mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2004, 12:46 
Cytuj  
czy ktos ostatnio zmienial adres poczty na eu?
probuje to zrobic ale zabojady wymyslily procedure zmiany tak przemyslana ze pozal sie boze.stary adres(komercyjny) przestal istniec bo skonczyl mi sie abonament,oczywiscie mozna wpisac nowy ale ze wzgledow bezpieczenstwa wysylaja korespondencje na stary aby potwierdzic zmiane.
takie francuskie:(
co ztym fantem zrobic?
jak zaczne pisac do nich to tylko klopotow sobie narobie ,raz juz z nimi mialem docznienia i bylem bez konta ponad miesiac

pozdrowionka

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lip 2004, 14:18 
Cytuj  
tylko email do GOA moze cos zaradzic

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2004, 22:31 
Cytuj  
Mialem ten sam problem...
Zmienilem maila (stary byl zle wpisany) i dostalem wiadomosc, ze pojdzie mail z prosba o potwierdzenie zmian na stary adres.. hehe

No ale mail oczywiscie nie dotarl, nic nie potwierdzalem, natomiast adres w danych sie zmienil, wiec nie wiem jak to dziala :grin:

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2004, 07:03 
Cytuj  
Z 2tyg temu miałem identyczny problem. Tez mi wyekspirowalo konto email i chcialem zmienic na inne. Musialem do nich napisac, a co gorsza mam dwa konta daoc wiec pisalem w sprawie obydwu. Troche sie zirytowalem bo musialem im wysylac z 6 emaili. Najpierw chcieli info na temat konta typu adres zamieszkania i klucz do daoc (nie chcieli hasla). Wyslalem im, ale cos mnie tkneło i zaznaczylem ze SI i ToA są aktywowane. No to potem odpisali ze chca jeszcze klucze CD do tych rozszezen. Jak im wyslalem to dostałem cytuje: "Would you please resend the information we requested before because we got nothing" krew mnie zalala bo napisali to razem z cytatem mojego poprzedniego emaila w ktorym wszystko bylo! Zirytowalem sie ale ok, wyslalem im dokladnie to samo co mi zwrócili (wkleilem im mój cytat z poprzedniego emaila) i w koncu zadzialalo ale nie chcieli mi ustawic tego samego emaila na dwa konta daoc wiec musialem znowu im wysylac inny adres email na drugie konto. eh

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2004, 10:24 
Cytuj  
wlasnie z tego powodu chce uniknac korespondencji z tymi pojebami,tym bardziej ze 1 konto jest kupione od osoby trzeciej i jak niektorzy pamietaja (pisalem na forum)mialem trudnosci z odzyskaniem hasel do tego konta po tym jak wszystko zmieniali ze wzgledu na wlamanie na serwer.dopiero interwencja poprzedniego wlasciciela(konrador)pozwolila mu odzyskac haslo i przekazal je mnie.
staram sie reaktywowac stary mail przynajmniej na 2 dni i dopiero zmienie dane.
jeszcze pytanko , czy ktos z was ktory kupil konto z 2 reki zmienial dane dotyczace nazwiska wlasciciela, ja do tej pory tego nie robilem bo sie boje ze moga sie przyczepic,zmienialem tylko maila

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2004, 11:12 
Cytuj  
Cytuj:
2004-07-11 11:24, szani napisał:
kupil konto z 2 reki zmienial dane dotyczace nazwiska wlasciciela, ja do tej pory tego nie robilem bo sie boje ze moga sie przyczepic,zmienialem tylko maila


Jasne ze zmienialem. Zmienilem wszystkie dane. Nikt sie nie czepial


_________________
--
Drak

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lip 2004, 11:16 
Cytuj  
Szani ja zmieniałem wszystkie dane na tym koncie co mam od ciebie i jest ok

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.