mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 126
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2004, 20:11 
Cytuj  
Cus sie ostatnimi czasy cichusko na forum zrobilo... Moze Was nieco rozruszam...

Wyexpil ktos juz Zerka do konca ? Moze ktos ma do udzielenia nieco rad - jak ulozyc skille (50 LA 50 Hmm i reszte w Parry czy moze mniej Hmm i wiecej Parry)? W jakie RA sie pozniej pakowac ? Ktore mistrzostwo jest bardziej zdatne w RVR (Battlemaster czy Banelord) ?

Coz sie stalo z nowa krwia ? Moze komus trzeba pomoc poexpic albo kasy nieco sypnac ? Zdalby sie ktos na porownywalnym lvl z kim moznaby sie poszwedac (nie ma to jak swoi w grupie, anie tylko szwedzi angole itd :razz:).

Aha i jesio jedno. Pogrywa ktos na Pryd w Albionie (mam tam zaczetych Palladyna i Reavera) ?

Pozdrawiam

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2004, 21:26 
Cytuj  
50la 50 weapon 28 parry
w rvr parry i tak gowno daje
pierwsze RA to jak najszybciej determination 3-4
potem IP albo PF
det5
purge
a potem jak tam ci sie uwidzi :grin:

Battlemaster (chyba sie nie pomylilem :grin:)ze wzgledu na grappla i BG
to tyle jesli chodzi o moje doswiadczenia z zerkami :grin:

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 00:49 
Cytuj  
wpadnij na camlana,tam tez mozesz grac albami i dodatkowo szwendac sie po wszystkich realmach jak pozyjesz:)

pozdrowionka

*

Posty: 126
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 08:12 
Cytuj  
Zalozylem tam Fightera ale jakos narazie nie chcialo mi sie nim grac. W sumie Albow mam na Pryd wiec tu by sie zdalo zalozyc cos Hibowego :grin: Moze w koncu mnie tam przywieje i zaczne kariere ... np kosiarza (Valewalker) - ciekawe czy sie oplaca.

Da sie tam zalozyc kilka postaci z roznych realmow (np Valewarkera i Mercenary) czy tez sie wybiera tylko 1 realm na stale jak na zwyklych serwach ?

Zdaje sie ze mam Was tam poszukac w Rubasznych Rabarbarach (skad ja znam ta nazwe ???).

Pozdrawiam

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 09:27 
Cytuj  
mozesz tworzyc postacie z roznych realmow,tzn mozesz miec jednoczesnie np. z alb i hib. ja mam szamka, bd,i infa a na 2 koncie minca i tez infa:>
takie zamilowanie do gry sthelterami
pozdrawiam

*

Posty: 126
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 21:20 
Cytuj  
Zalozylem Sylvianskiego ValeWalkera. Musze przyznac ze mi sie podoba chociaz szkoda ze nie dali mu jakiejs zbrojki. Nu ale w szatkach z kapturem na lbie i kosa w rece ten drzewiaczek prezentuje sie bardzo ladnie (bardzo mortis'owo - chociaz bedzie bardziej jak sie na czarno przebiore hyhy).
Prowadzil juz ktos ValeWalkera ?

Jak kogos z Was zauwaze to sie odezwem.

Pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.