mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2003, 14:37 
Cytuj  
Witam
jak niektorzy sie juz orientuja czekam na nowe haslo od goa.Niestety sprawa wyglada prawie beznadziejnie,wlasnie dostalem odpowiedz od goa

----- Original Message -----
From: [email protected]
To: [email protected]
Sent: Sunday, September 14, 2003 2:00 AM
Subject: [Incident 030903-005575] lost password


We have not heard from you concerning your request for support in the 48 hours since we sent you a response. Consequently, we have changed the status of your question to SOLVED.

Discussion Thread
Response (CS) 09/11/2003 11:46 AM
Hello,

As written in the EULA, it is totally forbidden to sell, lend or share an account. This account is personal.

Selling, lending or sharing the account can lead to the closing of the account.

If you want to play DAOC you need to buy a new CD KEY.

Please accept our most sincere apologies for this delay which was not under our control.


Yours sincerely,
---------------------------------------------
European Dark Age of Camelot Customer Support
Customer (Konrad SIERZPUTOWSKI) 09/03/2003 07:28 PM
acct: kfilipowicz
Name: Konrad Sierzputowski
Adres: Burszty 21
61-422 Poznan
Poland

I may have left the old data entered of the previous owner - if yes- let me know and I will send u my subscription password so u can verify me as a correct person.

Konrad Sierzputowski


If your issue remains unresolved, please update this question here.

tak ze poprosze jeszcze o pomoc KONRADORA od ktorego kupilem konto i jego dane adresowe tam wisza.Niech on sprobuje odzyskac hasla.
powiedzcie co radzicie ,moze ma ktos jakis pomysl.
O postepach w sprawie bede informowal

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2003, 14:47 
Cytuj  
Po pierwsze na cholere im piszesz ze kupiles konto od kogos. Zbanuje ci je i sie zkonczy na tym..
Po drugie ja tez mialem podobny problem gdyz zapomialem mego secret worda. Kupiec jednak zaakceptowal tranzakcje ( moze wielu poswiadczyc mam nadzieje ze nie jestem kretaczem ). Probowalem wiele razy dzwoniac do nich odzyskac secret word. Zgadywalem je z 50 razy i niestety nie udalo mi sie. Oni nie dadza konradowi ani tobie ani Bogu secret worda z tego konta. Ich polisa jest taka ze bez secret worda nie daja Ci dojscia do zmiany tego hasla nawet jakbys pojechal z paszportem do ich offisu.

Najleprze co morzesz zrobic to zmienic haslo po kupnie konta. Ja uwarzam kona za uczciwego czlowieka i watpie by planowal on ci odebrac konto poprzez urzycie secret word miesiac od teraz...


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2003, 09:06 
Cytuj  
mam,mam,mam dzieki pomopcy Konradora ktory napisal do goa i goa mu nie odmowilo jego/mojego hasla do konta mam z powro tem konto.dziekuje Konradorowi za pomoc.
pozdrowienia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.