mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2002, 12:56 
Cytuj  
No wiec taaaak.
Po godzinach (dlugich) polowania na alchemy dropy powiem ze to tragedia.
Te najbardziej interesujace czyli quicksilver potrzebny do insta potionow heal/endurance jest dropowany przez ellys i danoin soldiers.
Problem w tym ze dropy sa rare (mniej wiecej tak jak zwykle magic dropy broni i pancerzy z tych mobow) a te moby dropuja tez mase bezuzytecznych skladnikow (np. ja trafilem do tej pory 1x Health regeneracje, 1x Endurance regeneracje i 3x dmg shielda).
Do tego gdyby jeszcze obojetnie jaki ellys to dropowal ale mi jak do tej pory NIGDY nie spadl zaden skladnik z guardsow a jedynie z named ellys w wiosce lub z sages - oba ciezkie do kilowania (solo zapomnijmy).

Nie lepiej wyglada sprawa z dropami poison skladnikow. Przydaje sie ten ktory zwieksza koszt styli (prawie o 100%) ale jego dropuja moorliches... tak przynajmniej pisza bo ja zabilem 100 i nic :sad:
Niby mozna sprobowac campnac barrows celtic liches ale anyway ten skladnik akurat nei dropuje sie w stacku 5 szt tylko jako single.

Jakby na to nie patrzyc - polowanie na to co nam sie moze przydac to koszmar.

Natomiast POZYTYWY.
Ten dropowany skladnik jest podstawowym skladnikiem danego eliksiru. Oznacza to mniej wiecej tyle, ze koszt dodatkowych skladnikow do jego zrobienia wynosi od 1.5 do 2.5g. Idealna sprawa dla alchemika z 900-1000 skila - mi to gosc zrobil gratis i nie chcial zadnej zaplaty nawet za skladniki ktore sam kupil bo mial na 10 potionach 4 gainy skila (albo fart albo jakis dopal one maja do szansy na gain - potiony byly dla niego blue/green).

P.S. Czy ktos wie moze... czy po 1.55 patchu bounty stones zaczely wreszcie dzialac in combat? Jesli tak to w sumie do dupy te cale potiony heal - mozna sie leczyc stonesami (i tak sa na tym samym timerze co potiony).

EDIT: i drugie pytanko - czy to ze teraz znowu FA wymaga tylko 3 sek wyjscia z war mode to juz tak ma byc czy to tylko przypadek? :smile: Bo jak juz tak zostanie to FA2 dla infa nie bedzie takie glupie (tym bardziej ze timer 15 min tylko).


_________________
Karol 'The Rat'
------------------------------
Krunch: W KT dzielimy ludzi na sprzymierzencow i wrogow...
Karol: To dziwne. Ja dziele ludzi na glowy i tulowia :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-12-02 13:00 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2002, 12:38 
Cytuj  
Cytuj:
EDIT: i drugie pytanko - czy to ze teraz znowu FA wymaga tylko 3 sek wyjscia z war mode to juz tak ma byc czy to tylko przypadek? :smile: Bo jak juz tak zostanie to FA2 dla infa nie bedzie takie glupie (tym bardziej ze timer 15 min tylko).


To testnalem - dupa.
Timer jest 3 sek ale przez te 3 sek NIC CIE NIE MOZE TRAFIC bo timer sie resetnie.
Dziala to na spellsy (nawet jak masz resist spela to nie mozna uzyc FA) - nie wiem czy dziala jak masz w rzadku evade/missy i Cie nic nie trafia.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.