mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2004, 09:24 
Cytuj  
I once was lost, but now i'm found,
Was blind, but now I see...

Heheh...

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.09.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2004, 15:30 
Cytuj  
oj Holg, co się stało? radar przestał Ci działać?

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2004, 17:28 
Cytuj  
Quite the opposite, my friend, quite the opposite :smile:

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.09.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2004, 21:00 
Cytuj  
znowu działa? doh, a już myślałem, że ta gra nabierze jakichś znamion normalności i "powrotu do korzeni"

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2004, 15:26 
Cytuj  
Heh, niespecjalnie chcę odświeżać dyskusję o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy, ale pozostawanie wśród korzeni wydaje mi się mocno niezdrowe.
Ciemno, wilgoć, że kości żre, i ruszyć się nie można, bo korzenie krępują.
Tym bardziej, że inni cały czas biegają po wykwieconych łąkach. A tu tylko przez dziurkę w mchu na twarzy leżącym można ich podglądać.
Przekładając to na język nieco uboższy od przenośni - cały czas, od patcha 1.68 - działały dwa radary. I bardzo wielu z nich korzystało. Teraz zaczął również działać ten, który był najbardziej popularny, bo darmowy.
I to mi odpowiada.

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 14:25 
Cytuj  
heja, a ja mam pytanie , gdzie wyczytales ze daocskilla dalej działa, ja bylem dzisiaj na ich forum i jakos nic mi sie nie rzucilo w oczy raczej wyglada jakby miejsce opuszczone , wszedzie pisza ze excalibur nie dziala , daocskilla dziala tylko dla naszych przyjaciół z europy (a dziekujemy :razz:)

msz jakies info to sie podziel szczegolami
pls

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 14:30 
Cytuj  
update:
przeczytalem ze ludzie sie kłócą czy jakis DStream działa z 1.69 czy nie :smile:
hmm, musze poczytac o tym dstream ale to juz w domciu ,


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 16:33 
Cytuj  
loool, rzeczywiscie poczytalem i jest!!
bedzie działać, potrzeba do tego programik ktory nazywa sie DStream Server :smile:

poniewaz zwykle sniffowanie pakietow nie działa, programik podsluchuje zakodowane informacje i wysyla je do naszej sieci (maszyny) jako ten stary protokół. czyli tlumaczy na stare :smile:
wystarczy odpalic daocskilla czy inny programik sniffujacy ustawiony na podsluchiwanie maszyny z dstream serwer i juz :smile:

mozna to juz sciagnac , ponoc ma wiele błedów, ale działa :smile:

aha , wazna sprawa
wszyscy co maja win 95/98/Me musza przeinstalowac system na XP lub NT

hehhe , smieszne jest to ze mythic wydal pewnie w chuj forsy na zmiane struktury pakietow i implementacje kodowania a w sumie kilka tygodni zajeło ludzią rozgryzienie problemu

loool , pozdrawiam :smile:

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 16:49 
Cytuj  
Hm..."smieszne...etc" ....jasne ,ze powinien
za te kase co wydal " wprowadzic na trzy miechy etat " smieciarza" na kazdy shard..coby, znalazl i usunal smieci ( czytaj chlopcow radarowcow czy jak kto woli realmpoint maniakow he he)

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 17:12 
Cytuj  
powiem tak. jakbym byl 100% pewien ze nikt nie uzywa, to tez bym nie uzywal.

a do tego czasu:

nie bede sie pochylal podnosil mydlo.


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 18:52 
Cytuj  
Jest dokładnie, jak piszesz, Platinus.
Działa aż furczy, nawet te błędy niespecjalnie przeszkadzają.
Jedna poprawka - nie ludziom zajęło kilka tygodni rozgryzanie nowego kodowania, a człowiekowi, jednemu :smile:

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 18:56 
Cytuj  
Od poczatku bylo wiadomo, ze taki pomysl na blokowanie radarow duzo nie da.

Tylko ze teraz mythic ma w reku potezne narzedzie antyradarowe. Rozgryzli sposob kodowania? Ok, to zmieniamy kod. Na dobra sprawe moga to robic co godzinke zapewne. Jesli nie maja takiej opcji to system jest kretynski! :grin:

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 20:48 
Cytuj  
no z tego co czytalem , a powiem ze slabo sie znam na kryptografii, za głupi jestem czy cos ale przebilem sie tam przez troche teoretycznego bełkotu pojebanych clik-clik-clik informatyków :smile: i jest tam tak napisane:

Cytuj:
Authentication is based on a challenge/response, password-only system. When a client connects to a system which requires authentication, the HELO packet will include a challenge string. The DStream client should use this string to seed their local MD5 state. The client should then add the password to the MD5 and respond with a AUTH_CREDENTIALS packet containing the 16 byte MD5 result. Note that the MD5 is sent in 16 byte binary form, not 32 chars. The server will reply with a AUTH_RESPONSE packet to indicate the result of the authentication operation.



Ja to kuam tak , serwer wysyla seed, client dokleja haslo, i wysyla do serwera i tak powstaje klucz. Mozemy przechwycic poczatek polaczenia czyli poznajemy seed, znamy haslo i inne dane ktore moze o nas miec klient do generowania reszty , wiec za kazdym razem stworzymy nowy swieży i dzialajacy klucz
ja to tak kumam , moze draku by na to looknal bo ja bylem na studiach 100 lat temu , kiedy te wszystkie nowe metody kryptografii dopiero raczkowały :smile:

caly pomysl kodowania jest imho poroniony bo:
1. nie wiem jak to bedzie dzialac ale na zakodowanie tylu pakietow ktore tam lataja trzeba niezlej mocy, mam nadzieje ze nie bedziemy miec dodatkowego laga
2. nie zakodowali danych w pamieci, wiec memory sniffing dzialaja i beda dzialac, rownie dobrze mozna napisac plugin , ktory wezmie dane z pamieci klienta i walnie do daocskilla


Posty: 4
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2004, 02:23 
Cytuj  
przepraszam za muj zly polski jenzyk ale od dawnego czasu juz nie mieszkam w Polsce.

Czy ktos mugl by sie pozdelic gdze ja mogel o tym nowym Dstream dostac informacje ?

Jezeli niechce nikt tego tutaj napisac, moze mugl by wtakim raze wyslas mi prywtne wiadomosc ?

Thanks


Posty: 4
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2004, 04:05 
Cytuj  
Juz znalazlem !

Thanks anyway !

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2004, 09:32 
Cytuj  
sorki ze nie podalem linka
cala dyskusja toczy sie w forum w sekcji development general :smile:
http://excalibar.sourceforge.net/phpBB2/viewforum.php?f=10

pozdrawiam


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem


Posty: 4
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2004, 22:34 
Cytuj  
Thanks but I already found it, was looking at the wrong forum from start took me couple of minutes to find the right one !


Thanks anyway !

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2004, 23:47 
Cytuj  
twoj polski nie byl taki zly :smile:


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 4
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2004, 02:48 
Cytuj  
Nie mam zadnych problemov muwici i czytac ale pisaci mam bardzo trudno, wyjechalem z Polski 1985 tak ze juz dosyc dawno temu 8=(

+

nie mam polskiej klawiatury 8=(

so it's much faster for me to type in english 8=)

Fajnie ze Polacy grajol Daoc, ktos moze navet gra na US Lancelot ?

cya

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2004, 05:53 
Cytuj  
polski community w daoc ma dluga historie dosyc :smile:
gralo nas na poczatku dosyc duzo (przynajmniej 25+ na bedevere). pozniej troszke odeszlo, gildia sie popsula etc etc. obecnie na bedevere zostali sami starzy wyjadacze :smile: na innych serwerach jest troszke polakow ale bardzo malo z tego co sie orientuje. watpie zeby ktos gral na lancelocie.

czesc z nas gra na eu teraz.

zdrowie.


_________________
afk for quite a while

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.