mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2002, 12:27 
Cytuj  
zastanawiam sie czy nie olac troche resista na crusha i dexa i wtedy wyjdzie mi +100hp dodatkowych...

jakies sugestie ? :smile: bo ja osobiscie wolalbym te 100hp - jak to powiedzial frog, jak widze kogos z mlotem to spierdalam :smile:

a takze - nie jestem pewien czy wazniejszy jest dla mnie dex (evade) czy qui (spd broni i evade) - slyszalem ze im wiekszy qui tym mniejszy dmg broni...

i czy da sie jakos przeliczyc +2 slash do skilla na dmg ?

blah to tyle n00b questions :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: gabrielangel dnia 2002-12-10 14:31 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2002, 15:38 
Cytuj  
Zawsze najpierw maksujesz con i Hits a dopiero potem resisty bo HP jako takie jest najlepszym resistem na wszystko :smile:

Co do dex/quick to ja mam max na oba bo jak cos wplywa na evade to jest dla mnie numero uno :smile:
Jesli uzywasz broni 2.9 spd i wolniejszej to nie masz zadnych szans sciagnac sobie speed broni <cap z najlepszymi buffami.
Jesli masz 2.8spd to tez nie zdejmiesz tego < capa bez haste buff (theurga).

Z tym ze "im wolniej tym lepiej" to bzdura. Problem polega na tym ze ktos kto uzywa broni np. 2.2 spd uzywal uberbuffow.
Bo niestety jest tak
Gra najpierw dopasosowuje dmg ZE STYLI do szybkosci efektywnej broni a potem dopiero capuje speed broni na 1.5sek.

A co do policzenia wplywu slash na dmg to jest tak ze slash porownuje sie z levelem postaci. Na 50 lev jesli masz:
1 slash - walisz losowo 25%-125% max dmg
25 slash - 50%-125% max dmg
ok 40 slash - 75%-125% dmg
50 slash - 100-125% dng
>50 slash - od >100% do 125% max dmg
(ale generalnie >50 w skilu broni juz malo wplywa na average dmg)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2002, 16:28 
Cytuj  
czyli +hp, bo con mam capniete

dex/qui - tez bym chcial miec capniete ale ja musze najpierw patrzec na STR i CHA :smile: choociaz moge sie mylic. anyway zostawie je na rownym + poziomie (na kazdym mam ze 20-30 do capa).

ja uzywam jambiyi (2.6) wiec qui by mi sie przydalo ale niestety nie moge sobie pozwolic na to, bo musialbym sie pozbyc STR, CHA a to sa wazniejsze dla mnie wspolczynniki.

czasem tez uzywam sabre (3.6 albo 3.5 nie pamietam) ale z takim qui (czy tez bez qui) to koszmarnie wolno macham, tyle ze z o wiele wiekszym dmg

ie. na 50lvl studded robie jambiya kolo 80dmg a sabre daje mi 110-120 (musze przetestowac to z zegarkiem).

ten slash to takze + z RR i items tak?

to teraz kolejny issue, czy oplaca mi sie zrezygnowac z powiedzmy +16 dex na rzecz +2 slash zeby miec +11 z items do slashu?

neverendin questions :smile:

i czemu chain jest taki drogi cholera :sad:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2002, 17:10 
Cytuj  
Ja wogole nie mam bonusow do thrusta z itemow.
Ale ja mam 50 thrust base :smile:
Mysle ze to rosnie nie "skokowo" tylko liniowo wiec duzej roznicy nie zobaczysz.
Mimo wszystko ja bym dorzucil dex :smile:


_________________
Karol 'The Rat'
------------------------------
Krunch: W KT dzielimy ludzi na sprzymierzencow i wrogow...
Karol: To dziwne. Ja dziele ludzi na glowy i tulowia :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-12-10 17:12 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.