mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2003, 11:38 
Cytuj  
Jakies propozycje?

Llyn sux IMHO (slabe dropy)
Ten named z Dales of Dervy nas chyba przerasta.

Sznur proponowal Prince ale ja na nim bylem tylko zergiem. Mam watpliwosci czy 1 grupa styknie (a 2 pelnych raczej nie zlozymy)

Moje propozycje to:

- Named moby w PvP dungeon MIDGARDU i HIBERNI (u hibow sa do zabicia 2-3), u Midow 2 przy czym jeden latwy bankowo, drugi porownywalny z Dara.

- Jeszcze raz SI raid ale tylko: Tower Guardian, High level domki (te co ostatnio), Vorcostam (ten 61 lev mob ktorego zdjelismy w sobote - ten co spawnal mase 50-55 lev undeadow jak go pulnelismy), Durval i na koniec mozna sie sprobowac zblizyc do portu Vinkingow w Cadley (nie wiem czy tam sa jakies named - nie udalo mi sie podejsc blisko ze wzgledu na spawny non named 58-61 lev mobow).

Dajcie znac czym jestescie zainteresowani, jakie macie inny pomysly, i jak z czasem.

Jesli chodzi o mnie to ja bede avilable albo w sobote rano (10-11) z czasem max do 13.
Albo niedziela po 17.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2003, 12:15 
Cytuj  
sobota odpada tym razem - niedziela po 17 jest ok.


_________________
Obrazek

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2003, 12:34 
Cytuj  
Fajnie by było, gdybyśmy na stałe mogli się umówić, że w sobotę o tej - oj! - 10.30 i w niedzielę o 17.00 coś robimy. Kto przyjdzie, ten będzie...

Można zaplanować coś konkretnego w tzw. tygodniu, a jak nie, to się decyduje na miejscu, patrząc, kto przyszedł. Albo gdzieś idziemy, albo się rozchodzimy...

Jakieś stałe miejsce, jak nie ma nic konkretnego - np. portal SI po stronie Avalon Marsh, bo można w ciągu 10 minut dotrzeć niemal wszędzie - i już...

Taka nowa tradycja. Bezbolesna, jak sądzę.

Cytuj:
2003-03-03 11:38, Karol66 napisał:
Llyn sux IMHO (slabe dropy)


Chętnie bym poszedł do Llyn, bo nie mogę odżałować, że dałem się namówić na sprzedaż pelerynki, która tam spadła :smile: Może druga spadnie? :smile:

Cytuj:
2003-03-03 11:38, Karol66 napisał:
Ten named z Dales of Dervy nas chyba przerasta.


W końcu trzeba go zabić... Po cholerę żyje? Ale rzeczywiście jest 3 do zera dla niego, ale to na razie.

Cytuj:
2003-03-03 11:38, Karol66 napisał:
Sznur proponowal Prince ale ja na nim bylem tylko zergiem. Mam watpliwosci czy 1 grupa styknie (a 2 pelnych raczej nie zlozymy)


Jedna to chyba rzeczywiście za mało, ale gdyby to zaplanować i zmobilizować jeszcze Łosia, Soulcatchera i Gonewronga (to tylko niedziela o 17 wtedy, chyba), to kto wie...

Cytuj:
2003-03-03 11:38, Karol66 napisał:

Moje propozycje to:
- Named moby w PvP dungeon MIDGARDU i HIBERNI (u hibow sa do zabicia 2-3), u Midow 2 przy czym jeden latwy bankowo, drugi porownywalny z Dara.

- Jeszcze raz SI raid ale tylko: Tower Guardian, High level domki (te co ostatnio), Vorcostam (ten 61 lev mob ktorego zdjelismy w sobote - ten co spawnal mase 50-55 lev undeadow jak go pulnelismy), Durval i na koniec mozna sie sprobowac zblizyc do portu Vinkingow w Cadley (nie wiem czy tam sa jakies named - nie udalo mi sie podejsc blisko ze wzgledu na spawny non named 58-61 lev mobow).


Dartmoor?


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Holger dnia 2003-03-03 12:38 ]</font>

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2003, 12:34 
Cytuj  
Zawsze mozecie pofarmowac guardsow kolo lvl 10 keepa :smile:.
bonusowo rps wskocza :smile:.


_________________
TBH!

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2003, 13:19 
Cytuj  
Dartmoor sux - dropy sa standard wiec poza swiecidelkami reszta do kosza idzie (nie ma szans na itemy z 35% bonus i QL bliskim 100).

Co do ludzi to ja bym bardziej sie ustawial na Kojota, Raku i Kielasa bo dla Gone to chyba troche nie ta pora dnia (a jak jemu pasi to juz jest tlum).
Generalnie wolalbym PvM robic w czasie gdy sie nic specjalnego nie dzieje we frontier - glupio sie nam z KT tlumaczyc ze farmujemy jak gildia/alliance broni jakiegos keepa :smile:

Patrzac tez realnie nie ma szans zlozyc 2 grup bo ZAWSZE komus nie bedzie pasil termin a >40 lev ludzi PL jest wlasnie ok 16.
Wiec prince IMHO odpada chyba ze ktos to robil w jednej grupie i wie jak.
Tego goscia z Dales tez bym olal "na troche". On wykorzystuje to ze kupa ludzi nie ma dobrego SC armora i nizsze levele. Wali AE dmg wiec Ci <50 i bez max capow na resisty dostaja mocno, trza ich leczyc wiec agro lapie kleryk. Jak sie trafiaja pady to z kazdego z naszych dead resuje moba 48 lev etc - padamy.
Mysle ze nawet w 8 go mozna kilnac tylko po prostu nikt nie moze zginac :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2003, 13:44 
Cytuj  
Ja niestety jestem w weekendy out :sad: bo zaczal sie nowy semestr i sobota/niedziela mam zajecia od 10 do 21 :sad:

Najblizszy wolny weekend mam dopiero w kwietniu wiec sux :sad:

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2003, 14:57 
Cytuj  
Hm...co do tego niby smoka z dales...on jest chyba juz przy tworzeniu lekko popier...y he he..zachowywal sie jak jakis hib lub mid szkolony ,ze cler to najwiekszy wrog he he,ja agro zlapalem jak wszyscy w grupie mieli full hp...1wszy obrywalem,i nie przestalem obrywac ...dopoki nie padlem(tylko na chwile,przestalem...jak zajal sie dobiciem Fedora)...ale...ja bym jeszcze raz najpierw jego sprobowal...i moze tak...wiemy gdzie ta cholera se spaceruje...to moze go dorwac w polowie drogi?...nie mialby pomocnikow co?he he

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.09.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2003, 15:54 
Cytuj  
Z tego co widać mamy 5 rejonów do wyboru na eventy:
1. SI - tak jak ostatnio, z czego najlepsze dropy to chyba z tej 50lvl rodzinki. Od razu można by zaliczyć cmentarz i rybkę w Caldey oraz poszukać jakiś mobów na Plain of Gwyddneau.
2. Llyn Barfog - tam tylko regular dropy, ale biżuteria jest chyba warta zachodu.
3. Dartmoor - j.w.
4. High Level Guards Enemy Keeps - to bardzo ciekawa propozycja, zrzucają przedmioty o wysokim QL.
5. Prince raid - w jedną grupę może być ciężko. Musi być przynajmniej jedna pełna grupa MA, najlepiej 50lvl all (tanki mogą być 48+), druga grupa pomocnicza mogła by być nawet niepełna. Wiedziałem jak 1 dobra grupa dala sobie rade z Princem, więc jest to do rozpatrzenia. Dropy są bardzo przyzwoite.

I jeszcze jedna propozycja, niestety wyłacznie dla 50lvl: Są dwa questy do zrobienia w SI: Ogre Might i Restoring the Magic, które można zrobić wyłacznie w dobrej grupie. Oczywiście nie dla expa tylko dla dropów.
Za Ogre Might nagrodami są:
Scurceol's Bracer Hits: 30 pts Crush Resist: 10% Slash Resist: 10% Bonus: 25% Quality: 100%
Scurceol's Belt Constitution: 7 pts Piety: 7 pts Cold Resist: 10% Heat Resist: 10% Bonus: 25% Quality: 100%
Scurceol's Belt (str) Constitution: 7 pts Strength: 7 pts Energy Resist: +10 pts Matter Resist: 10% Bonus: 25% Quality: 100%
Puzzler's Globe Hits: 57 pts Energy Resist: +12 pts Bonus: 25% Quality: 100%

Za Restoring the Magic:
Glwys-lledrith Cloak Enhancement: +2 pts Hits: 18 pts Power: 4 pts Spirit Resist: 8% Bonus: 25% Quality: 100%
Gwrm-lledrith Cloak Intelligence: 10 pts Hits: 9 pts Power: 4 pts Thrust Resist: 8% Bonus: 25% Quality: 100%

Nie wiem, czy statsy zależą od klasy postaci, czy są losowe.







<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Sznur dnia 2003-03-03 15:57 ]</font>

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2003, 17:41 
Cytuj  
No w ten weekend nie mogłem, dzieci się rozpłakały :grin:.
Ale postaram się może w następny weekend.


_________________
Magus
vel Adsumus

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2003, 18:31 
Cytuj  
Ogre o ile pamietam nie da sie zrobic w mniej jak 30 osob a i to trudno.
Restore magic ponoc sie da ale z duzym ryzykiem smierci - trza backup resera.

Ja bym sie skupil na tych mobach ktore nam nie dropnely a powinny :smile:
Z tego co na boardach slysze to fajne dropy ma Tower Guardian, Durval i ten gosc 61 lev na skraju Cadley i Dales.
No i domki - generalnie skupil bym sie na tym czego solo nie mozemy zabic albo w 2-3 osobowym teamie.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2003, 21:47 
Cytuj  
Cytuj:
2003-03-03 12:34, Holger napisał:
Fajnie by było, gdybyśmy na stałe mogli się umówić, że w sobotę o tej - oj! - 10.30 i w niedzielę o 17.00 coś robimy. Kto przyjdzie, ten będzie...


Mysle, ze to dobry pomysl. I latwiej bedzie Nam zorganizowac sie z innymi zajeciami, jezeli bedziemy mieli staly termin spotkan!:)
A propozycja dokad ewentualnie pojdziemy... jest zawsze dobra, byle udalo sie Nam przezyc! :smile: :grin:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2003, 22:36 
Cytuj  
Generalnie idea jest cool, ja jestem za etc.
Ale wrocmy do tematu topicu i ustalmy do srody-czwartku max na co idziemy bo to oszczedzi nam czas.
Ja, Sirian i pare innych osob ma szanse odpalenie buffbota ale "transport" go zajmuje nieco czasu (szczegolnie ze druga maszyna zazwyczaj jest zlozona z czesci ktorych "szkoda bylo wyrzucic" :smile:)

Jak sie umowimy np. z fort gwyn na 10, to zwalcie tam postacie konczac gre dnia poprzedniego - oszczedzimy swoj i innych czas i wyruszymy np. o 10.10 a nie o 11 :wink:

Zaraz zrobie glosowanie co do miejsca next raidu - zaglosujcie please.
Linkt do glosowania:
board/viewtopic.php?topic=4945&forum=5&0


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2003, 02:07 
Cytuj  
Fakt, ze nalezy szanowac czas! Jak sie umawiamy na oznaczona godzine i w oznaczonym miejscu, to naprawde jest glupio, jak wyprawa zaczyna sie z duzym opoznieniem.
Jak juz wczesniej napisalem, to wszystko mi jedno gdzie pojdziemy, byle zabawa byla fajna!:) Ale glos swoj oddalem na okreslona lokacje!:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.