mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 15:11 
Cytuj  
Ej no ale kebab!


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 15:13 
Cytuj  
nie wszystkie gry chodza po 20zl - na sile probujesz byc zabawny?

I pls nie rozsmieszaj mnie z tym sprzedawaniem gier na steam czy na PSN. Dobrze wiem jak to wyglada i czym to grozi.

Na serio trzeba byc totalnym debilem jako konsument kibicujac korporacjom ograniczaniu rynku wtornego, zdrowej koniunkcji podaz-popyt i fascynowaniu sie "ej ja zarabiam ok, wiec dla dobra EA jestem w stanie zaplacic nawet 10x tyle za byle gniota wktorego potem pogram pol godzinki".

Software to poczatek - blokowanie rynku wtornego przejdzie tez na inne dziedziny zycia. To przyszlosc. Fajnie przeczytac ze sa ludzie-kretyni ktorzy takim zabiegom kibicuja...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 15:23 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Ej no ale kebab!


Zapomniałem! :D

Mark24 napisał(a):
I pls nie rozsmieszaj mnie z tym sprzedawaniem gier na steam czy na PSN. Dobrze wiem jak to wyglada i czym to grozi.


PSN? Nie, PSN to miałem na myśli kupowanie jednej gry przez parę osób (w przypadku PS3 są to dwie osoby, w przypadku PS4 4 osoby). Grozi? TY, WIELKI BUSINESSMAN boisz się? No bo walne :D

Mark24 napisał(a):
Fajnie przeczytac ze sa ludzie-kretyni ktorzy takim zabiegom kibicuja...


:lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 13:35 
Cytuj  
"Sony PS4 and Microsoft Xbox One Already Hitting a Performance Wall"

http://www.pcper.com/news/General-Tech/ ... mance-Wall

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2014, 14:35 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Ravushimo napisał(a):
Ej no ale kebab!


Zapomniałem! :D

Mark24 napisał(a):
I pls nie rozsmieszaj mnie z tym sprzedawaniem gier na steam czy na PSN. Dobrze wiem jak to wyglada i czym to grozi.


PSN? Nie, PSN to miałem na myśli kupowanie jednej gry przez parę osób (w przypadku PS3 są to dwie osoby, w przypadku PS4 4 osoby). Grozi? TY, WIELKI BUSINESSMAN boisz się? No bo walne :D

Mark24 napisał(a):
Fajnie przeczytac ze sa ludzie-kretyni ktorzy takim zabiegom kibicuja...


:lol:


rotfl, chłopak ochłoń bo nawet pierdolenie bzdur ci nie wychodzi.

Sula - przez całą poprzednią generację każdy lepiej zoptymalizowany tytuł był okrzykiwany "performance wall" i wykorzystywaniem zasobów sprzętowych w 100%. Jak widzę nic się nie zmieniło.

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2014, 15:23 
Cytuj  
Jaka wersje PS3 oplaca sie brac na ten moment? super slim to ponoc niewypal?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2014, 12:51 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2014, 13:26 
Cytuj  
sula napisał(a):
"Sony PS4 and Microsoft Xbox One Already Hitting a Performance Wall"

http://www.pcper.com/news/General-Tech/ ... mance-Wall


Nie neguje, że konsole w porównaniu z wypasionym pc są w tej chwili słabe, ale:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I cała reszta prezentacji Uncharted 4, dla mnie taki performance wall jest jak najbardziej akceptowalny ;)
Obrazki pożyczone z neoGAFa

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2014, 13:29 
Cytuj  
DA:I to performance wall dla nextgenów...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2014, 13:53 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
I cała reszta prezentacji Uncharted 4, dla mnie taki performance wall jest jak najbardziej akceptowalny ;)
Obrazki pożyczone z neoGAFa

Ta obrazki, które nie sa znowu takie ładne, do tego z gry która jest w 100% oskryptowana (masz niemal pełna kontrole nad tym co akurat bedzie renderowane) i do tegomplay sklada sie z zamkniety korytazy
.
Gratuluje niskich wymagan w stunku do tego czym gry moga naprawde byc. To juz lepiej sobie jakis film wlaczyc. Grafika ladniejsza a poziom interkatywnosci podobny.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 7 gru 2014, 13:58 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2014, 13:56 
Cytuj  
Przecież kurwa to nie jest gameplay.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2014, 14:38 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Przecież kurwa to nie jest gameplay.

Jak najbardziej to jest gameplay, gość w pewnym momencie spadł za textury (oczywiście zaraz ktoś powie, że to było ukartowane)

iniside napisał(a):
Ta obrazki, które nie sa znowu takie ładne,

Czas się wybrać do okulisty, nawet na PC w tej chwili nie ma dużo gier które wyglądały by lepiej albo chociaż równie dobrze.

iniside napisał(a):
Gratuluje niskich wymagan w stunku do tego czym gry moga naprawde byc. To juz lepiej sobie jakis film wlaczyc. Grafika ladniejsza a poziom interkatywnosci podobny.

Moje wymagania nie są niskie, tylko, jak widać w przeciwieństwie do ciebie, nie popierdoliło mi się jeszcze w głowie na starość i potrafię się cieszyć czymś dobrym bez narzekania, że nie spełnia moich wyśrubowanych, wyidealizowanych nierealistycznych wymagań. BTW grywam zarówno w gry w stylu Uncharted jak i dużo bardziej rozbudowane produkcje więc pierdolenie o interaktywności naprawdę nie robi na mnie żadnego wrażenia.


Ostatnio edytowano 7 gru 2014, 14:44 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2014, 14:42 
Cytuj  
to fake, nie da się takich rzeczy zrobić na PS4. Wystarczy spojrzeć na bebechy. Inside wytłumaczy - on się na tym zna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2014, 14:44 
Cytuj  
Weź to kurwa pls w spoiler bo non stop się te jebane gify animują.
Jest to taki sam gameplay jak powtórki w GT czy interaktywne cut-scenki w poprzednich Uncharted.
Podczas normalnej gry jakość na 90% będzie spadała.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2014, 14:49 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Weź to kurwa pls w spoiler bo non stop się te jebane gify animują.
Jest to taki sam gameplay jak powtórki w GT czy interaktywne cut-scenki w poprzednich Uncharted.
Podczas normalnej gry jakość na 90% będzie spadała.


Teraz już nie mogę, niech jakiś mod wyedytuje. Drugi gif jest z samego środka gameplayu nie żadnego przerywnika, zresztą całość tak wygląda (dali 15min dema) więc nie, jakość nie będzie spadała (szczególnie, że do premiery jeszcze pewnie z rok)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 gru 2014, 14:51 
Cytuj  
najlepiej zaspamowac zeby nowa strone zrobic, bo fakt animacje wkurwiaja ostro.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 gru 2014, 14:51 
Cytuj  
najlepiej zaspamowac zeby nowa strone zrobic, bo fakt animacje wkurwiaja ostro.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 gru 2014, 14:52 
Cytuj  
najlepiej zaspamowac zeby nowa strone zrobic, bo fakt animacje wkurwiaja ostro.

dalej mi sie nie chce :(


Ostatnio edytowano 7 gru 2014, 14:52 przez Arturnik, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2014, 14:52 
Cytuj  
rotfl. Jakie zaprzeczanie...
Na serio oyciec masz aż takie problemy z pamiecią i nie jesteś w stanie sobie przypomnieć, że wszelkie przerywniki w Unchartedach były robione na engine gry? Sama gra we wszystkich trzech częściach prezentowała dokładnie identyczny poziom jak cut-scenki?

no ale to niemożliwe, nie optymalizuje się gier na konsolach, a bebechy PS4 są sporo słabsze niż PC-tów. Więc fake. Nie da się. Zresztą nie dało się już zrobić Uncharted 2/3 na PS3 - bez przesady jak to niby miało działać na 256MB RAM i karcie graficznej o tabletowej wydajności?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2014, 14:57 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
sula napisał(a):
"Sony PS4 and Microsoft Xbox One Already Hitting a Performance Wall"

http://www.pcper.com/news/General-Tech/ ... mance-Wall


Nie neguje, że konsole w porównaniu z wypasionym pc są w tej chwili słabe, ale:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I cała reszta prezentacji Uncharted 4, dla mnie taki performance wall jest jak najbardziej akceptowalny ;)
Obrazki pożyczone z neoGAFa


Przeskoczyło.
Proszę. :)


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.