mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4779 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 239  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2014, 22:33 
Cytuj  
powodzenia w "czuciu" roznicy przy wymianie pamieci :P


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2014, 22:34 
Cytuj  
Zależy jaka gra jak już pisałem, w takiej Arma3 pamięci 2100+ dodają ponad 30fps.

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 22:56 
Cytuj  
Jako, ze moj msi gtx 480 lightning, postanowil przejsc na emeryture wczesniej niz planowalem (zdechlo bydle), nasuwa mi sie pytanie:
a) gtx 670
b) gtx 760
c) hd 7950
d) r9 270x
e) cos innego w tym przedziale cenowym- najchetniej okolo 800-900zl, zakladamy, ze reszta sprzetu nie jest waskim gardlem...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 23:42 
Cytuj  
r9 270x skomentuję następująco:
głośne kurwa
Ogólnie fajna karta, nawet bardzo, ale mimo, że mam wersję gigabyte windforce to ja pierdolę jakie to głośne jest...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2014, 07:27 
Cytuj  
Radki skomnetuje tak.
Nigdy, wiecej tego nie kupie. Sterowniki jak były chujowe za czasów ATI, tak dalej sa chujwe za czasów AMD.
Ja tam wlasnie sprzedaje mojego radeona, i kupuje jakiegos GeForce, bo tak sie zyc po prostu nie da.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2014, 12:29 
Cytuj  
Ale co, gry nie działają? :) Ja się trzymam zasady naprzemiennego kupowania ATI i nvidii od gf 3 ti200 i nie widzę różnicy, żadnych problemów z którąś firmą.

Mój 280x DCU TOP w load nie wyróżnia się hałasem ponad idle, jest cichy. Jak kupowałem to ludzie narzekali na windoforce, więc wziąłem Asusa.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2014, 14:41 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Radki skomnetuje tak.
Nigdy, wiecej tego nie kupie. Sterowniki jak były chujowe za czasów ATI, tak dalej sa chujwe za czasów AMD.
Ja tam wlasnie sprzedaje mojego radeona, i kupuje jakiegos GeForce, bo tak sie zyc po prostu nie da.

Ja miałem to samo, było super potem wyszły jakieś stery i zaczęły mi sie gry freezować... i tak przez rok... szukanie odpowiedzi co to może nigdy nie dały odpowiedzi, błędy jakie wywalał windows wskazywały, że to może być wina sterownika, albo wadliwego produktu... zmieniłem chłodzenie, robiłem cuda i wianki i dupa. Na gforce nigdy nie mialem tych problemow, to byl ostatni raz kiedy kupilem ati, poniewaz drugi raz w moim mniemaniu coś się działo ze sterami, kiedys pomogły omegi, teraz nie było czym się wesprzeć... leży na półce 5990 i niech zdycha
Oczywiscie zeby nie bylo moglem cofnac stery, ale po roku dalem sobie spokoj... kurwa ma działać

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2014, 15:03 
Cytuj  
ATI srati :)


_________________



**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 lut 2014, 15:18 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
r9 270x skomentuję następująco:
głośne kurwa
Ogólnie fajna karta, nawet bardzo, ale mimo, że mam wersję gigabyte windforce to ja pierdolę jakie to głośne jest...

Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jak kupowałem to ludzie narzekali na windoforce, więc wziąłem Asusa.

Hmm, Windforce się zepsuł ? Dobrze wiedzieć jak w końcu się będę decydował na uppgrade.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2014, 17:22 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ale co, gry nie działają? :) Ja się trzymam zasady naprzemiennego kupowania ATI i nvidii od gf 3 ti200 i nie widzę różnicy, żadnych problemów z którąś firmą.

Mój 280x DCU TOP w load nie wyróżnia się hałasem ponad idle, jest cichy. Jak kupowałem to ludzie narzekali na windoforce, więc wziąłem Asusa.

Gry dzialaja. No powiedzmy. To co mnie do naprawde ciezkiego wkurwu doprowadza to:
1. Fakt, ze czasami po dlugiej nie aktywnosci niechce sie monitor automaycznie wlaczyc. Problem ze sterownikami.
2. Jak mam wlaczna wiecej niz jedna aplikacje ktora wykorzystuje akceleracje, sterowniki najczesiej sie wysypuja...
3. Programy ktore korzystaja intesywnie z OpenCL tez potrafia rozwalic sterownik ;/

Stety lub niestety ja na PC nie tylko gram i GPU jest mi potrzebne do innych rzeczy. AMD moze sobie pierdolic jakie to ich karty sa super do GPU compute, ale fakty, sa takie ze sa dobre tylko jak koparki *coinow.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2014, 19:19 
Cytuj  
Buka napisał(a):
Jako, ze moj msi gtx 480 lightning, postanowil przejsc na emeryture wczesniej niz planowalem (zdechlo bydle), nasuwa mi sie pytanie:
a) gtx 670
b) gtx 760
c) hd 7950
d) r9 270x
e) cos innego w tym przedziale cenowym- najchetniej okolo 800-900zl, zakladamy, ze reszta sprzetu nie jest waskim gardlem...



GTX 760 od MSI bo kręci się tak, że uzyskasz stockowego GTX 770. A jak możesz to kup GTX 770 bo staniało sporo :D.
Dlaczego Nvidia? Radka miałem do tej pory praktycznie od zawsze i kurwa same problemy. Do tego geforce experience + shadow play i jest zajebiście;]. No chyba, że masz proca słabego to może mantle jakoś Cię oczaruje?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 01:24 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
r9 270x skomentuję następująco:
głośne kurwa
Ogólnie fajna karta, nawet bardzo, ale mimo, że mam wersję gigabyte windforce to ja pierdolę jakie to głośne jest...



Jak chodzi o glosnsc, to Asus lub MSI glupcze, ze tak zapodam z klasyka :wink:
Przy czy jak chodzi o MSI to bywaja problemy z wiatrakiami (plucie olejem), wiec bralbym ASUSa.

Ja mam MSI 2 x 280X i 1 x 270X w pokoju, wiatraki rozkrecone na 90% i najglosniejszy jest moj zasilacz seasonica 750W bronze w budzie...porazka.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2014, 13:56 
Cytuj  
Jednak nad AMD grafami do gier trzeba się mocno zastanowić, mimo że jest lepiej ze sterami to nadal kuleje to u nich, no i dość istotna sprawa to update driverów nvidii wprowadzające przyrost fps np o 20-30% do danej gry.

Głośność w AMD to mity, trzeba kupić cichy model i już, przecież w nvidii tez trafisz na odkurzacze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 7 mar 2014, 03:30 
Cytuj  
1. Chyba mi proc pada i będę musiał coś nowego kupić, jest jakiś powód który przemawia za tym żeby nie kupować AMD FX(np:8320 Eight-Core)?
Odrazu mówie że podkręcanie mnie wogóle nie interesuje. Natomiast cisza/temperatury bardzo.
2. Nie kupowałem płyty głównej od 8 lat i wogóle się tym nie interesowałem. Na co zwrócić uwage kupując jedną? Za co się teraz płaci dodatkowe stówki oprócz podkręcania które mnie nie interesuje? Brać najtańszą? Jak tak to jakie marki są najtrwalsze/najmniej zawodne?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2014, 07:21 
Cytuj  
Jak do gier to zaleje go byle jaki i5, jak będziesz pakował i rozpakowywał to jak najbardziej.

Płyty się już nie pasują, płacisz za wyposażenie.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2014, 08:08 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
1. Chyba mi proc pada i będę musiał coś nowego kupić, jest jakiś powód który przemawia za tym żeby nie kupować AMD FX(np:8320 Eight-Core)?
Odrazu mówie że podkręcanie mnie wogóle nie interesuje. Natomiast cisza/temperatury bardzo.
2. Nie kupowałem płyty głównej od 8 lat i wogóle się tym nie interesowałem. Na co zwrócić uwage kupując jedną? Za co się teraz płaci dodatkowe stówki oprócz podkręcania które mnie nie interesuje? Brać najtańszą? Jak tak to jakie marki są najtrwalsze/najmniej zawodne?

Jakbys napisal do czego tego sprzetu chcesz uzywac i ile masz zamiar wydac, to byloby latwiej cos doradzic.

Osobiscie od AMD nic bym nie kupil. Chyba, zebym skladal PC to przegladania facebooka.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 7 mar 2014, 08:57 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Bahamut napisał(a):
1. Chyba mi proc pada i będę musiał coś nowego kupić, jest jakiś powód który przemawia za tym żeby nie kupować AMD FX(np:8320 Eight-Core)?
Odrazu mówie że podkręcanie mnie wogóle nie interesuje. Natomiast cisza/temperatury bardzo.
2. Nie kupowałem płyty głównej od 8 lat i wogóle się tym nie interesowałem. Na co zwrócić uwage kupując jedną? Za co się teraz płaci dodatkowe stówki oprócz podkręcania które mnie nie interesuje? Brać najtańszą? Jak tak to jakie marki są najtrwalsze/najmniej zawodne?

Jakbys napisal do czego tego sprzetu chcesz uzywac i ile masz zamiar wydac, to byloby latwiej cos doradzic.

Osobiscie od AMD nic bym nie kupil. Chyba, zebym skladal PC to przegladania facebooka.

Osobiscie od AMD nic bym nie kupil. Chyba, zebym skladal PC to przegladania facebooka.
A to czemu? :wink:

Proc ma być do gry w Wiedźmina 3, grafiki 2d, 3d, oświetlenie, także wkurza mnie to że skacze mi youtube więc ma być dobry w dekodowaniu video. No i ma być cichy. W sensie ma nie wymagać jakiegoś mega chłodzenia. Najlepiej żeby pasowało do niego to co mam obecnie:
http://www.komputronik.pl/product/83331 ... REV_2.html
To traktuje jako najlepszy bęczmark, chyba że ktoś zna lepszy.:
http://www.cpubenchmark.net/high_end_cpus.html
Jeśli chodzi o kase to nie widze sensu wydawać na proca więcej niż 900zł, chyba że ktoś zna takowy powód, ale tak naprawde taki proc za 500zł czy nawet 400zł też mi pasuje bo sobie zmienie kompa za 2 lata jak będą ddr4. Tyle tylko że kupno proca = kupno płyty więc już sam nie wiem ile wydać :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2014, 10:18 
Cytuj  
amd odpada jeśli chodzi o cpu, od dłuższego czasu jest monopol i wysokie ceny intela, jedyny rozsądny proc to i5-4570 lub i5-4440 i tyle w temacie cpu, płyta do tego nie ma znaczenia i wystarcza np ASRock H81M, do tego pamiątki 1600 MHz CL9 i masz optymalny zestaw


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 mar 2014, 10:25 
Cytuj  
tosiek nie ma racji


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2014, 10:25 
Cytuj  
tosiek ma rację


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4779 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 239  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.