mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 382  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2014, 21:19 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Black jak już, greeny się sypią, a redy są NASowe i nie nadają się do pracy desktopowej.

X.

Jest jeszcze Blue.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2014, 22:32 
Cytuj  
sula napisał(a):
Jest jeszcze Blue.

Jest. Najstarsza linia, są modele jeszcze w wersji IDE (PATA). No i max 1TB.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2014, 23:19 
Cytuj  
Seagate wykupił maxtora, którego dysk mi padł, bo wszyscy polecali maxtora, ponieważ seagaty padały jeden za drugim. Po wpisaniu numeru seryjnego wyszło, że cała moja partia była "wadliwa" i musiał paść :D. Może trzeba raz na miesiąc zaglądać na stronę firmy z numerem seryjnym lol, bo jak niby człowiek ma wiedzieć, że partia jest walnięta.

W lapie zaraz po gwarancji padł mi jakiś standarowy dysk chyba samsunga, wsadziłem blacka póki co chodzi rok i działa.


Ostatnio edytowano 30 kwi 2014, 23:26 przez White Trox, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2014, 23:26 
Cytuj  
Greeny są w miarę ok jak komuś nie przeszkadza powolny rozruch (te dyski się same wyłączają jak są nieużywane). Dobre na storage filmów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2014, 15:35 
Cytuj  
już drugi raz w przeciągu 2 tygodni miałem taką sytuacje

po uruchomieniu lapa pojawia się czarny ekran i w lewym górnym rogu jeden biały mrugający myślnik, zostawiełem to tak dzisiaj na 30 sekund i nic się nie zmieniło. Po restarcie system włącza się normalnie. Diody wskazywały, że dysk nie pracuje.

Backup danych zrobiony. Kolejny dysk walnie Czy jaki czort? Poza tym wszystko ok.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 7 maja 2014, 17:07 
Cytuj  
Mam stary telefon LG, muszę ściągnąć simlocka w nim, bo szwagier wyprał telefon i nie ma :) Zawsze używałem tych stron z kodami, przelewało się tam jakąś kwotę, a oni wysyłali Ci kod z instrukcją obsługi i w kilka minut simlock był ściągnięty. Ale widzę w Google pełno "free unlock codes", ale sprawdziłem kilka i to wszystko jeden wielki spam lub koniec końców i tak trzeba za to zapłacić. Tutaj moje pytanie: jest coś takiego jak free unlock codes? Czyto tylko chłyt marketingowy? Jeśli ktoś ma jakąś stronkę z takimi kodami to byłbym rad.

P.S. Jest to LG U8180, w UK dosyć popularny - pewnie dlatego, że w sieci T-mobile kupowało się go za funta w każdym Tesco.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2014, 21:19 
Cytuj  
Szukam jakiegos darmowego (nie musi byc szybki) hostingu plikow cos jak stary Rapidshare. Byle tylko nie instalowal jakiegos spywer shity przy downloadzie plikow. DropBox i Google Disk odpada z roznych powodow.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 maja 2014, 07:29 
Cytuj  
może to głupie, ale czemu nie ftp+htaccess (blokowanie all, access konkretne ip)?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2014, 18:43 
Cytuj  
Niah napisał(a):
może to głupie, ale czemu nie ftp+htaccess (blokowanie all, access konkretne ip)?


W tym problem, ze nie znam IP osob, ktore beda to pobieraly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2014, 18:52 
Cytuj  
ustaw niestandardowy port ftp + login i haslo.
jest troche softu do postawienia prostego servera ftp i problem z glowy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2014, 07:32 
Cytuj  
Miał ktoś może kłopoty z grafiką po instalacji Catalystów 14.4 ? Zaczęły mi się po niej pojawiać poziome kreseczki na ekranie - coś jakby artefakty. System działa ale pojawiają się tylko te kreski. W momencie uruchomienia przeglądarki ekran po chwili robi się cały szary i system przestaje reagować. Zrobiłem uninstall driverów przy pomocy Clean Driver Uninstall z Guru3D w trybie safe, wywaliłem stare katalogi AMD z dysków i zrobiłem czystą instalację Catalystów 13.12 (poprzedniej wersji). No i kurde znów to samo.. Wcześniej tego nie było, problem zaczął się po zmianie sterowników. Temperatury karty w porządku, awarii sprzętu nie podejrzewam bo poza tym wszystko działa dobrze. Jak wywalę sterownik karty i jadę na Standard VGA od Microsoftu to w fullHD nie mam tych kresek - ewidentnie coś ze sterownikiem.. Any ideas?


_________________
For the pony!

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2014, 11:35 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Miał ktoś może kłopoty z grafiką po instalacji Catalystów 14.4 ? Zaczęły mi się po niej pojawiać poziome kreseczki na ekranie - coś jakby artefakty. System działa ale pojawiają się tylko te kreski. W momencie uruchomienia przeglądarki ekran po chwili robi się cały szary i system przestaje reagować. Zrobiłem uninstall driverów przy pomocy Clean Driver Uninstall z Guru3D w trybie safe, wywaliłem stare katalogi AMD z dysków i zrobiłem czystą instalację Catalystów 13.12 (poprzedniej wersji). No i kurde znów to samo.. Wcześniej tego nie było, problem zaczął się po zmianie sterowników. Temperatury karty w porządku, awarii sprzętu nie podejrzewam bo poza tym wszystko działa dobrze. Jak wywalę sterownik karty i jadę na Standard VGA od Microsoftu to w fullHD nie mam tych kresek - ewidentnie coś ze sterownikiem.. Any ideas?

Miałem podobnie, po kilku miesiacach walki po prostu kupiłem gforca... Wiem to nie rozwiązanie, ale przelecialem 30 roznych prad, lacznie ze zmiana chlodzenia itd.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2014, 12:08 
Cytuj  
Ja miałem coś takiego na nvidii i też po instalacji nowych driverów, padł wtedy vram i na windows miałem disco lub kreski, a w grach artefakty lub zwieche systemu.
Zzbieg okoliczności albo przedobrzone wymuszone ustawienia w driverach, nie mam pojęcia, fakt że karta padła po instalacji nowych driverów, szczęście jedynie takie że miesiąc wcześniej zarejestrowałem w EVGA kartę i dostałem chyba 10 lat gwarancji czy jakoś tak i wymienili mi na nowszy lepszy model.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2014, 12:25 
Cytuj  
Gwarancję mam, karta w sumie świeża - kupiona w lutym zeszłego roku. Wyjąłem ją, przeczyściłem (choć nie bardzo było z czego) i włożyłem z powrotem. Mam wrażenie, że może to być odkształcenie laminatu pod wpływem jej wagi (długa, 3 wiatraczki). Po ponownym podłączeniu działa, nawet Furmarka z opcją Burn przeszła pięknie nawet się nie zagrzewając. Nic to, będę ją musiał obserwować bo widać, że coś się ewidentnie z nią dzieje niedobrego.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2014, 19:48 
Cytuj  
jakaś apka lub możne jest jakiś inny sposób, na przeniesienie historii sms z jednego fona do drugiego ( android ) ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 maja 2014, 20:26 
Cytuj  
https://play.google.com/store/apps/deta ... sync&hl=pl
Zrzuca smsy do gmaila. I odtwarza.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 19:22 
Cytuj  
Kupiłem Iiyama E2271HDS i nie mogę ustawić ekranu na full. Mam z góry i z dołu po 1cm czarnego paska i po bokach po około 1,5cm. Wiem jak wejść w opcje, ale te do zmiany wielkości obrazu są na szaro.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 19:24 
Cytuj  
Jakieś skalowanie w sterownikach od k. graficznej ?


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 19:29 
Cytuj  
Jeśli sterownik do grafiki to Catalyst to pod "Moje płaskie panele cyfrowe" we "Właściwości (płaski panel cyfrowy)" powinieneś mieć opcję "włącz skalowanie GPU", a poniżej "skaluj obraz do rozmiaru ekranu".


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2014, 20:14 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zegoggles.smssync&hl=pl
Zrzuca smsy do gmaila. I odtwarza.

X.


dzięki


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 382  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.