mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2002, 17:57 
Cytuj  
Hejka,
nie zdziwcie sie jakby wkrotce sie okazalo ze zmieniamy sojusz. Wyglada na to ze dojdzie do polaczenia naszego alliance z innym (duzym). Sprawa jest obrabiana i u nas w KT i w innych gildiach ale pierwsze reakcje tzw 'oficerow' sa entuzjastyczne dla pomyslu.
Trzymajcie to info na razie dla siebie i kciuki tez - jak sie wszystko ladnie uda to wyjsc moze z tego najwiekszy sojusz na naszym shardzie :grin:


_________________
Karol 'The Rat'
------------------------------
Krunch: W KT dzielimy ludzi na sprzymierzencow i wrogow...
Karol: To dziwne. Ja dziele ludzi na glowy i tulowia :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-12-05 17:58 ]</font>

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2002, 18:44 
Cytuj  
KT info tylko ale zajrzalem (wscibski skurwiel ze mnie:)...

co do alliance, nei wiem z kim gadacie, ale 8D juz dolaczylo 2 gildie + wiem ze prowadzimy tez rozmowy o utworzenie cos na wzor alliance u midow czyli +900 graczy... na pewno w gre wchodzi PG i BoC ale nie wiem czy z wami tez gadamy bo daleko mi do officera u mnie heh...

moze wiec bedziemy w jednym /as :smile:

anyways, przyda sie albionowi wielki sojusz - czas reakcji do obrony keepa zancznie sie skroci itd...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2002, 20:11 
Cytuj  
Nie nie - to nie chodzi ani o HHH, ani o PG ani o 8D alliance.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2002, 11:06 
Cytuj  
o HHH chyba nikt powaznie nie mysli, niech sobie robia alliance z KoT czy Outcasts.

znaczy sie ze prawdopodobnie powstana 2 albo 3 alianse.

albion na bedevere przypomina mi polske czasem....

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2002, 12:01 
Cytuj  
To kwestia demokracji :smile:
Zasadniczo przy laczeniu sie 2 alliance ten uklad musza zaakceptowac wszystkie gildie wchodzace w sklad obu sojuszy. A ze jest tam po 5-10 gildii already to bywa roznie - zawsze sie znajdzie 1-2 gildie ktore maja obiekcje typu KoT sux, HHH go home etc. U nas np. o 8D mowia ze generalnie fajni ludzie ale maja "za duzo szczescia" w looto na alliance i realm raidach :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2002, 13:15 
Cytuj  
Cytuj:
2002-12-05 17:57, Karol66 napisał:
jak sie wszystko ladnie uda to wyjsc moze z tego najwiekszy sojusz na naszym shardzie :grin:

tzn jak duzy ?? :smile: u nas na MFL przez okolo 6 dzni byl spory alliace z 6 k ludzi ...
niestety rozpadl sie bo amerykanie sie poklocili z japoncami i stracilismy w ciagu 2 godz 5 reliktow :grin:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2002, 14:06 
Cytuj  
tez slyszalem takie opinie o 8d, ale ostatnio bralem udzial w wiekszosci legion/dartmor/HoC raidach i praktycznie zawsze bylem jedynym czlonkiem z 8d...

moze to o mnie chodzi :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.