mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 21:16 
Cytuj  
Stare to fhuj huraganie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2012, 21:21 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Stare to jak ty huraganie.


Fix'd


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 12:37 
Cytuj  
http://www.wykop.pl/ramka/1255599/moj-iphone-zmutowal/
Chciałem kupić iP4S po ogłoszeniu dzisiejszym iP5 (ceny spadną), ale martwił mnie fakt wbudowanej na twardo baterii... Chyba jednak sobie odpuszczę patrząc na powyższe...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 13:09 
Cytuj  
Nie wywołuj Marka z lasu... ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 13:24 
Cytuj  
Dlaczego wymienna bateria jest taką koniecznością? Akurat nie widzę tutaj problemu. I kupować 4s jak będzie 5 to wstyd w czczewie.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 14:00 
Cytuj  
Baterie jednak mimo wszystko tracą sprawność szczególnie jeżeli się bardzo dużo ze sprzętu korzysta.
Jeżeli planował zakup na więcej niż 2 lata i jednoczesną internsywną codzienną eksploatacje - to się nie dziwię.

Mozna chcieć zmienić choćby na pojemniejszą? Albo mieć drugą w zapasie.


Poza tym - sam fakt mnie by osobiście irytował.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 14:04 
Cytuj  
Hmm, nigdy nie wymieniałem w tel baterii i nigdy nie miałem dłużej niż dwa lata. Ale może jest nietypowym użytkownikiem.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 14:14 
Cytuj  
Spojrzałeś chociaż w link?
Ten telefon mi potrzebny nie tylko do korzystania, ale i do pisania aplikacji na niego (ot takie wymogi ejpla, sam emulator w xCode niewiele daje, bo nie przewiduje ograniczeń pamięciowych).
Ale jednak wydawanie 2k na zabaweczkę, która robi takie numery...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 14:20 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ale jednak wydawanie 2k na zabaweczkę, która robi takie numery...


No bo produkty Apple nie są sprzętem na lata. Kupujesz, masz rok gwarancji więc jak się coś spierdoli to ci naprawią a po roku kupujesz nową zabawkę albo bujaj się.

Prosta filozofia dla prostych ludzi.

Śmiech na sali ogólnie, najlepsze jest kupowanie Iphona na którego jest rok gwarancji a umowę z operatorem podpisuje się na dwa lata. No ale skoro ludzie dają się dymać, to dymani będą. ;)

Niestety pomimo moich najszczerszych chęci, żaden z dupolizów tej korporacji z którymi rozmawiałem nigdy nie był mi w stanie wytłumaczyć, dlaczego produkt jednej z czołowych niby firm ma w przeciwieństwie do całej swojej liczącej się konkurencji tylko rok gwarancji (telefony czy ipody to jeszcze pół biedy, ale rok gwarancji na NAPRAWDĘ drogi komputer, to już jest koncertowe ruchanie w dupę klienta).

Czasem padały teksty typu Apple Care no ale to mówi samo za siebie - żeby otrzymać takie same warunki jak u konkurencji, trzeba dopłacić do sprzętu który i tak już jest praktycznie najdroższy.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 14:27 
Cytuj  
Masz dwa lata rękojmi. Ile telefonów wybucha po tym okresie? Sensowniejszy jest już argument o szybkiej ekspolatacji baterii jak zamierzasz kodować i testować często na telefonie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2012, 14:33 
Cytuj  
Puchnięcie baterii też ma znaczenie. Bo mając normalny telefon otwieram go raz na 3 miesiące w celu wyczyszczenia. W iP tej możliwości nie ma i nie zdołam zauważyć, że z baterią coś jest nie tak na czas. Do tego jeszcze dochodzi kwestia utraty danych w przypadku gdy bateria połamała płytki drukowane (lol).
Chyba jednak przyżydzę i kupię ipoda, na którym będę bawić się w developerkę, a telefon to jakiś htc lub motorolka.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 07:10 
Cytuj  
W iphoie bateria nie puchnie, przecież to apple :roll:

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 12:41 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Śmiech na sali ogólnie, najlepsze jest kupowanie Iphona na którego jest rok gwarancji a umowę z operatorem podpisuje się na dwa lata. No ale skoro ludzie dają się dymać, to dymani będą. ;)


dafuq?

z tego co sprawdzałem ostatnio to najdroższy jest sprzęt samsunga, a ja do dzisiaj mam 3gs'a i nic mu się nie dzieje :roll:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 12:46 
Cytuj  
No akurat Galaxy to kosztują tyle co iPhony. Nic taniej nie jest.
Jedyna różnica to chyba tylko, że gwarancja jest 2 lata a nie rok.

edit: aż sprawdziłem. Jest jednak trochę różnica.
16 gb iPhone 4s najtaniej w pl wd cenowarki = 2399
16 gb samsung 3s = 2175

Wd tego samego serwisu w EU różnice w cenie b. podobne (200-300 zł), ceny obu niższe o ok 100-150 zł.

W sumie podobna cena, choć jest różnica ponad 200 zł, no i kwestia gwarancji. Jakby chcieć wyrównać okres gwarancji i dokupić kolejny rok w Apple to pewnie się zrobi parę stów więcej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 13:06 
Cytuj  
sula napisał(a):
16 gb iPhone 4s najtaniej w pl wd cenowarki = 2399
16 gb samsung 3s = 2175


Porównujesz Ipadło 4s do najnowszego Samsunga? Żartujesz? Porównać ten model możesz do Galaxy S2 (chociaż to i tak mało sprawiedliwe imo, bo S2 jest lepszym telefonem, ale to moja osobista opinia).


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 13:12 
Cytuj  
Porównywałem najnowsze dostępne w sprzedaży modele, aby nie zostać posądzony o hejsterstwo ;p

Choć można też np. się zastanowić jak sytuacja cenowa będzie się przedstawiać niedługo jak się iP 5 pojawi w sklepach. :wink:


Ostatnio edytowano 13 wrz 2012, 13:13 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 13:13 
Cytuj  
Obiektywnie potwierdzam słowa Razotha, SGS II jest lepszy niż iP4s. A nowy iPhone 5... było, nic nowego. Myslicie, że warto z SGS 2 na 3 się przesiąść? LTE mnie kusi, ale w polszy jeszcze w powijakach chyba.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2012, 13:15 
Cytuj  
a marek chyba na wakacjach w polsce :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2012, 00:17 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a marek chyba na wakacjach w polsce :)

Coś Ty.
Stoi pod salonem żeby kupić iP5 w dniu premiery ;)
Na coś w końcu przyda mu się namiot :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2012, 09:20 
Cytuj  
Obiektywnie potwierdzam słowa Razotha, SGS II jest lepszy niż iP4s.

a ja obiektywnie stwierdzam, że SGSII ma się tak do Iphona jak duży fiat do wolksvagena Polo :D Torba bije rekordy debilizmu.

nie chce mi się z wami hejterami dyskutować - równie dobrze mogę z kalekami się ścigać na 100m.. Nie chce mi się, nie mam na to czasu, ani żadnej satysfakcji.

2 artykuły do zapoznania się:

http://di.com.pl/news/43523,0,Deweloper ... roida.html
Choć to Android jest obecnie najpopularniejszym systemem na smartfonach, deweloperzy nie utracili w związku z tym miłości do konkurencyjnego iOS - poinformowała firma Flurry.
Jak zauważyła firma Flurry analizująca trendy związane z aplikacjami mobilnymi, na każdą nową aplikację stworzoną dla Androida przypadają obecnie aż trzy dla konkurencyjnego iOS.
Co ciekawe, jeszcze rok temu na każde trzy aplikacje dla urządzeń firmy Apple przypadały dwie przygotowywane z myślą o "Zielonym Robocie".

Bardzo dobry przykład jak android zaczyna pożerać sam siebie.

A tu inny artykuł o rosnących problemach z potężną fragmentaryzacją rynku i problemach z napisaniem czegokolwiek pod androida:
http://www.guardian.co.uk/technology/ap ... dt-android

Jeszcze o cenach:
cena startowa ipada 3 - 399GBP
cena startowa Galaxy Tab 2 - 499GBP

Cena startowa Samsung Galaxy S3 - ~2800zł, cena startowa Iphone 5 - 529GBP (2700zł).

Sorrki ale nie będę przepłacał za nieudolne kopie samsunga na chujowym systemie operacyjnym... I tak - Iphone 5 mi się zajebiście podoba, przynajmniej z wyglądu, bo o nowych featurach jeszcze nie czytałem. Wezmę go sobie w maju, bo wtedy kończy mi się umowa.

PS. z artykułu z Guardiana proponuję zapoznać się z wykresami.
92-93% sprzętu na andku działa na wersji 2.3 i starszej. Dane z maja 2012. Rotfl... tak wygląda dominacja androida!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.