mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2013, 20:05 
Cytuj  
Ja bym podpowiedzial zebys poczekal na HTC One. Nakladka HTC jest bardzo przyjemna i po prostu dziala (mialem One X). Jedyny problem z nowymi telefonami od HTC to brak slotu na karte SD oraz wbudowana bateria :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2013, 21:15 
Cytuj  
imo to duża wada.
ostatnio właśnie kupiłem dużą sd na seriale i powiększona baterie z powiekszona klapką


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2013, 19:41 
Cytuj  
Samsung Galaxy S4.

Zaprezentowany wczoraj smartfon można obsługiwać, zbliżając tylko palec do ekranu - bez konieczności dotykania go.

Smartfon śledzi ruch oczu, dzięki czemu można przewijać dokumenty lub witryny internetowe.

nic dziwnego że Vita nie budzi takiego zainteresowania jak psp , smartfony rozwijają się w kolosalnym tempie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2013, 20:00 
Cytuj  
ta i zainteresowanie bliskie zeru.
Już nikt nie chce koreańskich telefoników z taniego trzeszcącego w dłoni plastiku? ;)

Za to Sony Xperia Z - wyprzedała się w USA na pniu, oglądałem dzisiaj w TMobile i nie dziwię się - niezły phonik.
Ten nowy Blackberry Z10 - też wygląda zajebiście - nie wiem czy to wystarczy by Blackberry się odbił, ale ten nowy telefonik robi wrażenie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2013, 21:46 
Cytuj  
Bo to nie jest S4, tylko S3+. Dali dupy z designem.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2013, 22:32 
Cytuj  
Już w trójce dali dupy z designem, w 4 powinni go stanowczo zmienić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 10:04 
Cytuj  
Sony Xperia Z i HTC One z wyglądu świetne, za to nowy samsung, lg, huawei i zte jakieś takie kiepskie, musza popracować nad designem bo staje się to nudne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 10:12 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ta i zainteresowanie bliskie zeru.
Już nikt nie chce koreańskich telefoników z taniego trzeszcącego w dłoni plastiku? ;)

Za to Sony Xperia Z - wyprzedała się w USA na pniu, oglądałem dzisiaj w TMobile i nie dziwię się - niezły phonik.
Ten nowy Blackberry Z10 - też wygląda zajebiście - nie wiem czy to wystarczy by Blackberry się odbił, ale ten nowy telefonik robi wrażenie.


Xperia Z rzeczywiście fajna, ale z Androidem więc dziękuję. Ja czekam na BB Q10 ale nie powiem, kusi mnie Z10 dlatego będę go musiał pomacać jak w końcu trafi do PL salonów.

http://crackberry.com/blackberry-partne ... martphones

Myślę że BB poradzi sobie lepiej niż WP właśnie ze względu na korporacje które nadal są do nich przywiązane, pozostaje jedynie przekonać normalnych userów.

Btw. HTC One to niezła zrzyna z Z10 :)


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 10:21 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):

Btw. HTC One to niezła zrzyna z Z10 :)


nie ma porównania. HTC nadal śmierdzi tanią chińszczyzną, BB bardzo porządnie. Weźmiesz do ręki to zobaczysz.

Ja tam czekam do kwietnia na apple. I tak wtedy mi się kończy abonament.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 11:49 
Cytuj  
Mark już przestań fanbojować, bo zaczynasz failować. Właśnie akurat HTC ma bardzo zajebiste telefoniki - wytrzymałe i trwałe. Nawet ich wpadka - Desire Z była lepiej wykonana niż szajsungi. Chociaż królem wytrzymałości jest Motorola. BB jest tak samo chińsko plastikowy jak wszystko inne (including apple)
Podkreślę żebyś mi nie zarzucał - ponad rok temu pozbyłem się Desire HD i mam teraz Samsunga S2. Także nie chwalę swojego tylko z doświadczenia.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 12:01 
Cytuj  
"apple, nowy BB chińsko-plastikowy" i przestałem czytać. Sorry Tczewiaku ale to ty jesteś fanbojem/hejterem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 12:08 
Cytuj  
każdy chwali co ma

nowy htc one ma jedną zajebistą rzecz, sense 5 co czyni androida rewelacyjnym w porównaniu do tych jakie są na innych fonikach obecnie

wykonanie i solidność obudowy/materiałów w htc jest i tak lepsza niż samsung i iphone, chyba że ktoś chce porównywać wilfire vs top modele innych


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 12:47 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Tczewiaku ale to ty jesteś fanbojem/hejterem.

I hejtuję sprzęt, który sam posiadam ;)
We wrześniu będę musiał kupić iphone 4s lub nowszy (więc pewnie kupię nowego takiego jaki akuratnie będzie) i nie mam zamiaru wykorzystywać go tylko do developmentu, ale jak na coś wydam te 3k to będę używać. Różnica w wykonaniu htc i motki, a szajsa i apple jest taka, że można te pierwsze nosić bez kondomów, a materiały się nie niszczą. W przypadku i szajsa, i apple jest tragedia. Szajs jest jeszcze o tyle niefajny, że może pęknąć od napięć w kieszeni (jest po prostu za cienki).
Hejtowanie, że htc zły, bo... wspiera win8 i androida, a nie jest hipsterskim bb czy też super fajnym dla Ciebie ejplem jest żałosne. Nie kupię htc, bo mam inne, ważniejsze wydatki. Do developerki na androidzie kupiłem szajsa. Do iOS kupię iphona. BB jest na tyle niszowy, że póki co nie ma żadnego znaczenia.
I htc też jest chińsko plastikowy, ale jednak lepiej wykonany od reszty - bo to jest marka, która właśnie ma promować chińską myśl techniczną. Pewnie dzieci zapierdzielające w fabrykach dostają dziennie dwa baty więcej niż u konkurencji.
Natomiast górne modele Motoroli wciągają nosem całą konkurencję. Zamiast ultraszybkich, pożerających energię procków stawiają na jakość wykonania i takim telefonem można piwo otwierać jak za dobrych czasów nokią :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 12:56 
Cytuj  
ale ja nie hejtuję HTC. Gdzie to wyczytałeś?
Mnie tylko rozśmieszył tani chiński plastik w Iphonach - ja tam w swoim nie widzę żadnego plastiku.
Mi tam kondony na telefony nie przeszkadzają - ba uważam, że niektóre nawet dodają uroku do telefonu. Handluję nimi więc mam za free zajebiste rzeczy.

Generalnie telefony na androidzie mało interesują, bo sam system uważam, za beznadziejny i zbyt problematyczny. Jak już to aktualnie brałbym Sony bo telefonik wygląda naprawdę przekozacko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2013, 11:37 
Cytuj  
Hehe, czyżby teoria spiskowa? A może nie? http://www.spidersweb.pl/2013/03/funkcj ... y-s-4.html ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2013, 15:39 
Cytuj  
Odnośnie Samsunga, jak dupy by nie dawali, trzeba przyznać im jedno, nie olewają klienta z aktualizacjami aż tak, jak to robi HTC:
http://android.com.pl/news/10759-androi ... y-s3-i-s4/

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 20 mar 2013, 11:08 
Cytuj  
Za miesiąc będę mógł przedłużyć umowę w Tmobile, zastanawiam się nad przejściem do Play'a. Co do T-mobile to się kurwa ostro nacięliśmy ze starym, bo strasznie chciał netbooka i wychujali nas na umowie, miałobyć tanio, a wyszło jak zwykle czyli w chuj drogo.

Tak więc, play oferuje mi za przeniesienie telefonu do nich przy abonamencie 100zł:

- Nexus'a 4
- Galaxy S3
- Xperie Z

Mówię od razu, że HTC mnie nie interesuje, niech idą w pizdu z tym gównem. Miałem raz oddawałem go 5 razy na gwarancję i teraz leży rozjebany w szufladzie.
Osobiście jestem zainteresowany tą Z'tką i Nexusem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 mar 2013, 11:54 
Cytuj  
Każdy z tych telefonów jest dobry, więc trudno jakoś konkretnie polecic jednego bardziej od drugiego. Lepiej pójść gdzieś i wziąć je w łape i się pobawić żeby wybrać.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 20 mar 2013, 13:39 
Cytuj  
Cytuj:
Tak więc, play oferuje mi za przeniesienie telefonu do nich przy abonamencie 100zł:

- Nexus'a 4
- Galaxy S3
- Xperie Z


Po ile te telefony Ci dają bo tez myśle nad przejściem z t-mobile do playa

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 mar 2013, 13:59 
Cytuj  
Tu ogólny cennik dla Nexusa, nie wiem na ile może się różnić od propozycji przy przejściu:
http://www.play.pl/telefony/nexus-4-by-lg/#data-cennik

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.