mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2004, 21:20 
Cytuj  
Nom, tamten topic sie zasmiecil, to ja swoje wystawie na sprzedaz. Jak dostane dobra cene to sprzedaje.

Daoc EU

exc/mid :

sm50 rr4 o ml zrobionyh

warr sword spec 50 rr3.8 athens shield, belt of sun, 2 legendary sword, troche talatajstwa z toa ML1 skonczony

shamie 50 rvr spec ml1 , 2, 3, 5, 6 skonczone, z ml4 zostaly 2 stepy do zrobienia ( pewnie dokoncze zanim sprzedam).

Sm jest maxed tailor, kasy gdzies tak z 15-20p jest, kazda postac ma zmaxowane itemy ( do capow z przed toa), duza czesc mp.

Bedzie cena dobra (czyli taka, ktora mnie skusi) to sprzedam.
Acha Si i TOA activated.

kontakt na gg : 188728, pierwszy wlasciciel konta:P

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: lutus dnia 2004-03-18 21:22 ]</font>

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 06:01 
Cytuj  
Hehe, no ładnie - przenoszę się na Euro, a tu ludziska zaczynają konta sprzedawać lol :smile:
Jak tak dalej pójdzie, to będę musiał wrócić na US. :wink:


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

*

Posty: 62
Dołączył(a): 17.06.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 13:50 
Cytuj  
W przyszłym miesiącu będzie już całkiem niezła grupka midów na MLFie. Może nawet dadzą się namówić wyjadacza z Bedevere. Także, pół żartem, pół serio ale zapraszamy :wink:


Posty: 33
Dołączył(a): 22.12.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2004, 20:10 
Cytuj  
konto lutusa warte jest naparwde spora kase ciekae za ile sprzeda ale pewnie nei tanio:P

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2004, 15:43 
Cytuj  
Konto sie sprzedalo. Z bolem, tak jakbym dziecko sprzedawal... Tak wiec, odchodze od daoca od jutra na troche, na ile - nie wiem, moze wroce , moze nie ( jak sobie zycie poukladam).

Chcialem podziekowac za wspaniale 2 lata z wami wszystkimi ( moja kobieta chyba ma odmienne zdanie, ale jak jej powiedzialem ze sprzedaje, to sie zastanawiala czy to jednak dobry wybor, zebym przypadkiem zapasci nerwowej nie dostal:P) , mam nadzieje, ze zapamietacie mnie jako milego, przyjacielskiego ( o kufa, ale plote), majacego gadane, lubiacego dlugie przemowy.. eee czas to zmienic:P

Dzieki wszystkim za wspolna zabawe i tyle, do zobaczenia w tym czy innym mmorpegu.

P.S. Na pyfko tez sie chetnie zawsze spotkam:P ( no moze na cole, bo alco nie za bardzo moge ostatnio spozywac)

P.S.2 Jakby sie komus dzis chcialo wpasc na mid/exc wieczorkiem tak o 22 to wpadnijcie, chcialem zrobic pozegnalna fotkie

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: lutus dnia 2004-03-23 15:45 ]</font>

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2004, 16:25 
Cytuj  
Lezka sie w oku kreci,ale i tak mysle ze wrocisz.Ja ze swojej strony chcialbym Ci tez podziekowac za pomoc.Pamietam moja pierwsza zbrojke ktora mi na bg zrobiles,potem byly nastepne i duzo dobrych rad bez ktorych byloby ciezko mi grac.
Ukladaj sobie zycie i nie zapominaj o DAOCU.
Jakbys mial ochote pograc mozesz wchodzic na moje konta.
pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.