mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2002, 11:43 
Cytuj  
dzis wlazlem sobie na pend i duelowalem sie z 50lvl reaver w epic armor.

reaver rox,

ma slaby dmg bo walil mnie za 70-80 (raz walnal mnei za 150+stun) - porownywalny do mojego (ja mialem MOP4, ktore u mnei nic nie daje bo po co mi crit za 5-20 dmg lol), ale za to jego parry+block... kurwa trafilem go moze 2-3 razy a machnalem chyba ze 20 :smile: obydwa skille mial w granicach 34+12. dobrze ze nie uzywal zadnych ae dmg chantow etc bo bym odrazu padl.

swietny gosc na assasinow. tym bardziej ze zalozyl pozniej swoj sc armor z reactive procs - wtedy dopiero mnie zabolalo :smile:

wkurzylem sie i polazlem zrobic /realmrespec - wzialem Dodger 3 i MoBlocking 3 i po ponownym /duel bylo juz lepiej, tzn dluzej zylem. calkiem sporo evadowalem i calkiem sporo blokowalem. mysle ze to sa RA passive w ktore wladuje pkt. na pewno w block wladuje bo w slashu jest combo ze stunem po block'u a z MoB3 udalo mi sie zablokowac np 3 razy z rzedu. az sie zdziwilem, a pozniej evadnalem 3 razy z rzedu.

oczywiscie walka nie byla na serio bo po prostu walilem mieczem nei uzywajac zadnej taktyki ale bardzo ciezki bedzie reaver do pokonania. no i ma tez evade lvl 1 :smile:

mythic bedzie musial troszke sie zabrac za balans postaci po SI, bron boze nei dlatego ze minstrel przegrywa z reaver, ale po prostu nowe chary, przynajmniej w albionie sa troszke za mocne moim zdaniem.

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2002, 14:29 
Cytuj  
Rzuc okiem na:
http://vnboards.ign.com/message.asp?top ... replies=17
i powiedz, ze reaver rox :wink:

Stealtherzy bede jadac reaverow na sniadanie.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2002, 15:35 
Cytuj  
Zobaczymy jak to na live wyglada.
Najgorsza rzecza dla enemy stealthers jest to, ze taki reaver przklejony do minstrela z AE dmg chantem moze przeczesac szybko cala okolice MG i wyciagnac ze stealtha wszystkich assasinow :smile:

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2002, 17:53 
Cytuj  
Ciekawe jak szybko mu sie mana skonczy i ile aggro zlapie. :wink: Reaver bedzie dobry do pilnowania casterow jak medytuja, ale hmm ... w albionie nie ma juz casterow. :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2002, 19:54 
Cytuj  
Na pewno szybciej sie walka skonczy niz jemu mana. A podczas starcia 2 teamow assasin nie bedzie mogl isc najkrotsza droga do maga/healera tylko bedzie musial ominac reavera.
Anyway dla mnie to jest kolejny argument za infem - lepiej miec scoutow i reaverow po swojej stronie :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.