mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2003, 22:09 
Cytuj  
Warto czasem pojsc sobie na pendragon :smile: Ja spedzilem na nim sobote i niedziele. Stransferowalem sobie dwie postacie lvl 50 z dwoch kont i zrobilem inf'a lvl 20 (ktory sie nie sprawdzil) i cabaliste lvl 21 ktory rzadzil w BG1 :smile: Caly weekend na pendragonie w BG1 byl niezly zerg ludzi ktorzy uzyli /level zeby miec lvl 20 postac. Srednio bylo 30 albow na 50 midow na 20 hibow. Srednio 100 osob na BG1, ae dot rzadil :smile: Zabawa byla przednia :smile: Co wiecej, w niedziele CSR postawil w C.Savage na teleporcie takiego wielkiego motylka NPC ktory cie teleportowal do ... caledoni i to niezaleznie od levelu :smile: Pierwsi wparowali alby (ja tam wszedlem z wizardem lvl 50) i zdobyli ck, gray/green guardzi i low yellow lord. potem jakis SB sam wzial ck (zabil lorda) i tak w kolko. keep byl brany chyba z 10 razy. Musze powiedziec ze dawno sie tak nie ubawilem jak na pendragonie. Byly tam takie sytuacje jak np. 20 matter cabalistow, albo celt NS zerg tak z 10-15, jeszcze z 15 Bonedancer'ow. Taki BD wymaga powaznego nerfa. wlasciwie jedyna klasa ktora tak sie dawala we znaki. BD potrafi castera zdjac trzema instami. Non interrupt nuke za 1/3 HP. Na pendragonie byla tez guildia przeznaczona tylko do BG1. Czasami na padzie stalo 20-30 osob z tej samej guildi wiec troche smiesznie to wygladalo.

PS. Mam na percivalu Ench lvl 24 i poszedlem z nim na BG1. Spotkalem tam tylko jednego BD, zginalem 2 razy na poczatku, ale potem juz wypracowalem technike i go zalatwilem 2 razy :smile: najpierw dawalem Attack petem na BD a sam nukami zdejmowalem commandera (2 nuke'i). Potem nawet jak BD mi zdarzyl dac 1-2 insta, to mial snare od peta, wiec uciekalem na odleglosc. potem pet odwalal juz reszte roboty.



_________________
Esidar Wizard lvl 50 Guinevere
Zulsorah Necromancer lvl 50 Guinevere
Heseth Albion Scout lvl 50 Guinevere
Kolskeggr Midgard Savage lvl 35 Merlin
Esidar Hibernia Eldritch lvl 28 Nimue

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: AdamSoTe dnia 2003-05-04 23:10 ]</font>

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2003, 22:53 
Cytuj  
ja chcialem sie pobawic ale u mnie nie dziala ni chuja system.


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 16:36 
Cytuj  
jaka jest komenda na transfer postaci ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.