mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2004, 13:22 
Cytuj  
No wiec 2 pytania: jedno, po co jest ml exp, kiedy go trzeba robic. Drugie pytanie : czy jezeli mam zrobiony tylko ML1 (caly), to czy moge zrobic caly ML3 badz 4, pomijajac poprzednie?

Trzecie pytanie juz trudniejsze... Chodzi o egg of youth. Bilismy wczoraj ta harpie, warek trzymal agro, reszta rozwalala kolumny, no i jak zrobilismy kolko i rozwalilismy wszystkie ktore sie dalo trgetnac, to sie okazalo ze znowu wiekszosc kolumn stoi spowrotem. Rozwalalismy kazda po kolei do konca, bossa wyciagnelismy z legowiska, gniazdo nie opadlo ( tam ma byc jajo) i bossa ciagnelismy w kolko zeby byl end dla warka i dla tych co mloca kolumny). Nie wiemy co zle zrobilismy:(((

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2004, 16:04 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-06 13:22, lutus napisał:
No wiec 2 pytania: jedno, po co jest ml exp, kiedy go trzeba robic.


ML exp to taki 11 trial w ML2 do ML9
robic go mozna kiedy sie kce pomagajac innyl robic triale ktore ty jush masz zaliczone

Cytuj:
Drugie pytanie : czy jezeli mam zrobiony tylko ML1 (caly), to czy moge zrobic caly ML3 badz 4, pomijajac poprzednie?


podobno mozesz robic triale(1-9) z innych MLi ale nie zaliczysz calego MLa

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2004, 18:43 
Cytuj  
Pytania 1 i 2 - dokładnie, jak gacek napisał (pisałem tez o tym w poprzednim thread o ToA).
ML exp ci się "odkłada", poza tym teraz dostaje się go również w RvR za zabitych podłych wrogów, więc nie powinieneś mieć z tym kłopotów aż do ml3-4. Potem może trzeba będzie dostukać, ale też niekoniecznie.
Możesz robić triale 1-9 z każdego MLa i mieć je "w zapasie" - nie beziesz ich widział na /master, aż zaliczysz do końca wszystkie niższe trials. W każdym razie możesz robić nawet ml10, choćby dla MLexp.

Niestety totalnie olałem Egg of Youth, nawet nie zdarzyło mi się pomagać, więc nic nowego, poza tym, co jest napisane na http://www.visionofsages.net/toa/ nie potrafię ci powiedzieć :sad: Sorka...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Holger dnia 2004-03-06 18:44 ]</font>


Posty: 28
Dołączył(a): 29.10.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2004, 19:44 
Cytuj  
robilem egg i tak jak jest napisane na visionofsages jak kolumny padly ktos wziol jajco ubilismy ptaka i wszystko gra.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2004, 21:36 
Cytuj  
pytanie do holgera: Robiles moze Goddess Necklace ?


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2004, 00:03 
Cytuj  
Tak, mam już nawet lvl 10. Żeby uprzedzić pytanie - solowałem. Chyba 2 czy 3 próba wyszła. Można wejść do jaskini, omijając rekiny, ale trzeba je wyczuć. Te dziwki, które ciągniesz za sobą mają tendecję do spieprzania, jeśli coś je zaatakuje, ale, o ile pamiętam, idąc maksymalnie prawą stroną, pod wzgórkiem, można przynajmniej 2 dociągnać. Potem trzeba czekać, wyczuwając rekiny. To kwestia szcześcia, jak sądzę, ale można to zrobić solo.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Holger dnia 2004-03-10 00:21 ]</font>

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2004, 12:46 
Cytuj  
no wlasnie, wprowadzilem 4 nawet i nic. na excaliburze jest chyba bugged, bo cos tam gadaja ale nic sie nie dzieje ;/


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2004, 13:18 
Cytuj  
aha i jeszcze jedno pytanie odnosnie Stealth Lore - jak to teraz po 1.68 dziala ? bo przed 1.68 trzeba bylo miec 2 rzeczy ze stealth lore i sie wlaczalo na 10min kazda (z tego co pamietam) zeby byc "chronionym" przed innymi ktorzy to mieli wlaczone.

a teraz ?


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2004, 15:39 
Cytuj  
Nie pamiętam, żebym miał jakieś problemy w cave z Goodess Necklace - jedyne, co mi przychodzi do łba, to to, iż te dziwki są leniwe i nie chce im się od razu rzucać czaru, który wywołuje z niebytu ośmiornicę, znoszącą ten naszyjnik. Trzeba z nimi podagać - pytają "shall we go?" czy coś takiego.
Ale z tym naszyjnikiem jest problem - trzeba rezygnować z Ancient Copper Necklace, a to może być poważny ból przy template. Moim zdaniem lepiej to stealth lore wziąć Shades of Mist lub/i Ring of Dances, który ma całkiem sensowne utility. Jest też kilka innych rzeczy. GN ma użyteczne leczenie instant na 5 lvlu, ale niezbyt duże (150 pts, efektywnie trochę więcej), tyle że nie można go używać w walce.

Stealth Lore działa, jak działało, tyle że teraz krótko, czyli nie da się trzymać tego cały czas za pomocą 2 itemków. GN akurat działa minutę, recast co 15. Więc w gruncie rzeczy tylko do szybkiego namierzenia jakiegoś stealthera, który ci akurat zniknął. No i oczwyiście, jak używasz tego (przy GN /use2, a nie na quickbar), to wypadasz ze stealth - implikacje sobie dopowiedz.
Jednak efekt użycia SL jest śmieszny - widzisz dość dokładnie i daleko.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2004, 17:14 
Cytuj  
wiec, 2 rzeczy z SL trzeba miec ?
no bo shades of mist na pewno chce, ale nie wiem czy wtedy ladowac w drugi item


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2004, 19:53 
Cytuj  
Teraz, po 1.68, użyteczność SL spadła na tyle, że nie ma większej różnicy, czy masz 1 item, czy 2. To tylko kwestia tego, że z 2 możesz mieć SL up przez np. 2 minuty co 15, a nie 1, lub też "mieć zapas", jeśli użyjesz SL, a w ciągu następnych 15 minut znowu coś się zdarzy.
Ja mam 3 itemki - GN, SoM i ring of dances (jeszcze nie uaktywniony), ale docelowo chyba nie będę używał GN, chociaż będę nosił w plecaku na wszelki wypadek.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 14:12 
Cytuj  
czas odnowic watek z cyklu 100 pytan do Holgera :razz:

uzywasz Golden Spear ? jesli tak to mozesz podzielic sie taktyka na te cholerne jinny ?


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 22:52 
Cytuj  
W pierwszych słowach mego listu donoszę, że mam się dobrze, czego i wam życzę. Jaja obywda doszły w całości i służą mi jako zastępcze. Wielkanocna palma też doszła, w odróżnieniu od Balcerowicza, który musi odejść. Szczęśliwie mi odbiła, co widać i słychać. Niestety wkurwia mnie to, że Adam nie chce mi oddać jabłka, a Achilles kopnął mnie w piętę i muszę siedzieć. Jeszcze 15 lat.
W odpowiedzi na pytanie odmawiam udzielenia odpowiedzi, gdyż po dokładnych oględzinach swej dupy stwierdziłem, że Golden Spear tam ciągle tkwi. Czego szczerze żałuję i obiecuję rychłą poprawę. Mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale po tym ,jak kończy - więc wkrótce dam się Landrynce zabić kilka razy, co dokładnie i zza grobu opiszę.
Studenci do nauki, cykliści do recyclingu, literaci do litra!!! Na łeb.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2004, 00:49 
Cytuj  
Cytuj:
2004-04-07 23:52, Holger napisał:
W pierwszych słowach mego listu donoszę, że mam się dobrze, czego i wam życzę. Jaja obywda doszły w całości i służą mi jako zastępcze. Wielkanocna palma też doszła, w odróżnieniu od Balcerowicza, który musi odejść. Szczęśliwie mi odbiła, co widać i słychać. Niestety wkurwia mnie to, że Adam nie chce mi oddać jabłka, a Achilles kopnął mnie w piętę i muszę siedzieć. Jeszcze 15 lat.


Student ktory ruchlo wybira sie do nauki chcialb tyko nadmienic jak za bardfzo blyskotliwa uwaza powyzsza wypowiuedz i winszu.e Pozdrowienia z mokotowa.


_________________
--
Drak

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2004, 10:44 
Cytuj  
ja jestem na ostrym kacu. nic nie rozumiem. jedyne co rzuca mi sie w oczy to fakt, iz holger chce do sejmu.


_________________
afk for quite a while

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.