mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2012, 21:14 
Cytuj  
No to nie możesz wejsc na router i zmienić kanal? Zobaczysz czy będzie poprawa.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2012, 21:21 
Cytuj  
Sprawdzalem.
Domyslnie byl 11ty, probowalem na innych. Na 1szym jest poprawa, ale krotkotrwala i nie zawsze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2012, 22:04 
Cytuj  
zapytam tak z ciekawości ten wireles pad to jest po wifi ? myślałem że one są na bluetooth jak myszki logitecha.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2012, 22:21 
Cytuj  
Ummmm z tego co wiem ps3 pad mial wybór kanalu w opcjach tzn. Byli pod wifi.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2012, 22:59 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
zlozylem nowego kompa procek i plyta jest do podkrecania (i53570k) jak to podkrecac?:) mam jakis program no i bios, na procku mam jakies mega duze chlodzenie z wiatrakiem, plyta glowna to asrock77pro cos (ktos polecal na forum), no i generalnie warto podkrecac? w sensie wiecej fps wyciagne w takim np. rifcie na masowkach? (16gb jakby ktos pisal ze wazniejsza pamiec).


Nehalemy zawsze warto podkrecac ale o duze ilosci (1 ghz +) ,maja swietny clock to clock ratio

musisz miec do tego dobra plyte glowna , zasilacz , chlodzenie

fpsy na pewno skocza


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2012, 01:01 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
zapytam tak z ciekawości ten wireles pad to jest po wifi ? myślałem że one są na bluetooth jak myszki logitecha.

No tak, ale to wciaz sa fale elektromagnetyczne.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 gru 2012, 16:24 
Cytuj  
Jaki czytnik do PDF-ów najlepszy teraz? Na Windowsie używam standardowego Adobe, ale słyszałem, że są lepsze odpowiedniki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2012, 19:16 
Cytuj  
Lepsze w sensie? szybsze? chcesz sie bawic w edycje? czy co? Bo do czytania PDF od czasu do czasu to mi wystarcza nawet google chrome (przy linkach bezsposrednio z neta klikanych). hehe

Moje pytanie:

Jest stary lapek z wyjsciem video VGA only i TV Panas ale doscc stary (jedna z wczsnych plazm chyba), ktory wejscia VGA nie postada niestety. Posiada zato: dwa SCART, COMPONENT, S-VIDEO i HDMI.

Jest jakis tani i sensowny sposob (bo drogie i bezsensowne z konwerterami sygnalu itd.. to wie mze sie da) zeby to podlaczyc i zeby lapek mi wyswietil ladny obraz w wysokiej rozdzielczsci? Obawiam sie ze nie ma ale moze ktos jest szpec. :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2012, 19:32 
Cytuj  
@up: http://allegro.pl/full-hd-hdmi-to-vga-1 ... 04538.html - taniej sie chyba nie da ;]
sula napisał(a):
Jaki czytnik do PDF-ów najlepszy teraz? Na Windowsie używam standardowego Adobe, ale słyszałem, że są lepsze odpowiedniki.

Do plikow na pececie uzywam PDF Readera i jest ok, jak cos jest w necie to jak napisal Kabra chrome spisuje sie bardzo dobrze. ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2012, 19:36 
Cytuj  
http://allegro.pl/konverter-vga-euro-po ... 06027.html
vga na euro czyli component i s-video lub nawet rgb nie jest problemem


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2012, 19:44 
Cytuj  
Ravushimo -> takie kable to bzdura.. to nie zadziala. Jakby to bylo takie proste to bym nie pytal. :) Tu tzreba konwertowac sygnal z analoga do cyfry, do tego zalezy mi na rozdzialce bo po co mam podlaczac do TV zeby miec obraz w SD.

embe -> To pusci rozdzialke SD tylko no nie? max 576i.. z tego co mi wiadomo to jest max SCARTa. Do tego karta graficzna musi obslugiwac tryb 576i (przeplot) a wiekszosc nie odbsluguje. :/

Ogolnie panowie... tak jak pisze - pierdolnik z tym jest. :) MOesz nakupywac kabli i innych pierdolnikow za 30 zetai nic nie zadziala albo jak bedzies zmial sczescie to osiagniesz zajebiste 576i czarno-biale. :)

"vga na euro czyli component i s-video lub nawet rgb nie jest problemem" .. no wlasnie tylko ze wyjsciowa rozdzielczosc bedzie raczej zalosna a to sie mija z celem.


Jakby ktos mial sprawdzony sposob na poldlaczenie takiego lapka do takiego TV w rozdzialce MINIMUM 1024x768 to niech sie podzieli.. allegro to ja juz przejechalem. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2012, 20:23 
Cytuj  
Ten kabel co wkleił Ravushimo nie nadaje sie, ten co ja podałem to jedyna tania możliwość, oczywiście tu otrzymamy analogowy obraz i całe szczęście że to plazma bo uzyskasz dość dobry obraz.
Konwersje można zrobić przez amplituner jesli ma konwertery ac/dc i odpowiednie in/out lub jakiś mediatank czy przez pc, jednak to upierdliwe.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2012, 13:51 
Cytuj  
Spokojnie skonwertujesz z vga do component (nie composite, to jest sd, component jest hd). A jesli twoja vga puszcza component na gniazdku (wszystkie nowe puszczaja, niektore starsze tez), to nawet konwerter nie bedzie potrzebny, tylko zwykla przejsciowka.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2012, 14:05 
Cytuj  
O ten temat mnie interesuje też. Chciałbym skonwertować HDMI do VGA lub ewentualnie s-video.
How to?
Wiem, że są jakieś vga-boxy, ale gdzie je kupić?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2012, 14:12 
Cytuj  
tzn tak, vga ma normalnie rgb, czyli nie ma problemu podłączyć do tv jeśli posiada euro z rgb, component lub osobne złącza rgb, wtedy to tv konwertuje sygnał na cyfrowy i jest całkiem ok, teoretycznie powinno być porównywalnie z jakością na hdmi/dvi


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2012, 14:29 
Cytuj  
Znaczy się sprawa wygląda tak, że mam projektor z wejściem VGA, svideo i composite. Póki co raspberry pi podłączyłem przez composite, ale wolałbym hdmi->vga.
Istnieje jakiś konwerter w okolicach 100zł czy muszę się liczyć z wydatkiem około 250zł?
I gdzie kupować żeby nie przyszedł jakiś bubel?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2012, 15:14 
Cytuj  
Mam małe pytanie dotyczące zakupów na allegro.
Chce kupić laptopa ale sprzedający ma tylko kilka komentarzy więc do końca nie jest zaufany i jakoś nie mam ochoty wpłacać kasy z góry, ale to jedyny sposób.

Czy program ochrony allegro rzeczywiście mnie tu chroni i jeśli dostane towar uszkodzony, nie taki jak trzeba, bądź w ogóle nie dostane to serio dostane zwrot kasy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2012, 15:20 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
wolałbym hdmi->vga.

Jakby nie bylo, musisz w takim wypadku konwertowac cyfrowy do analogowego. Projektor ma dvi? Bo jesli tak, to dvi obsluguje i analog (przynajmniej w odbiorze) i cyfre, i wtedy wystarczy zwykla przejsciowka hdmi-dvi.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2012, 15:30 
Cytuj  
oszustwo na allegro > zgłoszenie na policji > zgłoszenie na allegro > papierek z policji > zwrot kasy od allegro


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2012, 15:32 
Cytuj  
I to takie pewne jest? Przychodzi kurier, sprawdza ze mną paczkę, jak coś nie tak to spisuje protokół, potem policja i potem zwrot od allegro? To nie jest tak że maja milion paragrafów i tak czy siak tego zwrotu nie da się dostać?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.