mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2004, 12:10 
Cytuj  
ftp://aqe.campus.luth.se/mids/rvr/bd-grp.avi
enjoy :grin:

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2004, 20:38 
Cytuj  
Co do filmiku, to widać że koleś nie grał zbyt długo casterem :wink: widać niedoróbki typu: koleś ma na grzbiecie tanka który go dźga, a ten jakby nigdy nic próbuje castować. na dodatek biega cały czas bez sensu, do przeciwników sam podbiega na odgległość prawie melee itd.
W sumie BD może jest i mocny, ale na filmiku przeciwnicy też nie byli najlepsi... w pierwszej walce grupa hibów mając przed sobą zamezowaną grupę zdołała zabić tylko jednego (?) zanim reszcie grupy mez puścił. w ostatniej walce gdzie mieli add, to były grupy złożone chyba z samych kleryków, bo tanków to ciężko było zobaczyć, bo albo się gdzies chowali, albo biegali za petami itd. :smile:


_________________
Zulsorah Necromancer lvl 50 Carnac
Esidare Enchanter lvl 46 Prydwen

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2004, 22:47 
Cytuj  
Gosc RR7 jest wiec nie taki noob w grze BDkiem. Widzialem go jak rozwalal solo po 2 gosciow na raz, wiec jesli cos robi to pewnie jest w tym jakis sens. Btw od tego jest QC zeby go uzywac jak cos na tobie siedzi, nie? :razz:

A co do tych grup z ktorymi walczyli to nie wiem, naprawde. Ja nigdy nic nie widze na filmach z daoca, nie kumam zupelnie co sie tam dzieje :grin:

**
Avatar użytkownika

Posty: 351
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 09:57 
Cytuj  
Fap nie obraz sie ale rozwalic 2 kolesi na raz BDkiem to zaden wyczyn :smile:zreszta sam zobaczysz jak sie z BD walczy jak kiedys staniesz po 2 stronie barykady.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 10:35 
Cytuj  
Na co mialbym sie obrazac? Moja wina ze walka solo z BD jest ciezka? :razz:

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2004, 10:37 
Cytuj  
Ano BDki solo sa bardziej overpowered nizz savage :grin: 2-3 tanki na klate to dla nich nie problem :grin: A co do filmiku nie to ze bym sie czepial nieiktorzy przeciwnicy naprawde nie grzeszyli nadmiarem szarych komorek ale i tak mysle ze taka grupa ma duzy potencjal o i le nie mezzna ich pierwsi :grin:

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2004, 17:17 
Cytuj  
Testy BDka na BG wypadaja.. hm.. bardzo pomyslnie. Jak do tej pory jedyna klasa ktora mnie rozwala 1vs1 jest friar. Nie wiem czemu :smile:Casterow generalnie biore na klate po kilku na raz, tanki z jakiegos powodu jak mnie widza to spier.. Czasem trafi sie jakis sniper ktory nie wie, ze do ludzi z petami sie nie strzela, czasem jakis kamikadze inf albo NS probuje szczescia. Pewnie lepiej by wyszli na grze w totka ;p

Reasumujac - nie wiem czemu jest tak malo BDkow w rvr, przeciez to klasa co najmniej tak zabawna jak SB, a duzo latwiej sie leveluje :smile:

Aaa no i jedno co jest glupie to to, ze nie mozna powiedziec ze ktos umie grac BDkiem. Ot trzeba opanowac umiejetnosc wciskania 2 klawiszy i mozna killowac czytajac gazete.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fapuse dnia 2004-02-09 17:19 ]</font>

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2004, 18:25 
Cytuj  
No wlasnie ... to kto mi wyleveluje tego BD do 50tki ? Ochotnikowi oplace abonament na miesiac :smile:

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2004, 18:53 
Cytuj  
Z punktu widzenia tanka lub infa bd jest czymś, czego należy unikać jak panienki z pobocza szosy.
No way, żeby np. Karol, rr6.4, wziął na klatę bd rr4 w czystej walce.
Ale albskie klasy mezujące, np. minstrel, sorc, czy nawet kleryk, nie mają z bd żadnych problemów.
Typowy bd w rvr to 2 healerow plus tank. Wystarczy area mez na pety leczące i po ptokach.
BD jako taki to typowy caster, czyli pada jak się na niego chuchnie.
Jednak dla klas, które nie mają meza to jest bicz boży.
Unikam Karolem i będę unikał, chyba, że dorywam jak 2-3 redy są na nim.

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2004, 22:41 
Cytuj  
Nie przesadzajmy
Jak gralem Izentolem (Crit speced) to czesto udawalo mi sie zdjac DB. Podstawa do dobrze trafic PA CD i disise na broni. Jak akurat nie ma purge to padnie.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2004, 22:46 
Cytuj  
Hehe z tymi petami to jest tak, ze jak czlowiek z nimi lazi to czuje sie niemal niesmiertelny.. a potem pet gdzies poleci, czy ktos go meznie, czy padnie i OPS hehe. Jest pewna szansa, ze lifetap uratuje zycie, ale niewielka.

BTW obejrzalem jeszcze raz ten film, gosc nie probuje castowac z tankiem na plecach, tank klepie healera nie BDka.

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 02:11 
Cytuj  
Mówiłem o doświadczonych BDs, nie rr2 czy nawet 3.
Jasne - jak wyjdzie PA, CD i, hopefully, stunning stab jeszcze, to nikt nie przeżyje, poza midskim warriorem i hibskim hero. Ale i tak padną za chwilę.
Jednak na poziomie bd rr4 czy 5 ktokolwiek, kto nie ma meza nie ma co startować - chyba, że jest przynajmniej rr7 czy 8. Lub bd siedzi i odpoczywa. I wyjdzie PA itd.
Da się zabić, czy nie da - nienawidzę bonedancerów i tyle!

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 11:29 
Cytuj  
no czas wziasc jakiegos bd do malmo !!! :grin:


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2004, 15:41 
Cytuj  
No wlasnie Gab ! Caly czas czekam ....
Obiecales !!!

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2004, 08:33 
Cytuj  
HM...."nienawidze bonedancerow..." ..ja tez he he,a szczegolnie tego BD na bedevere Bodybone named...ta cholera wali po 1k:(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.