mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2002, 22:09 
Cytuj  
Pierwsze słowo do dziennika .... errrr do śmietnika znaczy sie .....

http://www.camelotherald.com/more/546.php

Bo podobno ludzie sa niezadowoleni z mozliwości respecnięcia .....

Wcale się nie zdziwie jeśli kiedyś w końcu poprawią trochę minstrela dając mu coś fajnego na 46 lev instruments i większość z tego nie skorzysta bo nie bedzie respeca tak jak obiecali :sad:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2002, 22:22 
Cytuj  
Mi to szczerze mwoiac zwisa - infa mam czystego a na nim chce alchemy. A inne tradeskile mozna robic na mule (poza moze scoutem ktory musi stukac strzaly).

Wiec to ze nie ma /reset to zaden problem.
To ze nie ma /respec to dobrodziejstwo - ludzie by jak jeden maz sie przerzucali na SC i ALchemy a kto bym nam wtedy szyl pancerze i kul bron? :smile:

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2002, 23:18 
Cytuj  
Mnie tez to nie rusza, ale skoro obiecali to juz powinno tak byc. Juz widze wkurzonych ludzi, ktorzy sie chcieli pobawic jakims tradeskillem bo miala byc mozliwosc zresetowania i teraz maja np. 100 armorcraft :wink:
Co do respeca skilli to mnie denerwuje to, ze dodali dwa respece na 20 i 40. Bo full respec byl potrzebny. Hehe czytalem gdzies jakies pierwsze wrazenia/spostrzezenia ludzi, ktorzy robili wiza (zaraz na poczatku jak gra wyszla).
Hasla byly typu:
- mam 7lvl ice, 8 fire i 6 earth, czary z roznych specow sie uzupelniaja
- ja mam 10 ice, 0 fire, 0 earth, czy nie zrabalem sobie postaci?
Wszystko to dlatego, bo ktos madry z Mythica powiedzial, ze najlepiej sie specjalizowac po rowno. W innym przypadku to sie jest gimpem. :wink: Generalnie to Mythic sobie w gume leci, bo gre pozmienial nie do poznania i ludzie zostali z gownianymi postaciami, ktorym poswiecili kupe czasu.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2002, 08:05 
Cytuj  
Byl full respec ktory kazdy mogl/moze uzyc.
Robiac nowa masz 2 respece po drodze - przy 20 i 40 lev.
Faktem jest ze przydal by sie 1 respec przy 50 lev wiecej ale tak jest wydaje mi sie fair. Ten jeden full respec byl wlasnie po to zeby te "gimpniete" zmianami postacie poprawic.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2002, 10:56 
Cytuj  
Jak dla mnie to te dwa respece na 20 i 40 lvl to jest mozliwosc latwego dostania darmowych punktow z autotreningu. Wezmy takiego paladyna co mu sie slash autotrenuje. Wybiera thrusta i na 40 robi respeca na slasha i 54 punkty do przodu. :wink: Z reszta respec mial byc po to, zeby ludzie, ktorym sie spapraly postacie w wyniku nerfniec mogli to wyprostowac. Mythicowi nigdy nie mozna wierzyc. Tak samo mialo byc z respecem RA, bo z ich winy ludzie pobrali zle RA. Mial byc tylko jeden respec, a kazdy dostal dwa. Mythic nigdy nie robi tego co chca gracze, tylko musi cos zrobic odwrotnie, a conajmniej inaczej, zeby tylko wkurzyc ludzi. :wink:

_________________
Are you who you think you are Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: mutant dnia 2002-10-18 14:23 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.