mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2003, 10:54 
Cytuj  
Jezeli chodzicie na MLF do TG to w ile grup? Dokad najdalej zaszliscie? Z gory dzieki za odpowiedz.

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2003, 16:05 
Cytuj  
sorry ze sie wtracalm ale to ja jestem najwyzszym midem na MLF :razz: albert ma 32 lv...
do TG chodzimy od 40 do 200 osob. podobno w 6 godz przeszli caly dungeon

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ares dnia 2003-04-27 17:06 ]</font>

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2003, 21:21 
Cytuj  
Sorki Ares:) Lacznie z Queen i Hurikane?
Bo my w 9 osob dochodzimy sami do Councils:) w 3 godziny lacznie z wypulowaniem calego Spire room. Oczywiscie na Camlanie

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2003, 00:22 
Cytuj  
Nie bylem jeszcze w TG. Mam dopiero 32 lv Shamanem i 21 Spiritmasterem i zaczynam poznawac Midgard :smile:

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2003, 07:11 
Cytuj  
Spire ? Chyba spine, tudzież dragonspine :wink:
Tak czy inaczej, dodam coś od siebie, jako że na coop rajdy to podstawowa działalność :wink:
Spine room to łatwy jest, jedyny nieco trudniejszy mob tam to dominator. My poza zergami robimi często małe rajdy gildiowe (znacznie większy fun niż zergowanie). Do TG zazwyczaj są to 2 lub 3 grupy.

Nasza trasa jest zazwyczaj taka (celowo pomijamy niektórych bossów, za dużo czasu zajmują dla małego rajdu):
1. Council Hord, Ozur, Vagn, Nokkvi
2. Icelord Agmundr
3. Icelord Kvasir
4. Icelord Hakr
5. Jeśli mamy po tym wszystkim jeszcze czas i chęci to dodatkowo Icelord Skuf + Steinvor

Cała ta trasa zajmuje trochę czasu, ale robiąc mały rajd każdy ma bardzo dużą szansę, że dostanie coś dla siebie, w przeciwieństwie do zergów (a i fun większy niż zergowanie w 100 luda).

Jeszcze jedno, do niektórych z wymienionych bossów jest potrzebny bardzo dobry tank z wysokim realm rank (przydaje sie do wszystkich, ale na niektórych jest niezbędny), tak aby był w stanie utrzymać jednego z bossów, w czasie gdy cała reszta rozwala drugiego lub moby. Dodatkowo puller z nearsight, który również bierze na siebie niektóre moby (ucieka przed nimi i pilnuje, żeby biegli właśnie za nim). Dodatkowo zadaniem castera jest (w dalszej części dunga) solo pullowanie (w celu uniknięcia adds).


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2003, 20:28 
Cytuj  
Heh Adam jestes z Gaheris:) Ja sie pytalem chlopakow z MLF:) Ale jezeli masz jakias taktyke na councila HORDA? ten pierwszy z prawej:) Bo zawsze go omijamy hehe. Oczywiscie w 1 lub 2 grupki:) A nasz warrior z 50 shielda ma 5L3 niedlugo pewnie 6L0. Zabiliscie kiedykolwiek huricane?
Dzieki za odpowiedzi:)

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2003, 20:52 
Cytuj  
Też mam kilka charów na MLF :wink:
Żaden z nich nie jest lvl 50, ale doświadczenie w rajdach TG mam spore (na pewno ponad 20 już ich zrobiłem). W końcu to publiczne forum dyskusyjne, każdy może dodać swoje dwa grosze :wink: to ja dodałem swoje...

Z Hordem raz mieliśmy problem, bo się chain-healował. Musieliśmy relognąć pół rajdu i reznąć drugie pół... Ale poza tym jednym przypadkiem, nie mieliśmy z nim większych problemów... Nasz main tank trzyma aggro, a reszta naparza.


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2003, 21:48 
Cytuj  
Dzieki za odpowiedz:) i bez obrazy hehe. POzatym jak my bilismy Horda to mial jakias dziwna area i kladl polowe chlopakow. No ite heale. A sam wiesz jak to jest w 2 grupy hehe, a niestety wiecej nie mozemy zebrac bo polowa ludzi nie ma SI a pozatym wiekszosc uwaza ze dropy z TG, Galadorii i Caer Sidi sa do dupy (Pojebane hujki niemiecko-francuskie). Jest jedna duza gildia na Camlanie ale to sa pojebane szkopy ktore dopiero od niedawna zaczely uzywac craftowanych broni hehe. Jeszcze gdybys mogl powiedziec mi jak jest w Galadorii czy moby tam wala desease? Bo planujemy tam sie wybrac. Pozatym w niedziele w 2 grupki rozwalilismy cale Tur Suil ale bez 81 lev bosa bo ludzie pologowali ale wszystko pozatym rozwalilismy. Jezeli walneles kiedys bosa w Tur Suil to powiedz jakich atakow uzywa i czy jest silny/ciezki do kilniecia itp. Z gory dziekuje:)

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2003, 00:48 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-28 22:48, Pojebane hujki niemiecko-francuskie

Ladnie powiedziane!:) Ale bez SI nie ma juz zabawy...:smile: Najlepsze dropy sa na SI!:)

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2003, 07:51 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-28 22:48, Vissegard napisał:
Dzieki za odpowiedz:) i bez obrazy hehe. POzatym jak my bilismy Horda to mial jakias dziwna area i kladl polowe chlopakow. No ite heale.


Jesteś pewien, że to Hord był ?
Jest jeszcze kilku innych, którzy używają AoE i healują (a jak już mówiłem z Hordem tylko raz mieliśmy problem... chociażby w ostatni piątek zrobiliśmy TG w niepełne 3 grupy i Hord padł jak mucha...). W przypadku Kvasira na przykład nie można używać żadnych cold spells, procs, reverse procs, itp. Jakikolwiek cold damage powoduje, że się healuje. Dla mnie osobiście jednym z najbardziej upierdliwych bossów jest Skuf, szczególnie dla małego rajdu...

Cytuj:
A sam wiesz jak to jest w 2 grupy hehe, a niestety wiecej nie mozemy zebrac bo polowa ludzi nie ma SI a pozatym wiekszosc uwaza ze dropy z TG, Galadorii i Caer Sidi sa do dupy (Pojebane hujki niemiecko-francuskie).


LOL :smile:
No to u nas jest troche lepiej, SI ma juz praktycznie kazdy, i wlasciwie wszyscy doceniaja wartosc dropow z TG / Galla / Sidi.

Cytuj:
Jeszcze gdybys mogl powiedziec mi jak jest w Galadorii czy moby tam wala desease? Bo planujemy tam sie wybrac.


Jest kilka mobów, które walą disease, ale to nie jest wielki problem.

Jeśli chodzi o Galladorię polecam ten adres:
http://www.javamansworld.com/daoc/galladoriabossmap.html

Mapa + opisy poszczególnych bossów.
Preferowana kolejność dla małego rajdu:
1. Conservator.
2. Organic Energy Mechanism.
Geomancer - pominąć
3. Uaimh Lairmaster.
4. Hurionthex.
5. Spindler Broodmother.
6. Xaga.

Do Hurionthexa trzeba się trochę pofatygować, ale jest łatwiejszy do rozwalenia niż Broodmother i Xaga.. więc moim skromnym zdaniem warto najpierw pójść właśnie na niego.

Cytuj:
Pozatym w niedziele w 2 grupki rozwalilismy cale Tur Suil ale bez 81 lev bosa bo ludzie pologowali ale wszystko pozatym rozwalilismy. Jezeli walneles kiedys bosa w Tur Suil to powiedz jakich atakow uzywa i czy jest silny/ciezki do kilniecia itp. Z gory dziekuje:)


Z Balorem wiele nie pomoge, bylem tam tylko dwa czy trzy razy, zawsze z wiekszym zergiem. Pamietam tyle, ze jest mocny w melee i rzuca ludzi o sciane :smile: BTW, w Tur Suil poza Balorem, 100% dropy ma jeszcze Queen Qunilaria.


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2003, 14:12 
Cytuj  
Dzieki serdeczne za odpowiedz i za link.:smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.