mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2003, 21:42 
Cytuj  
Sorcerer Changes
- Increased Mind Spec AE Mez to 1875 range.

Ale pewnie znowu skonczy sie tylko na obietnicach (stun range 1350 dla clerykow mial byc w poprzednim patchu i nie dali, a teraz znowu obiecuja).

Minstrel Changes

- Significantly reduced the cost of offensive shouts to be comparable to other classes.
- Increased stun shout duration to be comparable to other single target stun spells.

Wyglada obiecujaco gdy tymczasem nieco ponizej:
Skald Changes
- Significantly reduced the cost of Warcry, Battle Whoop, and Stunning Shout
lines to be comparable to other classes.

No to swietna poprawka. Skald bedzie jeszcze bardziej uber (zbufowany porzadnie, wali jak ciezki tank ale ma speed'a, mez i insta DD).


_________________
Zulsorah Necromancer lvl 50 Carnac
Esidare Enchanter lvl 46 Prydwen

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2003, 22:23 
Cytuj  
Jako scout dodam ze zmiana RA:
Longshot now has a reuse timer of 5 minutes, and Volley now has a reuse timer of 1 minute.

to kompletna beznadzieja :grin:


_________________
TBH!

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2003, 04:07 
Cytuj  
Cytuj:
No to swietna poprawka. Skald bedzie jeszcze bardziej uber


Heh, "wszyscy są uber tylko nie my" ?
Skald już od dawna nie jest "uber", są w midgardzie znacznie lepsze klasy.

Cytuj:
(zbufowany porzadnie, wali jak ciezki tank


Może zagraj Skaldem przynajmniej do 40+ a potem wypisuj takie rzeczy :wink: chyba że porównujesz totalnie zbufowanego skalda do kompletnie nie-zbufowanego tanka...


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2003, 11:13 
Cytuj  
dobra zaczynam jako ze przed chwila 30 min spedzilem na pendragonie :smile:

- czapki dla wizow - WYPAS !!!!
- nowe emoty - smieszne, szczegolnie /induct heh
- zmiany itemow (w df itd) - dobre.
- zmiany clerow (buffy 10 min z health procem) - bardzo fajne - 15 min buffy do melee dmg SUPER.
- naprawione Cabalist pety - SUPER (tego chcial glownie TL)

no i minstrel....

- Significantly reduced the cost of offensive shouts to be comparable to other classes

SUPER. tego chcial TL i reszta minstreli od ponad roku. jak to wyglada ? 2dd i 1 stun to teraz jakies 10 proc mana co zwieksza bardzo dmg output minstreli (starczy na o wiele wiecej podczas duzych walk, szczegolnie interuptujac casterow).

- Increased stun shout duration to be comparable to other single target stun spells

to takze zmiana o ktora prosili minstrels. wczesniej mielismy 6 sec, co po RA's i resitach czasami zmiejszalo sie do 2 sec (nie mozna bylo po stunie nawet mezznac) - teraz 9 sec - yay :smile: to duzy + do defense i offense ale to nei to jeszcze.

no i najbardziej kontrowersyjny.
- Added new hit point buffer song:

30 Barrier of Sound
40 Shield of Melody
50 Wall of Song

Ja mam tego na 40 (45 inst). jak to dziala? oczywiscie jest to song, czyli trzeba miec insrtrument wyjety. mythic nie wspomnial takze ze jest to group ability.

dziala to jak pbt prawie (pulsuje co 8 sec). robilem testy z casterami i tankami. caster uderezyl mnie za 52, 52 absorbnelo czyli uderzyl mnie za 0 :smile:

z tankiem (2H pally) poszlo gorzej. nic nie robilem oczywiscie oprocz stania w miejscu z tym songiem bo nic innego nie moge robic (grac innego song czy pojsc w melee). uderzal mnie czasem za 140-70 absorb= 70 itd.

To jest SUPER zmiana na PvE (latwiej bedzie o grupe z naszym wiekszym dmg i z tym absorb) i na rvr w bitwach MG/Keep.

Mam jednak nadzieje ze to nie koniec zmian bo lista co TRZEBA naprawic jest bardzo dluga. Ja nawet nie prosze o nowe rzeczy tylko o naprawienie Charm/Stealth i paru innych bugow ktore minstrel ma.

I nadal wydaje mi sie ze potrzeba minstrelom wyzszego Evade albo spec shield (chain niech sobie w dupe wsadza chociaz wiem ze tego nie zrobia). Chain tak naprawde przed niczym mnie nie broni. Wole miec wieksza sznase W OGOLE nie byc trafionym niz byc bardzo czesto trafionym za 10% mniej. Evade III nikomu by nie zaszkodzilo (bardzo wielu minstreli jest Highlanderami i oni i tak w ogole nie evaduja)

Chyba logiczne, tym bardziej ze jestem ROUGE a mam gorsze evade niz jakis Valewalker.

I naprawcie KURWA stealth.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2003, 11:59 
Cytuj  
Widac ze sie powaznie wzieli za dopakowanie albionu - tak trzymac :smile:

W 1.61 zaczynam oczekiwac chain armora dla sorca i jak tego nie bedzie to /cry na wszystkich mozliwych boardach :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2003, 13:10 
Cytuj  
/slap Mythic za niesprecyzowane opisy:


- Added new hit point buffer song:

30 Barrier of Sound (10 sec pulse/30 dmg absorb)
40 Shield of Melody (8 sec pulse/60 dmg)
50 Wall of Song (6 sec pulse/ 100dmg)

- To jest grup ability.

- z testow Earth theurg + 50 lvl minstrel i stackowane obydwa pbt = UBER.

- jest tez zmiana w End drain u minstreli o ktorej Mythic nie wspomnial (schodzi mniej wiecej rowno z power czyli srednio o polowe zostala zmiejszona)

Nowy song o ile wyglada fajnie na papierze, to pcha minstrela w zupelnie inna strone znowu. Teraz zamiast byc AFK grajac power song, bedziemy AFK grajac HPB song. NUDA.

Oczywiscie to sie tyczy PvP bo w RvR bedziemy musieli twistowac pwoer/hpbs. NUDA.

Obnizylbym wartosci absorbu o polowe jesli daliby mi ten song jako Chant i jeszcze na timerze.

+ minstrel z petem 50 + moze solowac Purple moby twistujac charm i hpbs.

nadal mythic nie rozwiazal najwiekszych problemow a obawiam sie iz po tym patchu na dlugo nie bedzie zadnego FIX'a ani LOVE dla albionu.


_________________
afk for quite a while

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2003, 14:36 
Cytuj  
Bedzie LOVE dla scouta! :razz:
Na vnboards scouci sie burza (chociaz do konca nie wiem o co im chodzi :wink: )


_________________
TBH!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.