przekonac samemu, jak to bedzie w partyce. Dociagnac do 20 i pobawic sie na BG :grin:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2002, 13:18 
Cytuj  
Z tego co wiem pety jego maja m.i. opje instant zaladowania innego playera mana z czego Kielas sie pewnie zbytnie nie ucieszy :smile:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2002, 15:33 
Cytuj  
w00t ! to juz teraz moj minstrel bedzie mogl grac tylko speed ! a ja bede mogl dac /stick i wyjsc sobie na miasto :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2002, 17:23 
Cytuj  
E tam - i tak jestes w lepszej stuacji niz moj sorc :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2002, 01:31 
Cytuj  
Musza jakos dopakowac nowe postacie, zeby ludzie sie skusili i kupili SI, a potem po miesiacu zaczna nerfowac :grin:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2002, 09:16 
Cytuj  
Hm...jak kupie dodatek to...mam zamiar sprobowac pograc necro...bo jest inny sens kupowania?...he he

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2002, 14:53 
Cytuj  
Podobno sa jeszcze inne powody kupowania :wink:
- upgrade'niety engine
- nowa krainka
- nowe wisualne efekty :razz:
- nowa rasa
- reaver, ktory ma szanse byc najlepszym tankiem w albionie
- nowe questy, zbroje, miecze, moby i takie tam
To tak oprocz nekromanty dorzucaja. :]


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2002, 17:34 
Cytuj  
Szkoda tylko ze dziewczyna dociagnela na Pendragonie tylko do 20 lev na razie.

witam po dlugiej przerwie :smile: ... wiec mozna pograc necro na pendragonie ?? za bardzo sie nie orientuje co sie dzieje w DAoC od miesiaca :grin:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2002, 19:26 
Cytuj  
nie nie mozna, chyba ze dostales sie do bety :smile: ale chyba bys nam powiedzial :smile:

co do SI - dla mnie jest jeden jedyny powod dla ktorego na pewno to kupie.

Upgrade silnika. dlaczego ?

poniewaz calkkowicie eliminuje lag zwiazany z iloscia osob na ekranie czy tez wkraczania w inny zone. wszyscy testrzy pisza ze nie maja zadnego problemu z lagiem (tym generowanym przez compa) i co wazniejsze wcale nie trzeba miec lepszego kompa czy karty graf. po prostu chlopaki sie postaraly wzieli sinik NetImmerse 4.0 bodajze (mozna podziwiac jego niesamowitosc w Morrowind) poprawili co nie co i jest :smile:

aha, apropos Morrowind - wiem, on na kazdym kompie skacze, dlatego ze programisci dodali tam mnostwo rzeczy (tak zeby morrowind za pare lat nadal wygladal dobrze) natomiast w SI wszystko wygladzono, zrobiono wode + generalna kosmetyke.

wiec juz dla samego braku lagu oplaca sie go kupic. a necro + reaver (+ inne klasy, modele broni, pancerza, mobow i miejsca do odwiedzenia) to bardzo fajny "dodatek" w dodatku - przynajmniej dla mnie :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: gabrielangel dnia 2002-10-19 20:29 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.