mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 sie 2012, 08:51 
Cytuj  
ale i tak są za drogie. Generalnie nasze prawa własności do zakupionego ebook-a są mocno ograniczone (nie możemy jej pożyczyć nawet rodzinie, chyba, że razem z ereaderem/tabletem, nie możemy odsprzedać, itd.) więc cena też powinna być mocno ograniczona, a nie identyczna lub nawet wyższa.
Nie rozumiem też dlaczego nikt nie zajął się bibliotekami online - fizyczne są, dlaczego nie ma online, można wprowadzić mnóstwo ograniczeń na styl fizycznych bibliotek - nie ma problemu.

Najbardziej mnie irytują reklamy w stylu "kup ebook-a/grę w cyfrowej dystrybucji i będziesz ją miał NA ZAWSZE" - albo coś jest nie halo z marketingowcami, bo o ile pamiętam to zawsze jak coś kupowaliśmy to na zawsze, albo to jest robienie gruntu pod sprzedaż NIE_NA_ZAWSZE".
Podejrzewam to drugie.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 06:50 
Cytuj  
Apropo tabletów, kojarzy ktoś jakiś odpowiednik photoshopa na androida? Jest wogóle coś takiego?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 13:51 
Cytuj  
Photoshop na komórki/tablety? oO
Może sprecyzuj jakie funkcje ma to spełniać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 14:12 
Cytuj  
Odpisuje dopiero teraz bo mnie nie bylo. Z tym ekranem to mi chodzilo czy cos jak elektroniczny papier, a nie wielkosc ekranu. Ja skany w pdf i tak nie bede czytal bo to dla mnie mordownia.

na kindla to szukam ogolni chomik lub wpisuje w google nazwa ksiazki i dodatek .mobi. Koncwertuje tez z ebub na mobi. Chodz kindle tez moze sobie poradzic z epub.


_________________
.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 15:27 
Cytuj  
Czy ja napisałem Photoshop na komórkę? Ma spełniać funkcje Photoshopa. Odpowiedź sam znalazłem: Adobe Touch.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 15:32 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
Czy ja napisałem Photoshop na komórkę? Ma spełniać funkcje Photoshopa. Odpowiedź sam znalazłem: Adobe Touch.


Jeszcze zobacz czy odpowiada ci sketch book mobile / express / pro. Podobno tez daje rade.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 16:30 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Odpisuje dopiero teraz bo mnie nie bylo. Z tym ekranem to mi chodzilo czy cos jak elektroniczny papier, a nie wielkosc ekranu. Ja skany w pdf i tak nie bede czytal bo to dla mnie mordownia.
(...)

Oki, jeśli czytasz tylko beletrystykę. Też myślałem, że nie będę czytał skanów ale nazbierałem tego sporo + sam powoli biorę się za skanowanie swoich książek. Dla tego tablet nie jest takim głupim rozwiązaniem. Szkoda że nikt nie produkuje tabletów z matową matrycą (dobrze chociaż ze są folie). Niemniej bez względu na to na czym się czyta e-book>>tradycyjna książka ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 17:07 
Cytuj  
chyba najlepszy w takiej cenie chinol http://allegro.pl/7-tablet-ainol-aurora ... 00062.html
bardzo dobrze działa, ma wsparcie i lokalna gwarancje, wyświetlacz bardzo dobrej jakości, dość solidnie zrobiony, reszta parametrów przy tej cenie jest bezkonkurencyjna


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 18:31 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Oki, jeśli czytasz tylko beletrystykę. Też myślałem, że nie będę czytał skanów ale nazbierałem tego sporo + sam powoli biorę się za skanowanie swoich książek. Dla tego tablet nie jest takim głupim rozwiązaniem. Szkoda że nikt nie produkuje tabletów z matową matrycą (dobrze chociaż ze są folie). Niemniej bez względu na to na czym się czyta e-book>>tradycyjna książka ;)


E, nie czytam tylko beletrystyki. Ale sie poddalem i ksiazki naukowe mam w wersji analogowej i faktycznie troche pdfow. Ale jesli czytam cos dlugo na ekranie lcd to ja odpadam. Poza tym jak czasami zagladam do jakis pozycji w stylu podręcznika to takie skakanie od strony do strony na ebooku srednio niestety wypada ;/ Bo takich powiedzmy pozycji ze studiow,szkolen,certyfikatow nie czytam od deski do deski, bo to kompletnie nie ma sensu. Tylko zagladam by sobie cos przypomniec, czy nawet robie notatki, czy poczytac o czyms konkretnym. A tu juz troche na kindlu mi to niewygodnie wychodzi ;) Poza tym znalezc podrecznik czy cos naukowego w wersji na ebooka to dramat :/


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2012, 21:12 
Cytuj  
embe napisał(a):
chyba najlepszy w takiej cenie chinol http://allegro.pl/7-tablet-ainol-aurora ... 00062.html
bardzo dobrze działa, ma wsparcie i lokalna gwarancje, wyświetlacz bardzo dobrej jakości, dość solidnie zrobiony, reszta parametrów przy tej cenie jest bezkonkurencyjna


respekt - samobójcy trochę, zarabiają jakieś 20-40zł na sztuce i dają rok gwarancji na tą chińszczyznę. Jak w ciagu roku (a w sumie dwóch) padnie im 5% to są w plecy..

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2012, 07:34 
Cytuj  
Mark - ta firma jest z Częstochowy, mam tam paru znajomych. Przy takich zyskach jakie generują to warto zaryzykować.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2012, 17:04 
Cytuj  
Widocznie dostali dużo lepsze ceny hurtowe niż "oficjalne" - co jest bardzo prawdopodobne, bo producent aktualnie skupia się Aurora II, możliwe, że pozbywał się z magazynów resztek Aurora I.

Anyway ja bym w to nie wszedł. Może kiedyś ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2012, 17:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
embe napisał(a):
chyba najlepszy w takiej cenie chinol http://allegro.pl/7-tablet-ainol-aurora ... 00062.html
bardzo dobrze działa, ma wsparcie i lokalna gwarancje, wyświetlacz bardzo dobrej jakości, dość solidnie zrobiony, reszta parametrów przy tej cenie jest bezkonkurencyjna


respekt - samobójcy trochę, zarabiają jakieś 20-40zł na sztuce i dają rok gwarancji na tą chińszczyznę. Jak w ciagu roku (a w sumie dwóch) padnie im 5% to są w plecy..


Mogli to śmiało dostać za free do reszty zakupów u producenta, a druga sprawa ainol ładnie się wybija i robi urządzonka dobrej jakości, HTC tez kiedyś tak zaczynało.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2012, 17:48 
Cytuj  
:lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 17 sie 2012, 22:21 
Cytuj  
Dostałem na szkoleniu takie coś: http://www.ctab.pl/
Jeszcze nic właściwie na tym nie odpalałem poza kilkoma dokumentami, ktoś może powidzieć coś o tym urządzeniu? To jakaś tania chińszczyzna, czy będzie użyteczne?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2012, 22:24 
Cytuj  
Polska chinszczyzna. Jak wszelkie Larki, Manty itp.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2012, 22:26 
Cytuj  
jak za free to spoko imh - przynajmniej ekranu 7' nie ma;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2012, 10:37 
Cytuj  
9,7" IPS odróżnia od masy taniej chińszczyzny, reszta parametrów jest całkiem ok


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2012, 19:25 
Cytuj  
jak ktoś chce zobaczyć z czym się je tablety za naprawdę mikroskopijną cenę:
http://www.focalprice.com/CE0119X/70_Ca ... C_dUd3N_84

wychodzi jakieś 200zł z dostawą do domu (wysyłają worldwide), 7', android 4.0, resztę można doczytać na stronce.
Stronka jest sprawdzona ponoć można kupować bez obaw - na wszelki wypadek by być 100% sure (a nie 99%) proponuję skorzystanie z paypal-a.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 09:42 
Cytuj  
u nas takie są po 170-250zł


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.