mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 857 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 10:50 
Cytuj  
Nie no odsyła się bodajże do Szwecji bo to przecież szwedzka firma robi czyli tragedi nie ma. Nie wiem jednak jak jest z gwarancją do końca w tym przypadku także chyba gra nie warta zachodu. Coś się zjebie i będzie płacz:). Recenzje jednak kuszą ale cóż, dość drogo. SS rival jest na tym samym czujniku w sumie i można go dostaćw spoko cenie w PL. Kone Pure Optical jest za 249zł tylko muszę zobaczyć jak się ją chwyta bo sporo osób narzeka na coating, że suchymi łapami ciężko złapać. Jakoś uciekło mi to jak ją ostatnio przymierzałem.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 10:58 
Cytuj  
nie ma co się srac z tym, ze 3310 czy 3366 to najlepszy sensor...

S3668/ S3988/ S3888/ A3090/ A3095/ PMW3310/ PMW3366 - te są bardzo dobre. I nawet jeśli 3090 w jakims stopniu może być gorsze... to odczulbys roznice chyba tylko wtedy jakbys był cyborgiem ;)


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 11:56 
Cytuj  
No dokładnie. Dlatego wybiorę to co będzie dobrze leżeć w łapie. W RTV jest Kone Pure Optical za 249zł - taniocha w sumie. Taniej niż na alledrogo.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 12:02 
Cytuj  
w przypadku tej myszy faktycznie czesc ludzi narzeka na coating... z drugiej strony sporo osob się wypowiadalo,ze Roccat ma jedna z najlepszych build quality. WIec podejrzewam, ze albo ROccat się polepszyl albo pogorszyl jak wystepuja takie opinie.

Ja tam jestem szczęśliwy z Abyssusa 2014 za 150 zł.
I odnośnie Razera to Skylit, gość z overclock.net, chyba największy pros ze wszystkich co pisza o urządzeniach wskazujących, ze ta ogolna opinia o zlej jakości razera to bullshit ;)
Zresztą sam pisal tez, ze naprawdę trudno mowic, ze 3310 czy 3366 to naj naj sensory itp.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 12:47 
Cytuj  
High mi nie chodzi może tyle o sam sensor co o powiedzmy jakoś wykonania. O razerze słyszałem sporo złego i nawet osoby z tego forum się skarżyły ale można powiedzieć też, że Raze jest jedna z bardziej popularnych firm i odsetek wadliwych egzemplarzy będzie większy. Jednak Logitech tego problemu nie ma o dziwo chociaż też pewnie sprzedaje mniej myszek dla graczy.

3 buttony to niestety trochę mało jak dla mnie. Co prawda kiedyś korzystałem w sumie tylko z 2(lp, pp) ale jakiś czas temu zacząłem używać dodatkowych do surfowania po sieci i ogólnie pracy z windowsem. Do FPS w sumie nie potrzeba, w mobasach jakoś zawsze obchodziłem się klawką bo nie jestem żadnym mega pro wymiataczem i raczej nie będę. Teoretycznie więc 3 buttony by stykały ale lepiej patrzeć przyszłościowo i mieć ich chociaż 2 więcej ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 13:58 
Cytuj  
Ja tez się odniosłem co do jakości wykonania.

Ja z kolei nigdy nie miałem problemu z Razerem a tania g100s i to co widziałem w sklepach od logitecha to na 1 rzut oka wygląda dla mnie dużo gorzej. Miałem w łapie g100s i kana v2 i według mnie najlepiej prezentowal się Abyssus. Nic nei skrzypi, nic z tych rzeczy.

Tak samo nasluchalem się na temat chujowosci logitechow, rocattow, steelseries itp.
Osobiscie uważam, ze to nie ma roznicy.

Ironia losu jest taka, ze najprostsza mysz MS WMO wygląda jakby miała przetrwać stulecia gdy inne gamingowe mysze zdążą zdechnąć znacznie wcześniej ;)

z 3 buttonami to jest zawsze większy wybor.


_________________
.

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 14:29 
Cytuj  
Jak Ci malo klawiszy w Abyssusie to kup Deathaddera. Ja mam swojego ponad 2 lata, byly okazyjne problemy z dwuklikiem ale sie samo naprawilo, jak powroci na stale to naprawa tego na wlasna reke/w jakims serwisie to kwestia 20-40 zl i spokoj na pare lat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2015, 20:40 
Cytuj  
Roccat Kone Pure Optical kupiony:). Problem solved. Promo w Saturnie za 219.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2015, 14:18 
Cytuj  
opisz wrazenia.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2015, 14:45 
Cytuj  
Kupuję dzisiaj g700s jednak. Pobawiłem się trochę g700 współlokatora i jest spoko.
Jak podkładka na potrzeby mmo i codziennej pracy?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2015, 15:11 
Cytuj  
G440 Hard Gaming Mouse Pad
"Bardzo przyjemny ślizg jest na g440 używając myszek Logitecha. Widać, że dobrana powierzchnia pod ich ślizgacze. Sensor również będzie działać perfekcyjnie. Także, jak chcesz plastikową to nie ma co się zastanawiać. "


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2015, 09:28 
Cytuj  
http://www.zowiegear.com/index.php?i=news&p=62
ZOWIE GEAR releases EC1-A and EC2-A


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2015, 11:24 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
opisz wrazenia.



Powiem tak - po przesiadce z mojego A4T x747 jest ogromna różnica. Sam kursor zupełnie inaczej się prowadzi. Trudno to opisac ale na pewno mam większą precyzję przy 1200dpi niż miałem do tej pory. Ogólnie feeling jest zupełnie inny. Na tą chwilę grałem tylko w HOTS ale dzisiaj/jutro pogram w Evole i dam znać jak to się bedzie sprawowało w fpsie jakimś. Może CS-a odpalę jak czasu starczy.

Jeśli chodzi o komfort użytkowania to jest zajebiście jak dla mnie. Myszką jest bardzo przyjemna w dotyku. Leży bardzo dobrze w dłoni, nie jest za ciężka. X 747 był dla mnei za duży/za ciężki. Claw to jednak mój chwyt i wygodniej mi się myszkę chwyta w ten sposób. Co do Coatingu to ja nie mam problemu żeby myszkę chwycić a dłonie mi się jakoś nie pocą podczas grania. Powierzchnia nie jest tak "pogumowana", że mysz przykleja się do ręki ale mi się ja prowadzi znakomicie. Jakby aksamitna była:). Scroll jest mega - w końcu tytanowy;].

Soft daje radę chociaż póki co tylko testowałem ustawienia DPI i funkcje EasyShift(czyli inne działanie buttonów w różnych aplikacjach). Może sobie swobodnie regulować przeskos dpi. Pobawię się tym więcej w CS:GO jak się dorwę do AWP - zobaczę jak na 800 dpi się bedzie strzelać. Można sobie makra ustawiać, zmieniać podświetlenie. Niczego tutaj nie brakuje.

Nie jestem low sensem więc takie rzeczy jak max speed mnie nie interesują. Z tego co czytałem to speed myszki jest wystarczający nawet dla low sensów także spoko. Zrobię jakieś testy jak kupię podkładkę nową bo obecnie korzystam z SteelSeries z motywem Diabolo:). Dość mała jest i chcę spróbować czegoś nowego i porządniejszego. Roccat Sense albo Tesoro Aegis się nadadzą.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2015, 12:00 
Cytuj  
No to zajebiscie. Przesiadkę zrobiles dużą. Z myszy laserowej o wątpliwej prezycji na optyczny, bliski perfekcji pod względem sensora + coś wygodniejszego.

max speed to ma taki, że chyba znajdzie się 1% populacji wśród ludzi gdy będzie to za mało. Na pewno ma 3 m/s a niektórzy pisali, że 4,50 m/s da się wyciagnac, wiec jak najbardziej wystarczające.

W przypadku tego sensora polecają nie przekraczać 1000 dpi test-gear.pl , ale w sumie to nie wiem dlaczego.

Z podkładek ja lubie Goliathus Speed.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2015, 11:48 
Cytuj  
High help!

Ostatnio sporo gram i zacząłem mieć problemy z dłonią. Sprawdziłem że mam fingertip grip, jeżdżę po takiej szmacie a4tech x7, mam G500 i G700.
Zastanawiam się czy ja nie potrzebuję takiej w miarę niskiej myszy. G700 jest bardzo wysoka, a G500 teź nie jest dosyć niska. Mam wrażenie że mając fingertip mocno się męczą trzymając dłoń na myszce. Wydaje mi się że G9 była okej ale już nie pamiętam.

Myślę żeby kupić jakąś lekką mysz na kablu za niewielkie pieniądze coś jak ta kana.

Doradź mi proszę odnośnie tego gripa bo mam wrażenie że nie umiem dobrać myszki ergonomicznej do mojego chwytu ale wiem że nie jest mi wygodnie z ciężką i wysoką. Dobrze jest ale tylko kilka pierwszych godzin.
Cytuj:
Polece wszystkie sensowe w podanym przedziale cenowym:
Logitech g100s ~ 99 zł
Abyssus 2014 ~ 150 zł
SS kana v2 (kiedyś była po 130-150 zł, teraz cena wzrosla?)
tt sapphira ~ 145 zł
CM storm alcor ~ 130 zł
Logitech g400s ~ 179 zł (G400 rev2. może być gdzies tansza)
Logitech G402 od 179 zł
MAD CATZ R.A.T. 3 (tylko z avago 3090) ~ 150 zł

Polecam pomyslec nad mysza pod względem kształtu.


gram tylko w LoLa i EvE wiec przyciski nie są ważne. Może być cichy klik w miarę możliwości i kabel mógłby ni ebyć zbyt sztywny (ten pleciony logitecha jest z laptopem niewygodny)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 24 sty 2015, 11:52 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2015, 11:52 
Cytuj  
Ja też mam finger gripa i przy G400 napierdalała mnie po 2h ręka. G500 ma podobny profil. Nieźle mi się na DA grało, a obecnie mam Zowie EC2, z której jestem bardzo zadowolony. EC1 jest większa trochę.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2015, 11:54 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja też mam finger gripa i przy G400 napierdalała mnie po 2h ręka. G500 ma podobny profil. Nieźle mi się na DA grało, a obecnie mam Zowie EC2, z której jestem bardzo zadowolony. EC1 jest większa trochę.


O dzięki. Wydaje mi się że przy takim gripie taka dłuższa myszka jeżeli jest niska powinna być wygodniejsza.

Kod:
Zastanawiam się czy nie spróbować:
http://www.agito.pl/mysz-cm-storm-alcor-64-971322.html
Jest dość tania a ja biedak jestem teraz (ferie w czwórkę  8)  )

To może nie być dobre bo chciałbym móc ustawić DPI i może przypisać klawisze, czytałem ze Storm nie ma aplikacji do komputera fajnie jakby miała pamięć wewnętrzną bindów ale nie jest to konieczne.

Zowie ma jakiś soft na PCeta? Nie widzę na ich stronie zestawienia który model czym się różni od innego.

Edit:
może być w sumie
Cytuj:
If you want to lower the Hz from the plug-and-play 1000 Hz, then follow this simple procedure:

Make sure the mouse is UNPLUGGED.
500 Hz: Hold mouse 5 and plug the mouse into USB. When the wheel lights up, the mouse will be 500 Hz.
125 Hz: Hold mouse 4+5 and plug the mouse into USB. When the wheel lights up, the mouse will be 125 Hz.
1.000 Hz: Hold mouse 4 and plug the mouse into USB. When the wheel lights up, the mouse will be 1.000 Hz. (Only do this if you have previously changed to 125 or 500 Hz).


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2015, 12:39 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Kupuję dzisiaj g700s jednak. Pobawiłem się trochę g700 współlokatora i jest spoko.
Jak podkładka na potrzeby mmo i codziennej pracy?

ja ci mogę sprzedać razem z kablem za 150zł plus przesyłka. bez "S"
z góry jak nowa z dołu małe rysy od przesuwania.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2015, 19:16 
Cytuj  
Znalazłem Microsoft WMO w domu. Kupiłem ją w Niemczech 10 lat temu. Kształt ma identyczny jak zowie ec1.
Mogę tym grać dzisiaj i się przymierzyć do kształtu? Jakieś akceleracje czy coś. Działa nieźle nawet klika ciszej.

Kupię raczej mniejszą ec2


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2015, 19:19 
Cytuj  
ja tez jestm fingergrip i mi odpowiada Abyssus 2014.

Sprawdz jak Ci pasuje WMO. Wiem ma tragicznie niskie dpi, ale jesli ksztalt i waga Ci pasuja to bede w stanie doradzic.

Tez mam WMO i akurat ja duzo uzywalem, wedlug mnie super mysz, tylko malo nowoczesna. Najlepszy gracz Quake dalej gra WMO ;)
Ale jakbys chcial dluzej jej uzywac musisz zrobic to https://www.youtube.com/watch?v=0_hZipKt72M

niedawno wyszla tez Zowie EC2-A i FK2 (oraz ich wieksze odpowiedniki EC1-A i FK1). Ninox Aurora tez niezla.

chcesz to podesle Ci moja g100s ;)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 857 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.