mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2003, 09:42 
Cytuj  
"......poteguja radosc z gry" to troche przesadziles. U nas wchodzi 1.60 wiec ile jestesmy za wami? 3 pacze? Zreszta ze zdania powyzej mozna by pomyslec ze EU nie wprowadza niektorych patchy a dbobrze wiesz ze tak nie jest. Wicej obiektywizmu...

juz.

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2003, 10:20 
Cytuj  
Faktycznie Beast troche przesadziles z tym zdaniem. :wink: A jak jest jakis nerf postaci, ktora grasz od pol roku, to trudno mowic tutaj o potegujacej radosci z gry. :wink: Mniej optymizmu...


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2003, 11:45 
Cytuj  
Nie przekonales mnie, nadal sadze ze dlugie czekanie na update / patch EU zdecydowanie przemawia za wersja US. O czym mam obowiazek poinformowac czytelnikow SGK.

Tez "juz"!


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2003, 12:05 
Cytuj  
Najwiekszy problem z tym zacofaniem jest wtedy jak odkryty zostaje jakis wkurzajacy bug i na US poprawiaja go w nastepnym patchu a na Euro ludzie maja jeszcze kilka miesiecy zeby go exploitowac......

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2003, 12:26 
Cytuj  
Jednym slowem o Euro mozna pisac jak o nieboszczyku - dobrze albo wcale :wink:

"osobiscie polecam (...)" to zdanie oznacza dokladnie to samo co "moim zdaniem". Beast nie napisal (a mogl :smile:) "Euro jest gorsze bo..." tylko wyrazil swoja prywatna opinie i wyraznie to zaznaczyl. Jak dotad jeszcze nikt do kanonu poprawnosci politycznej nie dopisal ostroznego wyrazania swoich opinii o Euro serwerach obok prawe gejow i lesbijek :grin:

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2003, 17:30 
Cytuj  
Hm..."dziennikarstwo to fajny zawod ......(w te kropki wpiszcie se kazdy kto chce)...a i tak gowno mu zrobia" he he...zapamietalem te zdanie ale nie pamietam kto je powiedzial he he

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2003, 18:01 
Cytuj  
Ech.
Widzicie.
Przez to ze u nas patch sie pojawia troche pozniej to traktujecie graczy EU jako gorszych od siebie. A ci gracze zapewne w wiekszosci maja taka sama wiedze/umiejetnosci jak wy, byc moze nawet owymi was przewyzszaja.
Fakt, osobiscie polecam= moim zdaniem :>
Tylko po co to moim zdaniem jest wrzucone? Czy po to zeby FAKTYCZNIE wyrazic tzw "wlasne zdanie" czy tez zeby sciagnac graczy do was? :>
Cala koncowka jest jednostronna i, jesli juz, Beast, piszesz swoja opinie, to warto bylo rowniez zapytac sie o opinie czlowieka ktory gra na eu :>

juz.

PS. Co do drugiej strony medalu- ty nie wiesz na co czekasz, natomiast europejczycy obserwujac patche amerykanskie wiedza na co sie przygotowac :>


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: krzyk dnia 2003-04-06 19:11 ]</font>

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2003, 18:53 
Cytuj  
Cala koncowka jest jednostronna i, jesli juz, Beast, piszesz swoja opinie, to warto bylo rowniez zapytac sie o opinie czlowieka ktory gra na eu :>

Przeciez bylo wiadomo wczesniej, ze Beast bedzie pisal o DAoC. Nalezalo sie tylko wtedy z nim skontaktowac i przekazac mu koperte. :wink: j/k


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2003, 19:53 
Cytuj  
Kurde ..... nie traktujemy was jak gorszych nie przesadzaj .....
Dlaczego gram w US a nie EURO ?
1. Bo nie chcialem czekac na Euro
2. Bo GOA=TEPSA a ja tych chu.... wspierac wiecej niz musze nie bede .....
3. Bo my mamy camelotherald a wy nie
itd itp .....
Beast napisal to co myslal i ja przyznaje mu racje, mamy wolnosc slowa ....
Zawsze mozesz napisac do gazety z prosba o wydrukowanie polemiki ....

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2003, 20:30 
Cytuj  
Warto dodac ze Beast NIE GRA na US wiec mu chyba faktycznie musi super zalezec na tym zeby "kogos gdzies sciagac".
Mi ta dyskusja przypomina z grubsza ustalanie miejsca szkolenia w mojej eks firmie. Wszyscy proponowali mazowieckie (warszawa albo jesli szukamy oszczednosci to lublin) a gosc z krakowa wyjechal "no ale powinno byc w krakowie bo to najlepsze miasto".
I jakos do niego niedocieraly kwestie geograficzne tylko ciagle powtarzal ze INNI maja "jakies kompleksy na punkcie krakowa".

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2003, 22:00 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-06 19:01, krzyk napisał:
PS. Co do drugiej strony medalu- ty nie wiesz na co czekasz, natomiast europejczycy obserwujac patche amerykanskie wiedza na co sie przygotowac :>


Chybiony argument. Kto obserwuje co się dzieje na Pendragonie (serwer testowy), ten wie na co się przygotować. Ja zawsze obserwuję patche testowe, często wchodzę zobaczyć jak co działa "w praniu", więc nigdy nie jestem zaskoczony gdy patch idzie live.


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2003, 22:17 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-06 20:53, Kielas napisał:
Kurde ..... nie traktujemy was jak gorszych nie przesadzaj .....
Dlaczego gram w US a nie EURO ?
1. Bo nie chcialem czekac na Euro


Zgoda 100%. Gdy wychodziła wersja euro kupa ludzi na US serwerach (mówię tu ogólnie o graczach z Europy, nie tylko o Polakach) miała już bardzo rozwinięte postacie, gildie, z którymi byli mocno zintegrowani, wielu znajomych in-game, etc. Jest naturalne, że wielu z nich zostało na US, gdyż nie chcieli tego wszystkiego, co zdążyli tu osiągnąć zanim wyszła wersja Euro, do kosza wyrzucić.

Cytuj:
2. Bo GOA=TEPSA a ja tych chu.... wspierac wiecej niz musze nie bede .....


Dodam jeszcze, że w wersji euro nie ma in-game support, chyba że coś się w tej kwestii ostatnio zmieniło. I z góry uprzedzam potencjalny argument, że na US "można czekać cały dzień", itp., gdyż jest to nieprawda - ja osobiście wysłałem już trochę appeals i w momencie gdy była to sprawa naprawdę ważna (stuck w dungeonie, harassment, itp.), CSR pojawiał się po kilku minutach (z pominięciem kolejki, zresztą Mythic zaznaczał, że pewne sprawy mają priorytet u CSR'ów).

Cytuj:
3. Bo my mamy camelotherald a wy nie
itd itp .....


Zgoda :smile: Ja dodam, że flash sux :wink:

Cytuj:
Beast napisal to co myslal i ja przyznaje mu racje, mamy wolnosc slowa ....
Zawsze mozesz napisac do gazety z prosba o wydrukowanie polemiki ....


Otóż to. Poza tym, nigdy nie da się zadowolić artykułem wszystkich. Wiem coś o tym.


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 08:36 
Cytuj  
No dobra.
Z heraldem i pomoca ingame sie zgodze.
Szkoda ze tego nie ma u nas :/.

ale tak czy inaczej poczulem sie jak jakas niekochana mniejszosc :razz:

juz.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 08:48 
Cytuj  
:grin:
IMHO podstawowym plusem Euro jest to, ze sa tam serwery francusko i niemiecko jezyczne - jesli ktos nie zna angieslkiego a zna ktorys z tych jezykow to ma sprawe ulatwiona.
Argument ekonomiczny lekko sie zdewaluowal bo jakby Euro jest sporo drozsze od usd teraz.
Ale za to zdecydowanie latwiej kupic niektorym gre w wresji sprzedawanej tuz za zachodnia granica niz sprowadzac ja zza oceanu.

Wszystkie inne opcje moim zdaniem przemawiaja za wersja US. Nikt mnie nie przekona ze powiniem sie cieszyc z tego ze patche bede mial pozniej bo tak samo nie cieszy mnie nigdy ze premiere dobrego filmu bede mial w pol roku po tym jak ten film wyszedl w stanach. Niby powinien byc to powod do zadowolenia bo bede mial duzo czasu na czytanie recenzji tego filmu ale... jakos to do mnie nie przemawia :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 10:25 
Cytuj  
Hm...a ja zaluje ,ze nie czekalem na euro wersje ..he he
Powod prozaiczny cholera....w moim time play na shardzie bedevere...jest malo ppl..i na dodatek 80% z nich to "quako-hero-matolo...etc" ,takze sklecenie jakiejs zabawy (mam na mysli RvR),graniczy wrecz z cudem he he
Zabawa zaczyna sie dopiero ok 3-4tej naszego czasu jak te dzieci ida spac he he
Aha ...nie piszcie.."zmien shard"..he he..nie mam "nerw" zaczynac wsio od poczatku he he

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 10:30 
Cytuj  
Mowilem CI zrob stealthera to machnales necro :smile:

Stealtherem sie najlepiej gra jak jest KILKA osob w emain.
Sieknij nowe konto i stukaj infa - buff bota juz masz hehe :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 10:38 
Cytuj  
Dobra i w ten sposob konczymy kolejny thread z serii:

Beast byc dobry,
Beast byc zly,
Beast Wam zrecenzowac,
wszytkie wersje gry!

:roll:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 12:08 
Cytuj  
Hm..."Wam zrecenzowac...." ,nie badz zachlanny , zostaw "trochu" ...innym... he he

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 12:35 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-07 13:08, Lapiduch napisał:
Hm..."Wam zrecenzowac...." ,nie badz zachlanny , zostaw "trochu" ...innym... he he


Ojj, zostawilem! :grin:

Nie dlugo pojawi sie w SGK poradnik DAOC RvR by Carol & Me (ale juz wiecej nie zdradze).


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 12:46 
Cytuj  
Poradnik to za duzo powiedziane - raczej krotki opis jak to w praktyce wyglada i "czego sie nalezy spodziewac" po PvP w DAoC.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.