mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2003, 12:28 
Cytuj  
czytałem dziś thread na Camelot Board i tak tam gosciu pisze:

STEALTH
Bugs
1 You can Spam the stealth key and people will loose you as a target constantly. You will not become stealthed however. You get the hide and unhide messages, but you do not actually enter into stealth mode. As a result you can run at full speed and remain untargetable by enemies until they enter combat range (too close to enemy to hide).
2 Our name tags show up when we are in “shadow mode” and close to an enemy, making this semi-transparent skin kind of pointless in RvR against the non-detect hidden players… it acts like a red flag.
3 Pets see though stealth and chase you forever across the zone, making escape for our class impossible if a pet class spots you even for a few seconds. Really needs to be fixed so that pet have a range limit on players, or stop chasing after the target stealths.


...i pytania:
1. dobre :smile: ale czy przydatne?
2. really??? this sucks :sad:
3. jak 2 :sad:

ref: http://vnboards.ign.com/message.asp?topic=43429531&replies=154

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2003, 12:34 
Cytuj  
Tak ale ja az tak nie spamuje - po prostu co 3-4 sek na sek wlaczam stealth zeby mnie archer nie targetnal.
Ale tak naprawde to olac - jak idziesz w "niebezpiecznym" terenie to stealthujesz a jak w bezpiecznym to ci sie nie chce klikac.


Co do 2 to ja bym nie przesadzal - pomaga im troche ale inaczej to wogole bysmy byli invisible.


Co do 3 to tak i jest to zdecydowane "za" zeby nawet nie probowac uciekac jesli jest w okolicy ktos z petem - lepiej walczyc do konca.
Jest to tez zdecydowane "przeciw" kupieniu sobie vanish.
Natomiast z dobrych wiesci - maja to naprawic przy okazji kolejnej implementacji LOS dla petow.
Ale szczerze powiem ze nie wiem czy to dobrze - przeginaja assasinow a ja chcialem troche pograc sorcem :smile:
Od petow gine moze 5% przypadkow ale dla maga to byla JEDYNA mozliwosc zrobienia czegokolwiek. Jak biegne unhiden i nagle mu sie schowam przez nosem to gosc nie moze nic zrobic poza AE spells a tak - jak mial refleks i peta to mnie "znalazl".


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2003, 14:50 
Cytuj  
Jest jeszcze 1 fajny tip a propo tego peta ktory cie goni w stealth.
Jesli jest taka sytuacja ze magl uciek puszczajac na ciebie peta to uciekaj i patrzac przez ramie wprowadz peta w spawn mobow.

Czyli jak jest sytuacja taka:

MOBY

TY
PET

MAG

To ucieka sie po luku mijajac moby - pet idzie najkrotsza droga do Ciebie i lapie po drodze agro. Jesli to jest wieksza bitwa to dodatkowe agro poleci na reszte teamu maga.
Kiedys pod hib supply w emain widzialem jak w ten sposob zagrowane 9 granies wlecialo do srodka keepa sieja poploch :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.