mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2013, 11:27 
Cytuj  
Buka napisał(a):
Mark24 napisał(a):
bateria znika mi szybciej niż na starym iphonie 4 - a napiszę, że iphone o ile po zakupie potrafił trzymać i 2-3 dni dosyć intensywnego korzystanie z internetu

Jesli przez "dosc intensywne korzystanie z internetu" rozumiesz wlaczone wi-fi i zero interakcji z telefonem, to fakt, jak ip4 lezy na polce i ma wlaczone wi-fi, to potrzyma i 4 dni. 4-ke mialem od nowosci - ladowalem codziennie, SG Nexus tez mam od nowosci i tez laduje codziennie... korzystam z internetu srednio intensywnie, nie gram.



przez dosyć intensywne korzystanie z internetu rozumiem 3G, przeglądanie stron, odbieranie poczty i odpisywanie na maile.
Myślałem, że to oczywiste.

Xanth napisał(a):
Ale faktem jest, że bateria w i5 jest słabsza i to sporo od tej w i4.

X.

nie wiem czy jest słabsza - sam telefon pewnie ciągnie dużo więcej, bo wjebali sporo lepsze bebechy i większy wyświetlacz.
Praktycznie taka sama bateria:

iPhone 5 Battery: 3.8V - 5.45Wh - 1440mAh. Talk time: Up to 8 hours on 3G. Standby time: Up to 225 hours.
iPhone 4S Battery: 3.7V - 5.3Wh - 1432mAh. Talk time: Up to 8 hours on 3G. Standby time: Up to 200 hours.

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 02:09 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Buka napisał(a):
Mark24 napisał(a):
bateria znika mi szybciej niż na starym iphonie 4 - a napiszę, że iphone o ile po zakupie potrafił trzymać i 2-3 dni dosyć intensywnego korzystanie z internetu

Jesli przez "dosc intensywne korzystanie z internetu" rozumiesz wlaczone wi-fi i zero interakcji z telefonem, to fakt, jak ip4 lezy na polce i ma wlaczone wi-fi, to potrzyma i 4 dni. 4-ke mialem od nowosci - ladowalem codziennie, SG Nexus tez mam od nowosci i tez laduje codziennie... korzystam z internetu srednio intensywnie, nie gram.



przez dosyć intensywne korzystanie z internetu rozumiem 3G, przeglądanie stron, odbieranie poczty i odpisywanie na maile.
Myślałem, że to oczywiste.


W takim razie poniosla Cie fantazja. Nawet jesli uskuteczniales powyzsze srednio intensywnie a nie "dosc intensywnie" to ip4 nie "trzymal" Ci 2-3dni.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 07:47 
Cytuj  
Kiedyś jak jeszcze miałem simlocka w iphone4 - na wakacjach w Polsce w ciągu tygodnia zjechał mi z baterii 10% - leżąc sobie przez tydzień na półce w stanie czuwania.
Wiem co piszę - nie piszę, że używałem 3G non-stop przez 3dni, ale na pewno nie musiałem smartphona ładować codziennie.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 10:01 
Cytuj  
takie pytanie

który?
xperia s
xperia p
samsung galaxy s2
samsung galaxy mini s3
HTC one s

?
znam specyfikacje wszystkich i nie mogę się zdecydować :P
Soniacze biorę pod uwagę tylko ze względu na aparat, ale jak oglądam foty na necie to ja żadnej różnicy nie widzę wtf?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 10:26 
Cytuj  
S2. Najbardziej popularny model z tych, co wymieniłeś, dzięki czemu jest dla niego najwieksza ilość firmwarów i największy support forumowy. No i jeszcze jest aktualizowany przez Samsunga, gdy taki HTC One S:
http://android.com.pl/news/13752-htc-po ... ualizacji/

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 10:31 
Cytuj  
koreańskie firmy - rok czasu wspierania telefonu, podczas gdy najczęściej kontrakt jest na 2 lata.
Jaki fail.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 10:49 
Cytuj  
ee s2 odpada, wycofali ze sprzedaży :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 11:32 
Cytuj  
Olej Szajsungi. Ja brałbym z tych jakąś xperię (mam teraz s2). Szajsungi się sypią strasznie (kilka sekund oczekiwania na odpalenie aplikacji, gdy na konkurencji opdala się instant - włączając w to dialer), a serwis mówi "ale jakoś działa, więc to nie wada"... Na początku działało dobrze, nie doinstalowywałem dodatkowych apek, po prostu sprzętowo szajsung to kiszka i po pewnym czasie się zużywa, przegrzewa.
Przy sony możesz być spokojny o jakość wykonania. Przy HTC raczej też, mój Desire HD dalej służy u znajomych, a jest intensywnie używany (i obecnie działa szybciej niż moje S2 :/ ).
Samsung to szajs. ODRADZAM szczerze, a kupa znajomych i tak kupuje s3/s4, bo ma fajne parametry. I potem narzekają, że plastik fantastik oraz działa to z dupy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 12:43 
Cytuj  
jedyne co mnie wkurwia w xpierii to brak gorilla glass

niby jest jakas trudnorysowalna , ale noszenie jej w kieszeni razem z kluczami odpada , rysy pojawiaja sie bardzo szybko !!
dziwie sie ze do topowego modelu nie wrzucili gorillaglass

strasznie wkurwia takie cos

pozatym wszystko gra, no moze tylko jeszcze maksymalna glosnosc jak sie slucha muzyki jest troche za mala


_________________
Obrazek

**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 13:06 
Cytuj  
Niestety ale jakość obudowy w samsungach to chyba żart, mam NOTE 2 od jakiegoś tygodnia, nie nosze go z niczym innym w kieszeni i klapka tylna ma pierwsze ryski. Dobrze, że jest wymienialna, co dziś nie jest takie oczywiste... Wygląd też szału nie robi. Imo design soniaków >reszta


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 13:26 
Cytuj  
gusta, mi tam ostatnie modele htc pasują, sony też, samsung najgorszy z wygladu, bebechy wszystko od dobrego roku ma nad to co potrzeba, wiec może sugerować się ceną i to co wcześniej pisze, wytrzymałością obudowy, tu samsunga odradzam, sony nie znam, htc polecam bo od roku nie ma uszkodzeń ani obudowa ani ekran.

Z innej beczki, ostatnie zmiany w abonamentach i ceny fonów wszystkich operatorów zniechęcają, najlepsze oferty są na karte :wtf:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 13:34 
Cytuj  
biora przyklad z gier :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 19:23 
Cytuj  
svr napisał(a):
Niestety ale jakość obudowy w samsungach to chyba żart, mam NOTE 2 od jakiegoś tygodnia, nie nosze go z niczym innym w kieszeni i klapka tylna ma pierwsze ryski. Dobrze, że jest wymienialna, co dziś nie jest takie oczywiste... Wygląd też szału nie robi. Imo design soniaków >reszta

podobno note 2 ma też słabszą matrycę od np sgs2 żeby oszczędzać prad.
czytając ostatnio recki note2 postanowilem dłużej potrzymac sgs2.
jakość plastiku podobno bardzo zła ale ja zawsze kupuje puro na tyl i boki.

co do abonamentu, właśnie przyszła mi fv na 29,87 zł z play
1gb netu, jakieś godziny i umowa bez zobowiązań


_________________
psn

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 lip 2013, 23:13 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
takie pytanie

który?
xperia s
xperia p
samsung galaxy s2
samsung galaxy mini s3
HTC one s

?
znam specyfikacje wszystkich i nie mogę się zdecydować :P
Soniacze biorę pod uwagę tylko ze względu na aparat, ale jak oglądam foty na necie to ja żadnej różnicy nie widzę wtf?


Brales pod uwage samsung galaxy nexus?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2013, 07:01 
Cytuj  
Buka napisał(a):
White Trox napisał(a):
takie pytanie

który?
xperia s
xperia p
samsung galaxy s2
samsung galaxy mini s3
HTC one s

?
znam specyfikacje wszystkich i nie mogę się zdecydować :P
Soniacze biorę pod uwagę tylko ze względu na aparat, ale jak oglądam foty na necie to ja żadnej różnicy nie widzę wtf?


Brales pod uwage samsung galaxy nexus?


http://www.gsmmaniak.pl/84661/samsung-g ... axy-nexus/

bralbym sgs2 jest fantastyczny i wygodny

nexus nie ma slota na sd, ja mam duże sd na seriale wewnetrzne 12 gb zajete muzyką.
nexus ma wszystkiego 16gb.

aktualnie najnowszy soft na sgs2 - taki mam - to 4.1.2

powiekszona bateria z klapka samsung to jedyne 60 zł

puro case 35 zł


oczywiście ma dość mały ekran na dzisiejsze czasy ale dla mnie jest akurat do oglądania filmów z napisami


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2013, 08:31 
Cytuj  
htc sense ownuje reszte :) tyle w temacie softu


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2013, 10:59 
Cytuj  
sense to launcher, ja używam nova launcher i też uważam że jest the best. dalem 1eur na wyprzedaży.
dużo gestow, folderów, szuflad, szybki, ładny

wszystkie stockowe launchery są biedne.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2013, 15:37 
Cytuj  
htc sense to "nakładka" na androida, ingeruje mocniej w całość systemu i co istotne działa na tyle dobrze, nie musi nikt zmuszać się to grzebania w androidzie co dla wielu jest najbardziej upierdliwą rzeczą, po kupnie włączasz i masz świetne htc sense, a launchery w stylu sense tak są na inne fony, jednak to coś innego i często zamulające.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2013, 16:37 
Cytuj  
wiem co to sense bo mialem htc, nova zastepuje launchera systemowo. to nie dziala tak ze launcher uruchamia sie na stockowym tylko zamiast wiec nic nie jest lepiej majac sense zamiast nova.

w samsungu jest pytanie po instalacji nova który launcher ma byc domyślny

to nie jest nakladka tylko zamiennik

sense jest naprawde biedne

wiem ze kolega mial windows mobile zamiast androida i sense bylo tam nakladka bo uruchamialo sie po windowsie

embe z pełnym szacunkiem chyba nie doceniasz dobrego launchera za 3 zł


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2013, 20:25 
Cytuj  
doceniam to że kupuje i mam, jakoś nie bawi mnie grzebanie w fonie, to była zawsze zaleta htc w porównaniu z samsungiem, podobnie htc na win8 jak i pewnie inne na tym systemie śmigają świetnie bez grzebania


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.