mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 48
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 mar 2004, 23:25 
Cytuj  
Niedawno otrzymałem z USA przesyłkę z grą (polecam sklep na EBgames.com-dostarcza szybko za opłatę kartą VISA, bez żadnych opłat dodatkowych na lotnisku!)i w związku z tym-jako całkiem początkujący-mam kilka pytań:
*Jakie są rodzaje serverów, bo w ich spisie widzę: "Normal", "Test", "Co-op", "Roleplay", "PvP" (dotyczy to Mordreda, więc pewnie wszystkich "zielonych" graczy bezkarnie mordują tam ci doświadczeni?). Bardzo proszę tutaj o szczegółowe wyjaśnienie tych różnic i o wskazanie takiego rodzaju serwera, gdzie moja postać nie będzie mogła być zabita przez innego gracza;
* Chciałbym grać tylko w królestwie ALBION, a wobec tego który serwer powinienem wybrać ze względu na dużą liczbę Polaków? Podobno server "Bedevere" się wyludnił, a za to przepełniony jest "Excalibur", ale ja tego ostatniego nie mam wcale w spisie i wejść tam nie mogę.

*

Posty: 62
Dołączył(a): 17.06.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2004, 00:38 
Cytuj  
Excalibur to server europejski.
Poczytaj trochę poprzednich postów tam jest mnóstwo wiedzy ...
Na Bedevere jest kilku świetnych graczy. Jeśli preferujesz pve to na pewno znajdziesz tam miejsce.
Na MLF gramy w Midgard. Niedługo będzie tam grupka chyba 4 osób.
Ja zrobiłem 50kę w Albione na Merlinie. Jest to najbardziej zaludniony server w USA. Jednak nie spotkałem tam więcej Polaków. Jedynie tacy krórzy reagują polskie imiona bo ich rodzice kiedyś mieszkali w kraju :wink:
Na Mordredzie jest chyba 2 ale po dwóch godzinach tracenia życia nawet w mieście ... zrezygnowałem :wink:

Pozdrawiam, TRA


Posty: 48
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2004, 01:17 
Cytuj  
Akurat Wikingowie mnie niespecjalnie interesują, więc w Midgardzie grać nie będę. Nadal jednak czekam na wyjaśnienie różnic między serwerami, bo tego nie udało mi się znaleźć w poprzednich postach. Poza tym gracze operują nieraz jakimiś dziwnymi skrótami myślowymi, które nic mi nie mówią, np. "pvp".

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2004, 02:55 
Cytuj  
PVP - Player Versus Player... czyli napizdzanie sie miedzy graczami powodujac smierc jednego z nich :< Badz grupy :O
I'm so smart!!


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2004, 10:35 
Cytuj  
a) jesli wczesniej czytales cos o grze (a powinienes) to wiesz co to RvR. i polecam servery z RvR czyli normalne. jesli do tego jestes milosnikiem RPG to wybierz jeden z serwerow RP. jesli nie interesuje cie w ogole walka pvp to wybierz Co-op.

b) nie masz serwerow europejskich bo nie masz europejskiej wersji. mozesz grac tylko na amerykanskich. wiec Excalibur, Prydwen gdzie gra najwiecej polakow odpada z twojej listy.


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2004, 19:07 
Cytuj  
hej :smile: powiadasz ze albion Cie interesuje:) zglos sie do mnie na GG 1418028 a Ci wyjasnie o co biega w grze :smile: jednak nie polecam serverow gdzie graja nasi rodacy no chyba ze grasz po 20 do 4 rano bo wtedy jest tam ciekawie:)
najbardziej aktywnymi serverami sa Morgana Le Fray i Merlin po 18 nakrecaja sie Guinvere RP server i Lancelot ale tam nie ma polakow :sad:
tak jak slyszales na MLF 4 polakow w midguardzie i Mosad w albionie :wink: w sumie najfajniej jest jak na rvr spotykasz rodaka w innej armi i sie z nim nawalasz:)
jednak jako stary mid polecam MLF i midguard:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.