mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 22:16 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
biedny jesteś. 3 telefony nosisz? przykro mi szczerze.

Mam taką potrzebę. Nokię lubię najbardziej, milestone'a póki co używam służbowo, a s2 potrzebuję do nagrywania pewnych rozmów.
I tbh dotąd nosiłem głównie tylko nokię. Jak musiałem się kiedyś takim czymś tam zajmować to latałem ze stonem i dhd, ale to już przeszłość. Ogólnie dałem w końcu szansę szajsungowi - może wytrzymam dłużej niż pół roku.
Trochę lame jest to, że flagowe telefony nie posiadają miejsca na 2-3 karty sim w dzisiejszych czasach...
Może przerzucę potem numer z nokii do s2, ale to wyjdzie w praniu - nokię lubię za tydzień bez ładowania ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 22:23 
Cytuj  
http://mashable.com/2012/11/16/apple-page-turn-patent/

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 22:32 
Cytuj  
Adobe powinno teraz pozwać apple - wprowadzili to długo wcześniej tylko nie byli na tyle debilami, by patentować.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 22:38 
Cytuj  
jedna rada jak masz 200zł na luzie.

nie mam jej, ale kupiłbym sobie większa baterie do sgs2. bateria plus inna klapka na tył w komplecie. myślę że lepiej by się go nawet trzymało.
kupiłbym sobie już dawno ale mam fajne ETUI (taki silikon na tył PURO) i bym musiał to wyrzucić bo by nie pasowało, a idealnie mi leży w ręku w tym.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2012, 23:10 
Cytuj  
takie tylko nie żółte :P
http://allegro.pl/puro-fluo-etui-pokrow ... 99696.html


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 00:11 
Cytuj  
Szlam napisał(a):

przeginka... ciekawe co jeszcze ciekawego na dniach dostana >_>


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 00:17 
Cytuj  
Na szczęście tylko w USA.

Skomentowałbym ale tu nie ma jak - po prostu sytuacja mówi sama za siebie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 00:20 
Cytuj  
embe napisał(a):
to tak jak kupowanie mercedesa i przerabianie na gaz, a w temacie, nie wiem czy takie dziadowanie jest dostępne u jakiegoś operatora ale dośc fajne oferty ma aktualnie play redbull i virgin


A co masz do instalacji gazowej w jakimkolwiek samochodzie ? ;) fu, hehe.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 12:22 
Cytuj  
Niektórzy ludzie lubią jak ich koncerny paliwowe walą w d* :)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 13:30 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
embe napisał(a):
to tak jak kupowanie mercedesa i przerabianie na gaz, a w temacie, nie wiem czy takie dziadowanie jest dostępne u jakiegoś operatora ale dośc fajne oferty ma aktualnie play redbull i virgin


A co masz do instalacji gazowej w jakimkolwiek samochodzie ? ;) fu, hehe.

Instalacja gazowa kojarzy mi się raczej z ekonomią, wiec po chu... zakup samochodu za ponad 150k z silnikiem 2,5-3 litry jeśli nie stać mnie na paliwo do niego ?

tczewiak napisał(a):
Trochę lame jest to, że flagowe telefony nie posiadają miejsca na 2-3 karty sim w dzisiejszych czasach...

Wracając do tematu, telefony z dwoma slotami na sim są blokowane przez operatorów ponieważ otwiera to drogę do oddzielenia rozmów i danych, np aero2 jako druga karta byłaby miażdżąca dla większości operatorów.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 14:36 
Cytuj  
embe napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
embe napisał(a):
to tak jak kupowanie mercedesa i przerabianie na gaz, a w temacie, nie wiem czy takie dziadowanie jest dostępne u jakiegoś operatora ale dośc fajne oferty ma aktualnie play redbull i virgin


A co masz do instalacji gazowej w jakimkolwiek samochodzie ? ;) fu, hehe.

Instalacja gazowa kojarzy mi się raczej z ekonomią, wiec po chu... zakup samochodu za ponad 150k z silnikiem 2,5-3 litry jeśli nie stać mnie na paliwo do niego ?

tczewiak napisał(a):
Trochę lame jest to, że flagowe telefony nie posiadają miejsca na 2-3 karty sim w dzisiejszych czasach...

Wracając do tematu, telefony z dwoma slotami na sim są blokowane przez operatorów ponieważ otwiera to drogę do oddzielenia rozmów i danych, np aero2 jako druga karta byłaby miażdżąca dla większości operatorów.


Po taki chu, że lubię 6s do 100 i ostro jeździć a wolę miesięcznie wydać 1400 na paliwo niż 2500. Nie ma to nic wspólnego ze "staniem czy nie staniem". Plebs will always rage. Strata jest zawsze stratą a wywalanie pieniędzy na śmieci jest wywalaniem pieniędzy na śmieci - majętność nie ma nic wspólnego z wyeliminowaniem niepotrzebnych kosztów.

Co do tematu to ja przestałem szukać dual-sim telefonów, obecnie za całkiem znośny abonament (np formuła 4.0) nawet mnie nie interesuje do kogo dzwonię, ile dzwonię, w jakiej sieci jest i ile netu mi leci na smartfonie a wszystko za jedną stawkę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 15:01 
Cytuj  
rozumie że to taki lansik, np autko w leasingu, a z kasa na paliwo już krucho, no ale ok bo nie chce pakować wszystkiego do jednego wora bo by było niesprawiedliwe, tak jak piszesz można mieć 6s do setki na paliwku i eko mode na gazie ale... nadal to dla mnie dziadowanie, sorki

Co do telefoników, formuła 4.0 troszkę kosztuje, a tu raczej chodzi mu o znikome koszty, dual sim telefony pojawiają się już na rynku ale nadal nie są to topowe modele, samsung ma wprowadzić dwa sensowne jeszcze w tym roku na nasz rynek ale nie wiem jaki operator się odważy na ich rozdawanie do abonamentu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 15:15 
Cytuj  
ja chyba zmienie pracę to kupie sgs2 w orange zeby mial nielimitowany orange i co najmniej 2gb internetu.

zastanawiam sie tylko czy warto brać z sgs2 czy sam abonament.
telefon używany moge mieć bardzo tanio.
nie mialem własnego telefonu od wielu lat. mam tylko desire z prepaidem zawsze w samochodzie ale nie używam go.

musi byc w orange - niezbedny warunek


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 15:30 
Cytuj  
embe napisał(a):
rozumie że to taki lansik, np autko w leasingu, a z kasa na paliwo już krucho, no ale ok bo nie chce pakować wszystkiego do jednego wora bo by było niesprawiedliwe, tak jak piszesz można mieć 6s do setki na paliwku i eko mode na gazie ale... nadal to dla mnie dziadowanie, sorki


Eot bo na takie argumenty musiałbym się rozpisywać a widać, że skoro podstawy budżetowania do Ciebie nie trafiają to szkoda mojego czasu.
Wyobraź sobie, że nam takich dziadów co biedne Dodge Viper wyposażyli w instalację gazową, no co za debile, co nie?

Deshroom napisał(a):
ja chyba zmienie pracę to kupie sgs2 w orange zeby mial nielimitowany orange i co najmniej 2gb internetu.

zastanawiam sie tylko czy warto brać z sgs2 czy sam abonament.
telefon używany moge mieć bardzo tanio.
nie mialem własnego telefonu od wielu lat. mam tylko desire z prepaidem zawsze w samochodzie ale nie używam go.

musi byc w orange - niezbedny warunek


Ja całą rodzinę przerzuciłem do Play i wiszą "na mnie".
Ze wszystkich mam w sumie "najdroższy" abonament czyli całe 100 netto ;) W tym totalny no limits na wszystko i 2GB neciku miesięcznie.
Żona jakieś 59~ netto (może ciut więcej) również z F4.0 i również z necikiem.
Itd. itd.
Może rozważ to zamiast kierować się jedną siecią.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 15:46 
Cytuj  
ja mialem już play. moja cała rodzina ma orange. nie tylko najbliższa wiec lepiej ja sie dostosuje bo to oni płacą więcej jak mam np. tmobile.

musi być orange zastanawiam sie tylko czy jest sens z telefonem.

playa nienawidzę od czasu roamingu w maroko.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 15:50 
Cytuj  
orange to najgorszy operator z jakim mialem do czynienia.
ich zasieg/dzialanie to jakies totalne nieporozumienie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 15:54 
Cytuj  
ej. nie przekonujcie mnie. tak ma być. doradzcie mi czy warto brać telefon. imo kompletnie sie nie oplaca.
chyba teraz lepiej wziąć fajny abonament z prostym telefonem.

to nie ma być dla mnie tylko dla nich tanio dzwonić do mnie :-)

@mendol
niestety to samo powiem po 5 latach w tmobile
wczesniej to samo mowilem o orange :-)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 16:18 
Cytuj  
Każdy operator jest słaby u nas ale jest to uzależnione bardzo od tego w czym jest większość naszych znajomych, rodzina czy w firmie, ja jakby nie pracownicza zniżka na abonament, większość znajomych i rodzina jest w play to bym tego nie tknął, w krakowie są częste zaniki zasięgu i 3G, ratuje ich roaming ale z tym jest różnie.
Co do orange to polecam iść do salonu i wynegocjować dobre warunki, oczywiście nie zaczynamy od mniejszej ceny za abonament bo to nie jest realne tylko o zwiększenie zawartości abonamentu i/lub tańsza dopłata do telefonu, a tu sprzedawcy mają pole do popisu wielkie, +30% do zawartości abonamentu i jakieś -30% od ceny telefonu mogą schodzić, warto też przenosić numery do nich lub jednocześnie załatwiać dwa abonamenty.
Mało kto tez załatwia umowę abonamentową w firmach gsm-owych ( hurt, komisy, serwisy itp ), ich "doradcy biznesowi" jesli takich mają, mogą oferować lepsze warunki.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 16:21 
Cytuj  
doradcy biznesowi fakt. z nimi gadamy co jakiś czas w firmie. ale prywatnie, jeden abonament to faktycznie przejde sie do jakiegos salonu mniejszego.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2012, 17:15 
Cytuj  
z plusa bylem bardzo zadowolony jesli chodzi o jakosc swiadczonych uslug.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.