mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2004, 16:52 
Cytuj  
moze ktos poradzilby mi jakie artefakty wybrac dla sb.brak znajomosci angielskiego daje mi sie we znaki.
z gory wielkie dzieki.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2004, 18:41 
Cytuj  
z artefaktami jest jeden problem - trzeba FG zazwyczaj (albo wiecej)

jakie artefakty dla sb ? moze powiem co ja wybieram:

Gift of Love (chest), Shades of Mist (cloack), Golden Spear (main hand sword).

dla czego te ? GoL dla +50AF (-50AF dla wroga) - chcoiaz ma slabe utility, ale latwo wylewelowac.

SoM dla Stealth lore i w ogole bardzo fajny cloack.

Golden Spear dla -7% resist decrease, wygladu i smaego faktu ze szybciej sie leveluje niz battlera.

prawdopodobnie jeszcze goddes necklace i ring of dances dla Stealt lore dla nich.

czy ktores z nich w ogole mam ? NIE :razz: chociaz jestem w najwiekszej gildii. troche czasu zajmuje znalezienie ludzi i scrolli (na ktore poszlo mi juz 15p, a pojdzie pewnie drugie tyle jeszcze), a pozniej bardzo czesto (jak SoM) ludzie chca /random.

ale ciezko powiedziec jakie sa dobre a jakie zle. po prostu wybierasz takie ktore ci beda pasowaly do playstyle i template.


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2004, 00:46 
Cytuj  

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2004, 00:54 
Cytuj  
ja wybralem inna droge,siedze w df i leweluje wacia( moj bb),chce kase zrobixc i to wsio kupic co poradzicie.np. malice axe juz z 20 p spadlo do 9p i lezy, nikt nie lapie, ja czekam , na lepsze ceny,
a template bede dopasowywal do tych czesci ,moze artefaktow co juz mam,
w kazdym razie dziekuje ci gabi za odpowiedz.
aha, w swoim template co podales ujales malice axe,ja sie na to napalam i nie wiem czy slusznie

pozdrowionka

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2004, 08:30 
Cytuj  
Ale z tego co wiem i tak musisz miec zaliczonego encountera tzn musisz uczestniczyc w zabijaniu moba ktory dany art dropuje, inaczej go nie uaktywnisz.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2004, 08:59 
Cytuj  
tak jak napisal foot, musisz miec zaliczony encouter, czyli zrobic questa zwiazanego z danym artefaktem. innymi slowy, potrzebujesz fg :razz:

jesli kupisz malice axe i scrolle a na szanim nigdy nie zaliczyles questa (nie musisz jej wygrac, bo spada jedna) to nie bedziesz mogl aktywowac artefaktu.

apropo MA to nie wiem jeszcze czy bede ja chcial - 4 artefakty do levelowania to troche duzo jak dla mnie.


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2004, 10:36 
Cytuj  
no to kicha,skazany jestem na toa.


Posty: 28
Dołączył(a): 29.10.2003
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2004, 13:41 
Cytuj  
wiec moje 2 grosze...

1. toa rox.
bez toa ta gra była nudna, jeśli nie do sidi (gram alb) to nie było sensu robić rajdu, bo po kit mi 89-95 qual dropy z util poniżej 30.

2. jebać artefakty.
jest tylko kilka użytecznych, np: healers embrace cloak (33%hp instant), czy shades of mist (stealth lore), ale głównie są one dla ludzi, którzy chcą ładnie wyglądać. warto natomiast przyglądnąć się co rzuca wypas named drops, więc na armsy trzeba skoczyć na battlera (6 osób trzeba), jeśli oczywiście jest niskiego poziomu (poziom mu rośnie jak kogoś ubije, wieć jeśli 1 grupa na nim zginie, to jedynie można go zzergować w 3+ grupy).
takie oto wypasy z niego lecą, niedługo będzie tam zdjęcie mojego palacza z nimi =)
http://camelot.allakhazam.com/item.html?citem=16370

pozdro.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2004, 13:54 
Cytuj  
Moje trzy grosze :
Ogolna teza TOA SUX.

Zabrala mi wieksza czesc zapalu do gry. Nienawidze robic ML, nienawidze levelowac aretefaktow. Nienawidze jak inni maja MA. Niemozliwym czasem stalo sie duowanie, ktore wielokrotnie uskutecznialismy z Zaba, a to wszystko przez jakies durne kill speedy i inne takie glupoty.

Nawet nie chce mi sie o tym pisac... Nienawidze.

_________________
(*Euro).Excalibur
Gonzoo 50 Savage
Wilq 50 SM

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dracon dnia 2004-04-04 14:54 ]</font>

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2004, 16:13 
Cytuj  
jesli chodzi o dropy to mam z battlera ten

http://camelot.allakhazam.com/item.html?
citem=13453

bardzo fajny. ale dropow nie ma dobrych wcale tak duzo - wiekszosc spada z ML x.10 bossow (jak chimera vest np).

wlasnie artefakty to jest to co przegielo gre. i to dzieki nim (jak sie solo gra) mozna o sporo wiecej pojedynkow nawet z silniejszymi wygrac.

i ToA jest niestety chujowe, chyba zupelnie olewam ML'e bo to jedna wielka strata czasu. dla mnie czyli sb, jedyne dobre (battlemaster line) sa na lvl 8-10. pozatym NUDA>


_________________
afk for quite a while

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2004, 13:03 
Cytuj  
jezeli ktos lubi pve i wszystko co jest z tym zwiazane oraz ma czas na to to pewnie ze toa rox0rzzzzzzzzzzzzzzzz0r
dla mnie toa to ch*jnia jakich malo - straliclem chec do gry.
przerwa dobrze mi zrobi :smile:


_________________
TBH!


Posty: 28
Dołączył(a): 29.10.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2004, 15:36 
Cytuj  
to wam powiem, że w końcu toa dale albom możliwość ubicia midów buhaha koniec takich grup jak u nas na pryd Blood Omen, co spokojnie w emain robil po 2 grupy albow na raz +addy. ml8 bodyguard na ice wiza i na sorca i możecie się pożegnać z farmowaniem albów, teraz nawet glupi cabal bedzie wypas w grupie. rvr całkowicie się zmieni imo, bedzie raczej wygladać jak walka pozycyjna w której będą się liczyć właśnie casterzy.
no nic dziwnego, że przestaje sie wam podobać gra, lecz dla mnie to powód dla którego zrobie ml8+ pala i ml6+ klera.
mid musi naprawde ssać skoro 80% z was opuszcza gre. my w pryd alb we trojkę się mamy dobrze i gramy dalej.
pozdro.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2004, 16:17 
Cytuj  
Cytuj:
2004-04-06 16:36, Ray napisał:
mid musi naprawde ssać skoro 80% z was opuszcza gre. my w pryd alb we trojkę się mamy dobrze i gramy dalej.
pozdro.


Nie wyciagaj blednych wnioskow. Mid nie ssie. Nigdy w zyciu nie biegalem w fotmie dluzej niz godzine i nigdy nie farmowalem albow. Jakby nadal gral po stronie ALB uwazalbym tak samo. TOA ssie pale......


_________________
--
Drak

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2004, 16:52 
Cytuj  
"no nic dziwnego, że przestaje sie wam podobać gra, lecz dla mnie to powód dla którego zrobie ml8+ pala i ml6+ klera.
mid musi naprawde ssać skoro 80% z was opuszcza gre. my w pryd alb we trojkę się mamy dobrze i gramy dalej.
"

lol, tak dokladnie, dlatego wszyscy odeszli. bo juz nie mozemy farmowac wiecej albow haha.

sorry ale to jedna z glupszych wypowiedzi jakie ostatnio uslyszalem.

i mid nie ssie, to toa ssie z tym swoim forced pve bo inaczej bedziesz miesem (to ML sa chujowe, bo solo bez nich jest luz, ale do dobrych fotm grup ni chuja nie wejdziesz). POJEBANE.

i jesli na pryd wszyscy alb sa na god mode jak te 99% infow z dw spec to dziwie sie jakim cudem was tak farmowali. ale najwyrazniej poprostu zergujecie, jak wiekszosc albow skoro mowisz, ze midy sprzataja 2fg+ADDY. zapraszam na exc alb, zobacz jak niektore fotm alb grupy z high rr (pre toa) potrafia 2fg fotm midow rozjechac.


_________________
afk for quite a while

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 10:48 
Cytuj  
EDIT: usunalem zeby uniknac niepotrzebnej i bezsensownej dyskusji :wink:
_________________
Vautrin The Skald,
Midgard Excalibur

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: frogmaster dnia 2004-04-07 12:08 ]</font>

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 14:09 
Cytuj  
ty lepiej idz graj simsow czy w co tam teraz grasz :razz:


_________________
afk for quite a while

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 16:59 
Cytuj  
tak cos w tym stylu :wink:


_________________
TBH!

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 18:50 
Cytuj  
i nie pyskuj mi :razz:

+1

haha


_________________
afk for quite a while

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2004, 22:24 
Cytuj  
fu?


_________________
TBH!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.