mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 20
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2004, 00:51 
 
Czy ktos z Was gra na prywatnym serwerze Guardians Fate?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2004, 00:54 
 
nic nie zrobilem :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2004, 01:04 
 
Jeszcze ?:D

Ciekawe gdzie sie Foot podzial ... jak nie spi to zaraz tu wpadnie i odpowie panu od topica.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2004, 10:29 
 
Ja sie tylko tak zastanawiam czy ludzie kotrzy pisza takie pierdoly maja zamiast szarych komorek dzem? Przeciez kufa jego mac wszyscy wiedza ze to jest forum DAoC a nie darmowe mmorpg. Nie mam nic do darmowek poki nie wpierdalja sie na moje podworko i nie robia smietnika. A tobie cepie radze przeczytac cos zanim napierdolisz takich glupot, i prosze cie spakuj sie i opusc ten czatrum kthxbye

PS
darmowe mmo(?)rpg pietro nizej

wogole to ja bym takich bezmozgow od razu banowal na konkretne dzialy bo jak zanm zycie za 2tyg przyjdzie i pierdolnie rownie glupiego posta :/

**

Posty: 236
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2004, 12:10 
 
Eeeee tam... :grin:

pozdrawiam :razz:

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2004, 12:41 
 
Nie lubie odpowiadac rownowaznikami zdan :grin:


Posty: 20
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2004, 14:13 
 
Foot jakbys mial troche oleju w glowie to spojrzalbys na moje posty najpierw, a dokladnie ich ilosc. Moze bys skumal ze jestem na tym forum od 2 dni. Poza tym troche cooltury by cie sie przydalo.


Posty: 20
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2004, 14:16 
 
Poza tym pytanie tyczy sie DAoC wlasnie.
A to chyba pietro z DAoC? Chyba ze sie myle, to mozesz mnie foot - czy food jak cie tam zwal tak zwal - zjebac jescze raz, jesli ci to ulzy.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2004, 14:24 
 
Nie lam sie, foot to furiat i wogole ;p

Pracuje teraz z jednym gosciem o temperamencie foota, ciagle jest zly, na wszystkich krzyczy i wszyscy go wkurwiaja. Bardzo goscia lubie :grin: Foota tez, i pewnie za to samo.

A darmowy serw daoc.. czlowieku, doprawdy.. nie warto. Darmowy to moze byc hellbreath albo UO, ale nie cos klasy daoc, AO, lub SGW. Za duzy swiat, za malo ludzi.

Fapuse

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2004, 16:13 
 
wiesz dobrze fap ze furiat to jestem jak ktos se w chuja tudziez kulki leci, ale nie bez powodu, zreszta juz to kiedys mowilem, a i tak wiem ze mnie wszyscy kochacie :grin:

a co do ciebie kolezko to to ze jestes tu od 2 dni nie zwlania cie od obowiaku myslenia ( w rozumieniu: poszukaj zanim wyjedziesz z jakims glupim pytaniem) zreszta nie kce mi sie z toba gadac :/

PS
ty mnie chyba jesio niekulturalnego nie widziales

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 cze 2004, 15:49 
 
no to ja powiem tak,
ja bym tu zlodzieji nie chcial widziec,
juz kilka razy o tym byla mowa przy okazji UO
dla mnie wyglada to tak, mythic caly czas pracuje , dostraja , pacze szykuje, wymysla itd, a tu przyjda takie gnojki i zrobia darmowy serwerek i namawiaja do uzywania klienta zrobionego przez mythica , dla mnie to kradzież i już
a imo taki post jak ten to po prostu post typu "czy kupowaliscie crack w Łodzi na piotrkowskiej 997?" - krypto reklama :/ syf syf syf
imo,karol: skasowac, wyciąć, zgnoic , zbanowac :razz:
heheheh

tu najwiekszą zbrodnia powinna byc kradziez samochodow (dla niewtajemniczonych -> uzywanie mapy i posiadanie bufbota )
houk
skasowac drania :razz:

_________________
Nie sądź nikogo szczęśliwym nim go martwym nie ujrzysz

Platinus

Cichodajka - SKALDeczka 50lvl
Platinus - 50lvl Scout Bedevere - do sprzedania


EDIT od Karola
Wam to sie kurde nie dogodzi. Zamknij, otworz, za szybko, za wolno, bym se pogadal, lepiej zeby sie koles zamknal... nastepnym razem pierdnijcie choc dla orientacji :grin:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: karol66 dnia 2004-06-13 00:57 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.