mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2015, 20:09 
Cytuj  
Szczerze to właśnie odwrotnie jest raczej patrząc nawet na tym forum. Każdy posiada PC a część ma konsole, odwrotnej sytuacji raczej nie zauważyłem :)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2015, 20:11 
Cytuj  
Ja mimo, że nie jestem fanem konsol a miałem trochę tego w swojej karierze to chętnie bym zagrał właśnie w gt, forze, god of war jakaś nowa część w porządnej jakości, dlaczego nie. Ale nigdy exy nie będą przeważały nad tym, żeby kupić konsolę pod konkretny tytuł i później ją sprzedać, aż taki napalony nie jestem.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2015, 20:14 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Szczerze to właśnie odwrotnie jest raczej patrząc nawet na tym forum. Każdy posiada PC a część ma konsole, odwrotnej sytuacji raczej nie zauważyłem :)


+1. Nie znam nikogo kto nie miałby PC.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2015, 20:23 
Cytuj  
Ja wychodzę z założenia, że jak mam blu-ray to po co mi vhs. Serio, kazdy podzespół w cenie ps4, czy to procek, czy grafika także to nie wynika, że kogoś nie stać tylko, że to jest zbędne.


_________________
@polygamia

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2015, 20:32 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Bo, bo, bo.. pc master race chyba nie mówią, że forza, GT są chujowe i by nie pograli na pc jakby to wyszło,


Jak nie, nawet na tym forum masz dobitny przykład, że gracze pc najpierw jęczą jakie to konsolowe gry nie są chujowe i dla debili, po czym jak jakiś konsolowy tytuł przestaje być exclusive, to nagle się okazuje że to super gierka i wszyscy się jarają ;)

Tak jak napisałem, to co wkleiłeś pasuje do fanboya każdej rzeczy ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2015, 20:36 
Cytuj  
Ja bardziej mam pretensję o nieudolne porty z konsol na pc i sam fakt nazwania obecnych konsol nextgenami, skoro są słabe bebechami i nie zapewniają w większości 60fps@1080p, mało tego często są dropy do < 30 fps także to trochę słabe.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2015, 11:24 
Cytuj  
to zdecyduj się o co Ci chodzi. Nextgen tak naprawdę oznacza następną generację konsol, a bebechy konsol zawsze odstawały od PC.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2015, 20:00 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
bebechy konsol zawsze odstawały od PC.

W dół. Co szczególnie widać przy tej generacji...

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2015, 20:05 
Cytuj  
http://blog.ultima.pl/nie-wazne-na-czym-wazne-w-co/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2015, 20:11 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Mark24 napisał(a):
bebechy konsol zawsze odstawały od PC.

W dół. Co szczególnie widać przy tej generacji...

X.


oczywiście, że w dół. Oczywiście, że szczególnie widać przy tej generacji - procek wsadzono podobny i już byle mietek porównuje siłę konsol z siłą swojego PC, zapominając, ze PC musi uciągnąć windowsa, pierdylion aplikacji w tle, a byle procedura musi się przedrzeć przez conajmniej kilka warstw softwarowych czy wirtualnych, podczas gdy na konsolach firmware jest znacznie mniej zasobożerne, w tle działa niewiele, i możliwe jest kodowanie "to the metal".

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2015, 11:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
http://blog.ultima.pl/nie-wazne-na-czym-wazne-w-co/


Tylko to jest przykład niedzielnego gracza, który gra/ogranicza się do tytułów wydawanych na konsole. Jak kogoś nie interesują fpsy, rtsy, rpgi i gra 2h dziennie to konsola idealna. Kupić takie PS3 i można pocinać. Mi np nie starcza czasu aby ograć to co chcę na PC a co dopiero na konsoli... PS4 dopiero raczkuje, podobnie jak X0 a ponoć ma się nowa rewizja pokazać jeszcze...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2015, 11:44 
Cytuj  
2h dziennie to niedzielny gracz?
na pc nie ma nic w co chcialbym teraz grac, juz predzej wracam do ps3 i pykam lajtowo w jakies gry, w przerwie od doty.
i nikt sie nie ogranicza, tylko swiadomie wybiera.
fpsy, rpgi sa na konsolach wiec juz skoncz pieprzyc glupoty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2015, 12:30 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Mendol napisał(a):
http://blog.ultima.pl/nie-wazne-na-czym-wazne-w-co/


Tylko to jest przykład niedzielnego gracza, który gra/ogranicza się do tytułów wydawanych na konsole. Jak kogoś nie interesują fpsy, rtsy, rpgi i gra 2h dziennie to konsola idealna. Kupić takie PS3 i można pocinać. Mi np nie starcza czasu aby ograć to co chcę na PC a co dopiero na konsoli... PS4 dopiero raczkuje, podobnie jak X0 a ponoć ma się nowa rewizja pokazać jeszcze...


W jedne gry gra sie lepiej na PC, a w inne na konsoli. PS2 i PS3 to byly zajebiste konsole jesli chodzi o ilosc dobrych gier na nie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2015, 12:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
2h dziennie to niedzielny gracz?
na pc nie ma nic w co chcialbym teraz grac, juz predzej wracam do ps3 i pykam lajtowo w jakies gry, w przerwie od doty.
i nikt sie nie ogranicza, tylko swiadomie wybiera.
fpsy, rpgi sa na konsolach wiec juz skoncz pieprzyc glupoty.


Tak 2h to niedzielny gracz. Przeciętny konsolowiec tyle potrzebuje aby zrozumieć mechanike gry według EA :).

No jakie to fpsy i rpgi? FPS to jakaś proteza na konsoli więc sorry. Co do rpgów to pomijam oczywiście jrpg bo to gówno dla mnie. Visualnie, bo story i ciekawych mechanik rozgrywki nie neguje. Dragons Dogma to przykład dobrego RPGa. Oczywiście coś tam jeszcze się znajdzie ale ogólnieto ps4 bieda. PS3 to spoko zakup bo bilbioteka giera jest całkiem spora. Na PC każdy znajdzie coś dla siebie no chyba, że jest dziadem jak mendol, który już po prosty za słaby jest :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2015, 13:18 
Cytuj  
halo, killzone, mag, battlefieldy i parenascie innych fpsow.
rpgi? dragon, dark souls, dragon age i wiele wiele innych.
na ps4 bieda, podobnie jak na ps3 byla bieda na poczatku, a teraz mam z 60 gier do ogrania.
no na pc mam w uj gier, lacznie z ed (ktorego sprzedales bo nie masz czasu grac wiec konsola bylaby idealna dla ciebie) ale jakos zadna nie przyciaga na dluzej.
z wyjatkiem war thundera, wasteland2 i doty.
w moim wieku gra sie juz dla funu i towarzystwa, a nie po to zeby heady jebac jak to bylo 20 lat temu.
nie wiem czy jestes mocny, bo z tego co kojarze to skupiasz sie na pve wiec nie ma co oceniac :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2015, 17:01 
Cytuj  
na PS4 ponad wychodzi ponad 2x tyle gier co na PS3 w tym samym okresie.
Co do FPS-ów to sorry zaboleq - ale sam jesteś bieda ograniczająca się jedynie do m+k.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2015, 17:47 
Cytuj  
Ty jestes bieda ograniczajaca sie do pada, wiec sry ale przyganial kociol garnkowi. :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2015, 17:54 
Cytuj  
ja się do niczego nie ograniczam - gram i na tym i na tym - po prostu nie rozumiem pierdolenia i biadolenia jak to nie da się grać na padzie i na konsoli, podczas gdy kilkadziesiąt mln daje radę, ma fun i świetnie się bawi. Więc odpuść sobie.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2015, 18:04 
Cytuj  
Déjà vu

Czasami odnoszę wrażenie, że połowa użytkowników tego forum to boty zaprogramowane na ciągłe odgrywanie razem kilku scenek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2015, 18:25 
Cytuj  
Ja jeszcze tylko dodam, ze android jest lepszy niz iOS.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.