mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 08:52 
Cytuj  
Co lepsze kwiatki :smile:
1.62a (this patch) concentrates on Hibernian spellcasters and hybrids

Enchanter Changes
- Changed underhill zealot AI so that it will no longer charge opponents instead of casting.
NO TO JEST ZAJEBISTE ! JUZ NIE BEDZIE WALNIJ RAZ I LEC NA CHANTERA :sad:
- Fixed underhill zealot's resist debuffing spell to properly debuff heat damage.
KURWA JESZCZE LEPSZE ! CZY JAKAS INNA KLASA MOZE SOBIE SAMA DEBUFF DAWAC ?

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 08:59 
Cytuj  
LOL
Ja gdy zobaczyłem tytuł "Enchanter Changes", to pomyślałem przez chwilę, że jakiegoś nerfa dają.
Jednak kilka sekund później moje nadzieje się rozwiały heh :smile:
BTW, niech od razu dadzą chanterowi insta aoe stun w baseline i będzie spokój hehe :wink:
albo RA "kill everything in sight"...


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 09:19 
Cytuj  
Debuffowac enchanter to juz mogl od dawna (fire, cold i matter). W midgardzie takie debuffy ma runemaster, a w albionie ma sorc, tylko ze jemu sie nie przydaja za bardzo.

Zle do tego podchodzicie, powinniscie sie cieszyc, bo to bedzie wieksze wyzwanie zabic chantera. :wink: Teraz bedziecie potrzebowali dwoch dobrze zgranych grup, zeby to zrobic. :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 10:38 
Cytuj  
mnie sie podoba pomysl z end buffem dla midow :smile: im dobrze im tak chujkom :smile:

a co do chantera to generalnie tez mialem nadzieje ze heat debuff przeniosa na jakis inny spec line (np enchantments - tak jak cab ma debuffy spirit/body/energy w bezuzytecznym spirit line) ale no coz. skoro pet moze debuffowac heat to moze im zabiora ich debuff. bah co ja gadam.

eldritch dostal snare... nienawidze snare :smile: no i kolejny super pomysl - dac mentaliscie calkiem niezly heal over time. jakby kurwa malo mieli healing power. Bard/druid/warden/mentalist. vw/animist itd - te zmiany sa luz.

ciekawe tylko czemu nic Blademaster nie dostal :smile:


_________________
afk for quite a while

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 11:13 
Cytuj  
Przeginaja z tymi enhanterami. Co prawda w PvP nikt akurat tego peta z debuff nie uzywa ale w PvM no problem - jeszcze szybciej beda levelowac az w hiberni nie zostanie juz zadna inna klasa.

A co do tego ze sorc ma debuffa to GOWNO PRAWDA.
Masz debuff matter ale w Body spec a nie widzialem jeszcze sorca Body/Matter :smile:
Albo sie specjalizujesz w Body i masz debuff matter and matter nie uzywasz, albo sie specjalizujesz w matter i wtedy nie masz debuffa matter.
Baseline DoT jest zupelnie bezsensowny gdy sie nie specjalizujesz w matter. Ja mam 3+13 matter i DoTem baseline zadaje ok 200 dmg a spec body DD wali za 250+, szybciej sie castuje i zjada mniej many.

Anyway moga gosci dopakowywac a i tak moj uberteam Vilge+Decayro ich zawsze zdajmie :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 11:19 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-23 11:38, gabrielangel napisał:
mnie sie podoba pomysl z end buffem dla midow :smile: im dobrze im tak chujkom :smile:


Ja mam nadzieje, ze zrobia tak ze WSZYSTKIMI conc-buffami we wszystkich realmach.

Cytuj:
a co do chantera to generalnie tez mialem nadzieje ze heat debuff przeniosa na jakis inny spec line (np enchantments - tak jak cab ma debuffy spirit/body/energy w bezuzytecznym spirit line) ale no coz. skoro pet moze debuffowac heat to moze im zabiora ich debuff. bah co ja gadam.


Dokladnie, chanter ma wszystko w jednym spec... inne klasy maja porozrzucane. Chociazby spiritmaster. Focus shield w jednym, pb aoe w drugim...

Cytuj:
eldritch dostal snare... nienawidze snare :smile:


Coz, obiektywnie patrzac, Eld potrzebowal czegos nowego :smile:

Cytuj:
no i kolejny super pomysl - dac mentaliscie calkiem niezly heal over time. jakby kurwa malo mieli healing power. Bard/druid/warden/mentalist. vw/animist itd - te zmiany sa luz.


Heh... ten nowy HoT mentalisty mozna o kant d**y potluc. Ma tak wysoki power cost w porownaniu do zwyklego heal, ze W OGOLE sie nie oplaca go uzywac. Lepiej uzyc zwyklego baseline heal w zamian.

A z tymi healerami w hibernii to nie do konca tak jest... miales kiedys battle-friara (bo 99% friars robi taki spec) w grupie jako main healera ? No wlasnie... taki z niego healer jak z paladyna damage-dealer... sytuacja analogiczna do wardena / mentalisty (ten pierwszy to juz w ogole tragedia, chyba ze masz serenity 3 + mana regen 5).

Cytuj:
ciekawe tylko czemu nic Blademaster nie dostal :smile:


Light tanks beda w nastepnych czesciach 1.62.. teraz dopiego "a" bylo. Cytuje z Heralda:
"1.62a (this patch) concentrates on Hibernian spellcasters and hybrids. Later 1.62 test patches will tackle other issues such as light tanks."


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 11:29 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-23 12:13, Karol66 napisał:

A co do tego ze sorc ma debuffa to GOWNO PRAWDA.
Masz debuff matter ale w Body spec a nie widzialem jeszcze sorca Body/Matter :smile:
Albo sie specjalizujesz w Body i masz debuff matter and matter nie uzywasz, albo sie specjalizujesz w matter i wtedy nie masz debuffa matter.


Dokladnie identyczna sytuacja z runemaster. Ma cold/matter/heat debuffs, ale w runecarving spec. WSZYSTKIE spells w runecarving spec to energy. Zeby wykorzystac cold debuff dla siebie, trzeba zrobic spec w darkness (dd i aoe dd w spec. darkness jest cold). Tyle ze specjalizacja darkness + runecarving bedzie oznaczala, ze rezygnujesz calkowicie z jakiegokolwiek pbt (nawet z 10 sec).


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 12:44 
Cytuj  
Zauwaz, ze dark RM ma dd z debuffem wbudowanym :smile: Takie wash&go 2 w jednym

Fapuse

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 13:57 
Cytuj  
Czepiacie sie szczegolow, zamiast sie cieszyc, ze tez macie takie same fajne debuffy jak chanter to narzekacie. :wink: Po prostu chanter jest troszke gorzej wybalansowany, a co za tym idzie ma prawie wszystko w jednym specu. :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 14:04 
Cytuj  
Tez tak mysle.
Wystarcze ze masz mape, drugi komp, dobrego + zabuffowanego peta i 50 lev kleryka na follow z BoF, instant healami i stun rdy i juz mozesz sorcem zabic chantera bez problemu.
Walka jest bardzo fair :grin:

Ale z drugiej strony moze wreszcie do albsow i midow dotrze, ze nalezy wspolnie jebac hibow a nie bic sie miedzy soba :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 16:35 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-23 13:44, Fapuse napisał:
Zauwaz, ze dark RM ma dd z debuffem wbudowanym :smile: Takie wash&go 2 w jednym
Fapuse


Każdy realm ma takiego nuke'a :smile:
Wiz ma dokładnie to samo w ice spec.
Ale ten debuff to tylko -10%, nijak nie da się porównać do -30% lub nawet -50% debuff w rc.

Dla porównania:
Najlepszy debuff nuke: -10% resist/171 d
Najlepszy spec dd: 219 dmg

BTW, mam dark RM i muszę przyznać, że rzeczywiście jest dość mocny. Jednak tak samo mocny jest np. air theurg albo light eld (chociaż rm ma więcej "narzędzi" do wykorzystania).

Zresztą to jest dyskusja na zasadzie "trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie". Generalnie żaden inny caster w grze nie jest tak przegięty jak enchanter (sądzę, że z tą tezą wszyscy tutaj się zgadzają hehe) i od tego się zaczął ten wątek :wink:


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 16:59 
Cytuj  
a ja dzis skopiowalem sobie caba na pendragon zeby zobaczyc czy dobrze mi wyjdzie trick ala chanter... otoz cab ma base lifetap dd (body) podobnie jak sorc. a w spirit line cabiego mieszcza sie trzy debuffy body/energy/spirit.

no wiec respecnalem sie dla tego body debuff + base dd. dziala fajnie ale ni jak ma sie do dmg chantera + w spirit line oprocz tych debuffow i ae snare nie ma kompletnie nic ciekawego (jakbym sie teamowal np z air theurgiem to spoko - wale 50 spirit debuff i najslabszy nearsight + ae snare a theurg zalatwia co trzbea za 500-600 dmg) :smile:


_________________
afk for quite a while

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.