mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2003, 21:21 
Cytuj  
z tego co ostatnio slyszalem kilka osob chce sie przeniesc z albionu na Bedevere do midguardu na MLF :smile:
chce sie upewnicz czy to prawda a jesli tak to ile osob planuje cos takiego?
moze juz ktos tam ma jakiegos nisko levelovego chara ? niech sie przyzna :wink:
jak beda jakies problemy "in game" z kasa czy wyborem postaci plz /send Darkares lub do kogos z Purgatory z pewnoscia pomoze :wink:

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2003, 21:23 
Cytuj  
wlasnie sie dowiedzialem ze Campany of Shadows planuje zrobic tam gildie :smile: jak bedziecie chcieli postaram sie was podlaczyc do najwiekszego alliansu w midguardzie :smile:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2003, 22:03 
Cytuj  
ja mam jakies 2 chary na lvl 15 ale nie mam zamiaru sie przenosci. na pewno nie na MLF. miam niemile wspomnienia.

zreszta w ogole nie chce sie przenosic. to ze teraz jest cienko to normalne. od listopada do stycznia albion rzadzil, dopiero ostatnio dostajemy w dupe. i na pewno sie to zmieni.


_________________
afk for quite a while

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2003, 01:33 
Cytuj  
Ale to bylo pytanie do CoS a nie do nas :grin:

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2003, 09:49 
Cytuj  
Hm.." i napewno sie zmieni"...nie zmieni sie jak old ppl ..beda grac jak do tej pory...tzn...robia grupe roam i reszte maja w dupie...nie ma kto nowych nauczyc,ze daoc to gra zespolowa he he

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2003, 02:04 
Cytuj  
Eh... Karol... Jest Nas... Was... Ich... czy jak to nazwiesz... tak niewielu, ze naprawde nie widze sensu podzialow jakie sugerujesz. A zapytanie bylo do tych, co ewentualnie chca zobaczyc inny realm od srodka, bo gra jak chyba zdarzyles sie juz zorientowac ma trzy krainy i wszystkie sa warte zobaczenia :smile: Tak wiec, jak ktos chce polazic po osniezonym, pelnym jezior Midgardzie, to mamy dobre zaplecze na MLF. A jak ktos chce zobaczyc basniowa Hibernie, to mozemy pomoc na Pellinorze! :smile:
To wszystko na ten temat!:) Zadnej polityki i zadnych podzialow! :smile:

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2003, 08:41 
Cytuj  
Mam level 8 Spiritmastera na MLF. Kto mi troche zlota zadotuje :smile: ? (nigdy nie przyjdze sie tak healerom i innym klasom ktore sa moim glownym celem z midgardu jak wtedy kiedy bede mogl kolo nich stac i mnie nie beda atakowac :smile: )

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2003, 09:05 
Cytuj  
Cytuj:
2003-03-24 02:04, Albert napisał:
Eh... Karol... Jest Nas... Was... Ich... czy jak to nazwiesz... tak niewielu, ze naprawde nie widze sensu podzialow jakie sugerujesz. A zapytanie bylo do tych, co ewentualnie chca zobaczyc inny realm od srodka, bo gra jak chyba zdarzyles sie juz zorientowac ma trzy krainy i wszystkie sa warte zobaczenia :smile: Tak wiec, jak ktos chce polazic po osniezonym, pelnym jezior Midgardzie, to mamy dobre zaplecze na MLF. A jak ktos chce zobaczyc basniowa Hibernie, to mozemy pomoc na Pellinorze! :smile:
To wszystko na ten temat!:) Zadnej polityki i zadnych podzialow! :smile:


Kuuuurde, czuje sie jakbym sluchal politykow SLD - brakuje tylko zeby mi ktos laske zrobil na koniec :grin:
Kaine grenzen :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.09.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2003, 09:55 
Cytuj  
Małe sprostowanie: Nikt nie chce się PRZENOSIĆ na MLF, padł jedynie luźny temat, że ci, którzy nie widzieli innych realmów, mogliby zrobić sobie tam postacie i pograć chwilę w celach, że tak powiem krajoznawczych :smile:
Mówiliśmy o Midguardzie na MLF wyłącznie dlatego, że jest tam już Ares i Albertus, a może jeszcze kilku innych Polaków. Gdyby "zwiedzających" było więcej to rzeczywiście można by się pokusić o założenie gildii.
Tak po prawdzie cały temat wyniknął z ciekawości mojej 10-letniej córki, która połaziwszy trochę po Albionie paladynem, chciałaby zobaczyć też inne krainy. Pomyślałem wtedy, że najlepiej wyśle ją do Aresa, przynajmniej będzie miała się kogo poradzić. I to właściwie tyle na ten temat, który nie sądze, że powinien wywoływać jakieś niezdrowe emocje z politycznymi podtkekstami.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2003, 10:24 
Cytuj  
Jezu - czy ja juz NIC NIE MOGE POWIEDZIEC zeby z tego od razu inni "afery" nie robili, dementowali etc? :wink:

Z A R T O W A L E M

:grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2003, 10:31 
Cytuj  
Cytuj:
2003-03-24 10:24, Karol66 napisał:
Z A R T O W A L E M

:grin:


W kazdym zarcie jest troche prawdy... :roll:

Brac go! Na stos! Obrazek


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2003, 02:15 
Cytuj  
Cytuj:
2003-03-24 08:41, Dracon napisał:
Mam level 8 Spiritmastera na MLF. Kto mi troche zlota zadotuje :smile: ? (nigdy nie przyjdze sie tak healerom i innym klasom ktore sa moim glownym celem z midgardu jak wtedy kiedy bede mogl kolo nich stac i mnie nie beda atakowac :smile: )

Hejka! :smile: Mam tam Shamana 31 lv (Arturek), to pomoge Ci troche levelowac:) Ze sprzetem nie ma problemu! :smile: Tym bardziej z kasa! :smile: A spiritmastera mam na 20 lv (Albertus). Czasami bywam na MLF. Ale lepiej, zebysmy sie konkretnie umowili na boardzie, kiedy mozemy sie spotkac... bo ja grywam o baaardzo roznych porach:) A po poludniu zazwyczj mozesz spotkac tam Darkaresa (51 lv) :smile:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2003, 02:20 
Cytuj  
Cytuj:
2003-03-24 10:24, Karol66 napisał:
Z A R T O W A L E M
:grin:

Dobry zart, funta wart! :smile:
... a ile wart jest Kiepski... :smile:
Zoltego fulla!: )

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.