mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2002, 10:25 
Cytuj  
No i polazlem necro lvl 24 na BG1. Poki co najlepsza klasa w albionie. 439 RP w jeden dzien i z 10 smierci total. przezywalnosc jest 4x wieksza niz kazdego innego castera. Bronilem tez keep'a przed hibami. Siege trwal 2 godziny. Necro na murach wala przez sciany, a animisci robia mushroom field pod gatem'em (tak z 30-40 wiezyczek). Nasmieszniejsze jest to, ze juz hiby placza ze necro olewa LoS, ale to ze animista stawia nukujace pety gdzie popadnie (w drzewie, pod mostem, w murze) i taki pet wali do wszystkiego tez bez LoS, to juz nie placza. W kazdym razie, necro to najlepszy jak na razie caster w albionie.

BTW. Kropnalem na BG1 dwa razy trola zerkera o imieniu <Zoska> hmmm :smile:


_________________
Zulsorah Necromancer lvl 50 Carnac
Esidare Enchanter lvl 46 Prydwen

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2002, 06:12 
Cytuj  
Jezeli jeszcze nie zauwazyliscie, to armor na necro sie nie zuzywa :smile: Juz mam 4 elementy cloth af51 100% gotowe to SC (mam jeszcze za niski tailoring na sleeves i robe). Wszystkie resisty pojda na maxa magic i melee. Do tego Int i Dex i Power. Poki co moj necro lvl 29 ma AoM 2, i troche bizuterii. Jako inconu ma tez Heat+5 natural. Poki co mam wszystkie resisty 15+ (Heat i Spirit 19) i chce wypasic je na maxa zanim pojde na BG3 (na lvl 35). Powinienem miec magic na 24% (Heat 29%) i melee na 18%.
Jeszcze nie wiem jaki jest spec RA dla necro, ale znajac Mythic bedzie to kompletna porazka wiec pewnie zwieksze sobie magic resist na lvl 3 (+9%) (tyle bede mogl po zrobieniu 2L0 na BG3), a potem szanse na criticala tak na lvl 2 (bedzie to wymagac 8 pts, ale 2L8 sie szybko zrobi).

BTW. Czy ktos moze podtwierdzic ze cap na resisty ci wzrasta do 31% na RR5 ?


_________________
Zulsorah Necromancer lvl 50 Carnac
Esidare Enchanter lvl 46 Prydwen

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2002, 09:51 
Cytuj  
>BTW. Czy ktos moze podtwierdzic ze cap na
>resisty ci wzrasta do 31% na RR5 ?

Nie sadze - cap na resisty to (level/2)+1.
Zaokragla sie w dol wiec czy 50 czy 51 lev to nie ma znaczenia (nie powinno miec).


Ja sie juz nie moge doczekac az te standa reaverow i necro wpadna do emain :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2002, 11:23 
Cytuj  
ja tez :smile: bede sie grupowal z necrosami i nabije mnooooostwo rpsow :smile:

a btw, nie wiecie czy jak mezzne commandera (bonedancera) to moze ona nadal sterowac reszta ? np czy moga go leczyc itp.

strasznie silna postac. pety wala razem za 150, on wali Dotem i jakims dd, jeden z petwo go leczy. dla infilow na pewno jest luz bo to caster w koncu (scouta raczej tez nie powienien miec problemow), ale klasy ktore mniej dmg zadaja (jak ja) musza kombinowac duzo.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2002, 13:44 
Cytuj  
Wczoraj spudlowalem PA w tego goscia i tylko sie przykleilem na stick + sprint i garota walilem.
Gosc faktycznie wyjechal mi z petow niezle (walily po 20-30dmg ale mialy buffa dmg kolejne 20-30 dmg) ale i tak padl w jakies 4-5 sek.
Dal 890 RP wiec musial byc 50 lev i jakis juz w miare sensowny RR :smile:
Generalnie wiec sux - olac pety, walnac stuna i zabic pacjenta wrecz :smile:

EDIT: Pet go leczyl ale chyba jak mial <50% HP dopiero a do tego leczyl po ok 200 co 4 sek.
A ze ja walilem po 200 co 2 sek to facet nie mial szans.



_________________
Karol 'The Rat'
------------------------------
Krunch: W KT dzielimy ludzi na sprzymierzencow i wrogow...
Karol: To dziwne. Ja dziele ludzi na glowy i tulowia :smile:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-12-16 13:47 ]</font>

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 gru 2002, 15:25 
Cytuj  
dzis mnie zabil - ale nie mialem juz end/polowa hp etc (ma juz epic armor wiec ma 50) - jakos na S imie chyba nie pamietam - kobold babka anyway.

no widzisz ty waliles go za 200, ja za 80 unstyled (styled cos kolo 130 na epic jest).

musze dzis na pendragonie sprawdzic spec 50 thrust, dogder 3 i na maxa hp :smile:

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2002, 02:59 
Cytuj  
No tak, jak sie spodziewalem: RA dla necro, obnizenie o 25% szansy na to ze ktos zresistuje spella. Masakra. Kpina w zywe oczy. Jak moj wizard ma bufy kleryka (dex/int) to mialem moze raz resist na pareset nuke'ow. Jak sie ma full spec w linii +11 z itemow +2 z RR, to nawet koles co ma 50% resista ci nie zresistuje (jedynie obnizy damage),a oni wyjezdzaja z czyms takim. Eh... co tu duzo gadac. Najpierw wizard (Vulcanic pilar insta ae damage ktory zadaje 100dmg na targecie raz na 30min). Teraz badziewne RA dla necro... A hiby dostaja np. Group Purge i to na glownej klasie bufujaco/leczacej.


_________________
Zulsorah Necromancer lvl 50 Carnac
Esidare Enchanter lvl 46 Prydwen

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.