mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 11:39 
Cytuj  
hejka,
wczoraj posiedzialem levelujac mysie czytalem inne dzialy mmorpg, dokladnie SB, UO oraz SWG...
UO mnie zniesmaczylo bo goscie napierdzielaja sie o to kto goko okradl, a OSI zaczelo sprzedawac template postaci, tak ze juz nie trzeba dopierdzielac lodka i pierdziec aby trenowac evala :smile:))
SWG to przyszlosc o ktorej na razie duzo nie mozna powiedziec, natomiast widmo SB troche mnie przerazilo

Ostatnio z Drakiem duzo czasu, pieniedzy i platow wkladamy w DAoC, rozwijamy Misie, aby moc tworzyc nowe postacie,,etc.
Boje sie ze za chwile nastapi exodus i wszyscy przeniosa sie do SB. Chcialbym sie dowiedziec kto cos takiego planuje?

Moze mam uraz po UO, gdzie kiedy wreszcie zrobilem postac do konca to okazalo sie ze za bardzo nie ma z kim grac, SP opustoszal i zrobilo sie jakos cichutko. Nie chce tu (w Daoc) zostac sam, a jak wreszcie mi sie znudzi nie chce gonic was i zanudzac NOOBowymi pytaniami.

Jezeli kazdy z was pocichutku zastanawia sie jak zamowic SB to dajcie znac, zrobmy to razem albo przynajmniej przedyskutujmy problem :smile: hehe
pozdrofka


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 12:51 
Cytuj  
Ja zostaje przy DAoC bo SB mnie zwyczajnie nie kreci. Leveluje theurga wiec mam zajecie :smile:...potem trzeba mu zrobic rr5 itd. :wink:. Po wakacjach - o ile mithic mnie czyms nowym nie zatrzyma - zaczne sie rozgladac za czyms nowym... jednak jak sie "kolektywnie" zdecydujemy gdzies przeniesc to pewnie pojde za tlumem majac nadzieje ze Raku zostanie w DAoC :wink:.


_________________
TBH!

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 13:25 
Cytuj  
Co do masowego przeniesienia sie ludzi to watpie by cos takiego nastapilo. DAoC jak i inne gry utracily wiele vetow i poterznych gildii ktore to przeniosly sie do SB na przyklad. Nie wierze jednak ze takie gry jak DAOC czy UO kiedykolwiek opustoszeja calkowicie.

Ja osobiscie zamknolem moje dwa konta daoc-a bo nie chcem placic 20 za daoc + 12 za sb. Przetrzymam konta jeszcze z pol roku. Jak SB kopnie w kalendarz to wruce spowrotem do DAOC. Jesli jednak SB naprawde sie rozwinie w pieknego motyla to sprzedam DAOC konta.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 14:02 
Cytuj  
ja mam zamiar wyprobowac SB ale dopiero po wakacjach.

z tego co widze to duzo osob w wakajce robi sobie wolne od grania dlatego moze byc bardzo krucho.

swg olewam bo to nie moj klimat. sb/daoc jak narazie, bo nic innego nie ma.

w dalszej pezyslosci Grimm, Horizons, Dragon Empires. A i polecam filmiki z Lineage 2 (silnik U2) - wyglada calkiem calkiem.


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 17:23 
Cytuj  
Ja pozostaję przy DAOC zdecydowanie.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 19:21 
Cytuj  
Ja pewnie pojde do SB jak ruszy Euro i nie bedzie "uposledzone" tak jak Euro DAoC'owe.
Zaczal bym grac pewnie nawet teraz ale przeszkadzaja mi 3 rzeczy:

- lubie grac z polakami a mysle ze tych bedzie duzo dopiero w EU gdy nie trzeba sie bedzie gimnastykowac ze sciaganiem tego i kombinowaniem z kartami

- SB z tego co czytalem na boardach ma zajebiscie rozbudowany system budowania postaci ale z jakiegos dziwnego powodu nie ma respeca. A majac doswiadczenia z DAoC gdzie w chuja czasu poswiecilem na to zeby zrobic postac ktora potem w PvP sie srednio sprawdzala to wole poczkac na to az ktos wyczaic kilka dobrych i sprawdzonych template (co brac na main postac, co na buff bota :smile:)

- maja tam zrobic sensowny crafting i zlikwidowac najbardziej upierdliwe bugi.

Tak wiec ok. lipca-sierpnia pewnie bede sie przenosil.
CHYBA ZE zlikwiduja rzecz ktora mnie najbardziej denerwuje w daoc tzn: niedopracowanie fontier zones.
Jesli zrobia 2 rzeczy:
- dadza dopal do lootu lub XP za moby we frontierach (Random Item generator to w 60% fikcja we frontier)
- zredukuja liczbe patroli (albo ktos inteligentny powie mi jak wprowadzic do OdinsEye plik-"nakladke" z guard routes :smile:)
W tej chwili nie da sie solowac tam nie-stealtherem.

Gdyby to bylo usuniete to niczego wiecej bym od tej gry nie wymagal - jest cool :grin:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 19:46 
Cytuj  
"- SB z tego co czytalem na boardach ma zajebiscie rozbudowany system budowania postaci ale z jakiegos dziwnego powodu nie ma respeca. A majac doswiadczenia z DAoC gdzie w chuja czasu poswiecilem na to zeby zrobic postac ktora potem w PvP sie srednio sprawdzala to wole poczkac na to az ktos wyczaic kilka dobrych i sprawdzonych template (co brac na main postac, co na buff bota )"

dlatego ze postac lvl 60 robisz tam w 2 tygodnie (Kami mniej wiecej w tyle zrobil). wiec po chuj respec ? :smile: juz teraz jak widze to niektorzy maja po 2-3 chary podchodzae pod 50-60. levelowanie tam to pestka.

"niedopracowanie fontier zones"

cos tam przebakiwali ze beda z tymrobili w wakacje. w kazdym badz razie pisali o nowych pomyslach na rvr itd... zobaczymy. housing zapowiada sie ok, wiec mysle ze i to zrobia calkiem si.


_________________
afk for quite a while

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2003, 23:39 
Cytuj  
Mowmy o normalnych ludziach a nie o Kamim - on chyba gra 24h/dobe (i na 3 accountach z tego co mi mowili :smile:)
Poza tym o ile wiem to tam nie tyle problemem jest XPowanie co kasa i rare runy.
Znajdziesz jakis uber a masz juz all sloty zajete i dupa.
Anyway jesli leveling jest 3x szybszy niz w daoc ale i tak musisz zrobic ze 3 postacie zeby zobaczyc "co zle w nich zrobiles" to wyjdzie na to samo - ja jestem perfekcjonista i nie chce zrobic tego bledu co w daoc - zaczalem od minstrela i sorca :grin:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2003, 00:51 
Cytuj  
bredzisz synu :smile: to do karola :smile:

jak jeszcze raz uslysze o wersji euro to walne pawia. glownie dlatego ze wersja EU pasuje do podpisu Covala - jest tak samo realna jak smoki i dobre kobiety :smile:

moze kiedys bedzie (w co watpie) a jak bedzie to bedzie tam gralo malo osob.
ci ktorzy chcieli grac w SB to juz graja albo zaczna w najblizszym czasie. zdecydowanie bardziej realne jest zniesienie idiotycznych zasad placenia kartami niz powstanie wesji euro. jak narazie nie ma wydawcy , zadnych logicznych planow - tylko pobozne zyczenia ze moze kiedys...

i mam pytanko :
grales w uo - jakos nie przypominam sobie zebys intesywnie sie pokazywal na Euro serwerze ?? w daoca tez grasz w wersje nie euro - why ??? przeciez na euro tez graja polacy ?? rumuni ?? i inny kwiat europy !!

czy to wizja wstopienia polski to uni europejskiej tak zmienila twoj swiatopoglad ??

karol - jak chcesz zaczac grac w SB to zacznij a nie czekaj na cud !
bo wersja euro to taka alchemia z uo - ma byc. nie wiadomo kiedy i czy wogole - ale ktos slyszal od sasiada ze jego wujek gadal z kolesiem ktory posuwa sekretarke w biurze UBI i ona mu powiedziala ze napewno.

pomijam fakt ze nawet jezeli wyjdzie wersja euro ,wersja brazylijska odcinkowa ,wersja polska supportowana przez samoobrone to co to kurwa ma za znaczenie ???

nawet jezeli nie bedzie mozna przenosic postaci to co ? kase sie "jakos" przeniesie a nawet jak nie kase to doswiadczenia i umiejetnosci napewno.

jezeli wersja euro wyjdzie i ze tak kurwa madrze powiem skonsoliduje polakow na jednym serwie to super - ale ja w to watpie.
kazdy ma jakis znajomych z ktorymi chce grac - nie koniecznie polakow.

i co ? jak wyjdzie wersja euro to myslisz ze oni to pierdolna i pojda grac na euro bo cos tam ? nie ! oleja to dokladnie tak samo jak ty olewasz wersje euro daoca !

wiec zamiast pierdolic to zacznij grac - albo powiedz jasno ze wolisz daoca i ze zostajesz a nie szukaj wytlumaczen jak niedoruchana nastolatka bo mnie dupa piecze jak tego slucham !!

no offence ! :wink:
po prostu chcialbym zobaczyc twojego ryja w SB bo mi tam ciebie kurwa brakuje :wink:

tylko najpier pograj a potem mow bo odworotnie to bez sensu :smile:

ok - mozez mnie teraz smialo flamowac :smile:
i tak wiesz ze ci lubie :smile:
platfusie :smile:

a tak wogole to sa swieta , druga w nocy i jestem najebany wiec moge pisac jakies bzdury :smile: mam nadzieje ze jak to jutro przeczytam to nie zemdleje :smile:

zycze wszyskim duzych jajek :smile:

Scorp Ugly MF :wink:

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2003, 01:13 
Cytuj  
Scorpion :grin: :grin: :grin:.

Ja o sobie moge powiedziec tyle, ze po kilkudniowym zastanawianiu sie zdecydowalem sie dac szanse SB juz teraz mimo tych wszystkich przeciwnosci losu, ktorym trzeba sprostac. Raz sie zyje (chyba?) :wink:. DAoC mi sie podobalo, choc krotko gralem, a SB z tego co zdazylem sie zorientowac posiada to, czego w DAoC tak mi brakowalo, wiec bedzie mi sie podobac tym bardziej.

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2003, 04:16 
Cytuj  
Ja też mam zamiar wypróbować SB. Przesyłka powinna dotrzeć na dniach. Przyda mi się mała przerwa od DAoC (nie mam jednak zamiaru rezygnować z DAoC, co najwyżej będę grał "na zmianę").

Natomiast co do wątpliwości (nie w tym wątku akurat, ale w co drugiej dyskusji na temat SB się pojawiają) czy można bezpiecznie grać w wersję US, itp. - do SB US przeniosły się całe euro gildie, i ja osobiście bardzo mocno wątpię, że nagle UBI się obudzi i zbanuje kilka do kilkadziesięciu tysięcy ludzi grających w SB US z Europy, pozbawiając się tym samym sporego przychodu i zamieniając co najmniej jeden serwer w miasto duchów.


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2003, 08:06 
Cytuj  
Powud ze tak bardzo pilnujom skad gracze sa nie jest gupi. Pomysl co by sie stalo jak jakies japsy by rezowaly wszystkie miasta o swoim czasie jak wszyscy w USA spia? Albo vice versa! Kazdy sie spodziewa mniej ruchu o ich poze nocy. Dlatego servery musza byc tak ustawione. Ja sie na to zgadzam w sumie. Innaczej co zrobiom? Wyloncza servery 8 godzin na dzien zeby ludzie mogli spac? A kiedy wyloncza? O poze nocy w USA, i tak wam napierdoli i tak.

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2003, 08:27 
Cytuj  
Cytuj:
...ja osobiście bardzo mocno wątpię, że nagle UBI się obudzi i zbanuje kilka do kilkadziesięciu tysięcy ludzi grających w SB US z Europy, pozbawiając się tym samym sporego przychodu i zamieniając co najmniej jeden serwer w miasto duchów.

Raczej beda banowac dlatego, ze beda musieli, bo bedzie tego chcial europejski wydawca (jesli kiedykolwiek taki bedzie :wink:). Oni juz zarobili jak sprzedali pudelko SB + oplata miesieczna, a nie powinni, bo sprzedali prawa Swingowi.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2003, 09:01 
Cytuj  
Scorpion :grin:
Pieknie podsumowales Karola. :grin:

Pakujcie sie juz to spotkamy sie w SB. :razz:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2003, 09:39 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-21 09:27, Mutant napisał:
(...) europejski wydawca (jesli kiedykolwiek taki bedzie :wink:).


Otóż to hehe :smile:

Zresztą dla mnie cała ta idea rozdzielania świata na trzy części jest bez sensu. Wiadomo - wszystkim rządzi kasa, ale cała idea MMO zasadza się na fakcie, iż grają ze sobą ludzie z całego świata...

Tak nawiasem mówiąc, ciekaw jestem jak wygląda to z prawnego punktu widzenia. Co jeżeli gracz z Europy zapłaci amerykańską kartą znajomego ? Będą go banować po adresie IP ? A jeżeli ktoś ma obywatelstwo amerykańskie, ale przebywa tymczasowo w Europie ? Pytań można zadać tu mnóstwo...

Tak czy inaczej - nie ma szans, żeby całkowicie wyeliminowali graczy europejskich z wersji US. Chyba, że zaczną banować na podstawie adresów IP, ale wtedy by musieli banować również Amerykanów przebywających tymczasowo poza USA (np. w celach zawodowych).


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2003, 20:29 
Cytuj  
Cytuj:
wiec zamiast pierdolic to zacznij grac - albo powiedz jasno ze wolisz daoca i ze zostajesz a nie szukaj wytlumaczen jak niedoruchana nastolatka bo mnie dupa piecze jak tego slucham !!



No dobra :grin:

Ale z tym US/Euro to tez troche prawdy jest - ja po prostu nie lubie isc gdzies gdzie "mnie nie chca". Kombinowac fajnie jest ale jakos nie mam ochoty stac zawsze na straconej pozycji. Hackna mi konto czy cos i zawsze UBI bedzie moglo powiedziec ze "chuj nas to obchodzi bo ciebie tu wogole nie powinno byc".
Poza tym do czego mam sie spieszyc? Za 3-6 miesiecy ma sie ta gra rozjebac albo juz wszyscy przestana w nia grac? Bo takie wrazenie odnosze prosiaczku, ze ciagle krzyczysz "chodz do nas i kurwa pospiesz sie bo za miesiac juz nas tu nie bedzie" :wink:
Jak to taka dobra gra to kurwa pracuj, odkladaj kase, testuj template etc - za 0.5roku+ masz byc kurwa gotowy :grin:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2003, 21:11 
Cytuj  
Prosiaczku ??!?
Ja ci kurwa dam prosiaczka !!! :wink:)

Jezeli kiedys bedziesz sie przenoscil to bardzo sie uciesze :wink:
i pewnie nie tyko ja.

to ze namawiam ci TERAZ do zaczecia w SB ma swoja logike - i nie chodzi o to ze za pol roku gry nie bedzie :smile:

chodzi o to ze SB jest "gole" tam swiat i sytuacja "polityczna" tworzona jest wlasciwie od zera przez graczy. I daltego uwazam ze fajnie jest byc od poczatku i widziec jak to powstaje.

ale noproblem opowiem Ci :smile:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2003, 00:38 
Cytuj  
SB zapowiadalo sie dobrze...
AC2 tak samo....
Dali dupy jak swierszcze! :smile: Poki co... nie chca Europy, i co za tym idzie... Ńas..... wiec CH im w paragraf! :smile: Nie musze w to grac!
Ja zostaje w DAoC! :grin:
Poki nie docenia Europy... mam ich gdzies! :grin:
Nie podobaja mi sie gry, ktore zakladaja z zasady podzial swiata na ameryke i reszte swiata! Za szowinizm nie mam zamiaru placic!
Jak chca amerykanery bawic sie tylko ze soba i nie dostawac w dupe od Europy, to niech sie im wydaje, ze sa najlepsi! :smile:



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Albert dnia 2003-04-22 01:41 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Albert dnia 2003-04-22 01:48 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.