mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 667 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2015, 09:13 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ze co prosze? juz pare lat temu place programistow w lodzi przekraczaly 5k.
w branzy it kasa jest podobna badz lepsza niz w wawie.
koszty zycia nizsze, miasto zdecydowanie lepsze do imprezowania niz wawa, same plusy.
o komforcie psychicznym nie wspomne.


Skąd ty te głupoty wymyślasz? :)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2015, 09:14 
Cytuj  
mieszkam w lodzi od urodzenia, nie musze nic wymyslac.
to wam sie cos wydaje i pierdzielicie takie glupoty :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2015, 09:15 
Cytuj  
No niech będzie. Łódź jest najlepsza i do wszystkiego. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2015, 09:16 
Cytuj  
jak kazde miasto w polsce.
nie wszyscy uciekaja i szukaja szczescia w stolicy :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2015, 11:02 
Cytuj  
idziesz pracowac do Wawy za ludzkie pieniadze a potem jedziesz do Lodzi , zgarniasz jakas fajna dupeczke i wyciagasz "z biedy"

profit :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2015, 11:10 
Cytuj  
nie wiem gdzie pracowales w lodzi aldatha, ale zapewniam cie, ze tutaj tez mozna zarobic w chuj kasy :)

a tak w temacie, warto juz instalowac to w10? czy lepiej poczekac jeszcze chwile?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2015, 11:36 
Cytuj  
czekaj :)
na co ty chcesz czekać, przecież miesiąc przed premierą była finalna wersja, teraz masz update nonstop, nic rewolucyjnego nie jest zapowiadane, a duży update ma być dopiero po nowym roku.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2015, 11:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie wiem gdzie pracowales w lodzi aldatha, ale zapewniam cie, ze tutaj tez mozna zarobic w chuj kasy :)

a tak w temacie, warto juz instalowac to w10? czy lepiej poczekac jeszcze chwile?


jak mowisz Zdanowskiej per "Ciociu" to pewnie mozesz :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2015, 16:53 
Cytuj  
nie wiem czemu alda, ale mam wrazenie, ze wraz z wiekiem i tymi przeprowadzkami cofasz sie w rozwoju :)

tosiek: deshroom straszyl jakimis blue screenami wiec chce sie tylko upewnic, ze dziala poprawnie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2015, 17:33 
Cytuj  
Mam od samego początku i nie miałem ani jednego problemu z nim, dosłownie. Śmiało instaluj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2015, 17:44 
Cytuj  
ok, dzieki.
jutro rano zarzuce.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2015, 17:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jak kazde miasto w polsce.
nie wszyscy uciekaja i szukaja szczescia w stolicy :P

Do IT to może się tyczy a pro po łodzi ale dla innych branż, oraz Łódź jako miasto samo w sobie to masakra. Już nie mówiąc o cholernie kiepskim planowaniu ulic.
BTW ostatnio Łódź się ośmieszyła z organizacją mistrzostw w E-sporcie - Koreańczycy nie chcą mieć nic wspólnego z tym miastem :P

Co do win 10 - w sobotę byłem u znajomego informatyka i stwierdził, że masakra jeśli chodzi o kontrolę użytkownika nad tym co ten system wysyła do MS. Plus kilka popierdółek.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2015, 18:12 
Cytuj  
jakich innych branz?
no i nie bardzo kumam kiepskie planowanie ulic, bo zmiana tego wymagalaby wyburzenia miasta, biorac pod uwage kiedy to planowali i budowali.
to, ze sie osmieszyla to prawda, ale pisalem o tym, ze jesli chodzi o rzady po u nas to jest jedna wielka masakra.

hehe ja dzisiaj zlewalem bo torrenty 'banuja' uzytkownikow w10.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2015, 18:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jakich innych branz?
no i nie bardzo kumam kiepskie planowanie ulic, bo zmiana tego wymagalaby wyburzenia miasta, biorac pod uwage kiedy to planowali i budowali.
to, ze sie osmieszyla to prawda, ale pisalem o tym, ze jesli chodzi o rzady po u nas to jest jedna wielka masakra.

hehe ja dzisiaj zlewalem bo torrenty 'banuja' uzytkownikow w10.

Dziwisz się, że banują skoro aby wyłączyć całkowicie ruch internetowy do MS to trzeba szewskiej cierpliwości.


Co do innych branż to zapodam np. Spawaczy :]
Przez planowanie ulic mam na myśli chociażby to co jest z al. Włókniarzy(zmienioną na JP2), niby miała być taką przelotówką, droga szybkiego ruchu itp. Zostało to jednak spaprane na całej linii. Jest parę świateł na niej co mają czujniki, co powoduje, ze nie ma bata aby była jakakolwiek mowa o zielonej fali. Dodatkowo światła dla pieszych - no masakra jakaś. Sporo ulic jest kiepsko zaplanowana i nie mówię tu o starych kamienicznych. Dodatkowo może wspomnę o wspaniałym zjeździe z autostrady w Strykowie i tym pojebanym rondem. Zresztą pomijając nawet to to kuźwa sam Zgierz ma dwa zjazdy, a Łódź jeden - :wtf:


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2015, 18:58 
Cytuj  
hehehe ta zjazd w strykowie jest zajebisty :)
ale w sumie nie wiem czy to wina miasta.
mysle, ze ruch na jp2 troche sie zmieni jak juz skoncza prace i bedzie mozna to jakos sensownie zrobic - chociaz patrzac na to co robia u nas w miescie, to cudow sie nie spodziewam.
no ale wazne, ze wydalismy setki milionow na remonty, zeby tramwaj jechal 4min szybciej.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2015, 19:23 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hehehe ta zjazd w strykowie jest zajebisty :)
ale w sumie nie wiem czy to wina miasta.
mysle, ze ruch na jp2 troche sie zmieni jak juz skoncza prace i bedzie mozna to jakos sensownie zrobic - chociaz patrzac na to co robia u nas w miescie, to cudow sie nie spodziewam.
no ale wazne, ze wydalismy setki milionow na remonty, zeby tramwaj jechal 4min szybciej.

To że się zmieni ruch na JP2 to inna inszość. Już raz był inny jak było zaraz po wybudowaniu. Wtedy to była przelotowa ulica! Później niestety zaczęli dodawać tych świateł i "równoważyć" ulice przecinające JP2 no i teraz wyszło jak jest - czyli jak tylko mogę to staram się ją omijać.
Stryków jest winą miasta - nie ze względu na to porypane rondo gdzie tiry mają problemy z wykręceniem - bo nic nie zrobili aby poszerzyć drogę dojazdową, tudzież dodać nową. Jak i to że nie zapewnili minimum dwóch zjazdów z autostrady(czyli znowu skopali w czasie negocjacji, tylko tym razem z państwem).
Zresztą jeżdżę po wielu miastach i Łódź zaliczam do miast o najgorszych ulicach(także pod względem jakości).


Wracając do win 10 - Ja się wstrzymuję - lepiej poczekać na dokładne analizy co do tego tworu. Bo jak na razie z opinii wynika, że Ms chce się bawić w google tylko bardziej agresywnie :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2015, 21:37 
Cytuj  
ja się za bardzo nie przejmuje ale gdyby ktoś myślał że to właśnie win10 jest "zły"..

Cytuj:
Microsoft slips user-tracking tools into Windows 7, 8 amidst Windows 10 privacy storm
Worried about Windows 10's deep-reaching user tracking? Some of it's coming to Windows 7 and 8, too.


http://www.pcworld.com/article/2978239/ ... tk.rss_all


_________________
psn

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 10:32 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ja się za bardzo nie przejmuje ale gdyby ktoś myślał że to właśnie win10 jest "zły"..

Cytuj:
Microsoft slips user-tracking tools into Windows 7, 8 amidst Windows 10 privacy storm
Worried about Windows 10's deep-reaching user tracking? Some of it's coming to Windows 7 and 8, too.


http://www.pcworld.com/article/2978239/ ... tk.rss_all


Różnica polega na tym że w win 7 sobie po prostu zablokuje tą aktualizację, w 10 nie da się tego całkowicie wyłączyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 10:38 
Cytuj  
oczywiście, 1% z tych 80 milionów to zrobi.

nie mogę znaleźć powodu dla którego miałbym coś ukrywać przed MS.

oczywiście pewnie jestem dziwny.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 10:48 
Cytuj  
oczywiscie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 667 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.