mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2004, 21:33 
Cytuj  
Oooohhh mmmyyyy god! http://www.tyfud.net/ filmik Overdrive !!!!
Tyfud grający zazwyczaj jako Enchanter na Guinevere tym razem jako Savage (nie wiem gdzie :smile: Ten koleś był, jest, i będzie moim bogiem :smile: Na filmiku Overdrive widać jak grupa 8 (słownie osiem) midów leci do keep'a (wygląda mi na Berk) zajętego przez hibów... Trafiają na grupę albów próbujących keep odbić. Albów na oko jest ze 30-40. I co się dzieje ? 8 midów rozwala wszystkich albów!!!!! Po prostu ludzie! Co tam się dzieje! Tak bezgraniczna głupota albów że to aż szok! Zdecydowanie filmik jest "Must See"!!! Najlepsza scena jest jak midy ganiają wokół keepa a alby zamiast szturmem, bięgną za nimi po 2-3...
Przy okazji warto obejrzeć inne filmiki Tyfud'a, zwłaszcza w roli Savage'a. Najczęstrzą taktyką jaką widziałem jest wbiegnięcie w grupę przeciwnika, złapanie na przynęte 1-2 i ucieczka do swoich... w ten sposób wybijają większe grupy, jednego po drugim.

Obejrzałem drugi filmik: TheBattleForBenowyc. Kręcony na Nimue. Kolejna grupa 8 midów i kolejne magiczne rozwalenie 30 albów... o matko :smile:

_________________
Pankracy Runemaster lvl 26 Excalibur
Ziomal Necromancer lvl 39 Prydwan
----
Esidar Wizard lvl 50 Guinevere
Zulsorah Necromancer lvl 50 Guinevere
Esidar Hibernia Enchanter lvl 41 Percival

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: AdamSoTe dnia 2004-02-01 21:34 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: AdamSoTe dnia 2004-02-01 21:43 ]</font>

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2004, 23:42 
Cytuj  
Wez mnie nie denerwuj.. wlasnie stracilem 1.5h na bieganiu w grupach ktore skupialy sie na atakowaniu tankow przeciwnika. Tj znali zasade MA, dlatego w kazdej potyczce cala grupa rzucala sie na pierwszego z brzegu tanka :smile: Normalnie jak myslalem ze juz gorzej grac sie nie da, to ktos mnie wyprowadzal z bledu. A ty mi tu pokazujesz kolesia ktory sam rozwala ~5 gosciow :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fapuse dnia 2004-02-01 23:43 ]</font>

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2004, 08:51 
Cytuj  
stare ;D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.