mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 857 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 13:45 
Cytuj  
a to nie bylo tak ze g100 to bardzo stara mysz (wmo mam 4 w domu;p mx518 tez mam , ale nie dziala , traci mi polaczenie z kompem) a potem zrobili jej refresh na g100s ?

kojarzysz jaka mysz wtedy Raziel mial? ;p nie wlasnie g100

http://teammuppet.eu/home/index.php?/to ... by-raziel/
Choice of mouse:
----------------
".....mouseskatez and
intellimouse optical was working great for me.
Until I finally tried one Logitech mouse. The first I noticed was the way it responded. It didn't
seem to hang like the MS ones. When I moved the mouse to the far right or far left,
it was so much faster to move back to the center. No, it wasn't higher sensitivity ;)

But after just the first day with this mouse, I got an average 10% better accuracy"


Ostatnio edytowano 20 kwi 2015, 13:47 przez S@mael, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 13:45 
Cytuj  
Tczew:
S@mael napisał(a):
Jak sie nazywala ta stara mysz optyczna logitecha taka co wygladala jak żuk?

Nie boli, ale do fpsów -> tylko optyk na kablu.

S@mael - nie wiem kto to Raziel. W sumie sorry, że zacząłem pisać o CS. O ile mysz np. do RTCW/ET/Quake jak g100s może się sprawdzić to do CSa niekoniecznie. I na odwrót. Chwile pooglowalem to MX310 chyba.

Cytuj:
But after just the first day with this mouse, I got an average 10% better accuracy"

ale bullshit.


_________________
.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 14:01 
Cytuj  
Raziel to taki oldschool legend ,gracz quake i RTCW jego 'naukowe' podejscie (miedzyinnymi stabilnosc pooling rate , dostosowanie dpi i sensa do rozdzialki , metody znalezienia idealnego sensa do trackowania celow, ustawienia w grze itp) do optymalizacji sprzetu pod aima bylo wzorcem dla wielu poradnikow:P

Tak w sumie dla przypalu sobie odswiezylem, bo gralem w tym czasie co RazieL

Jak twoim zdaniem rozni sie mysz do quake od mysz do CS? bo to ciekawe:P do Et potrzeba bardzo duzej precyzji sledzenia, do cs:go wlasciwie nic nie potrzeba, mozna na odkurzaczu grac , tylko dobry movement imo bo i tak hitboxy uciekaja poza grafike modelu. Najlepsze wyniki na aimmapach z graczami pestkujac robie na WMO.

>>> https://www.youtube.com/watch?v=2d2755XzOLo <<<

https://www.youtube.com/watch?v=FwUWwM_-MCw
https://www.youtube.com/watch?v=4aMwPqRx2Qk
https://www.youtube.com/watch?v=0agxm3My93E

:D

thx mx310

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2015, 15:32 
Cytuj  
powiedzialbym, ze mx310 bedzie gorsze od wmo.

CS vs Quake/ET itp.

W CS imo potrzeba wiekszej precyzji pixel to pixel, w koncu o hedy chodzi i mysz może być cięższa
W grach typu quake bardzo często potrzeba precyzji w sledzeniu celu, accel moze nawet czasem pomóc, w dynamicznych ruchach też dziala to inaczej itp. mysz musi być lżejsza :p


_________________
.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2015, 07:12 
Cytuj  
@highlander

a g100s dziala na IceMacie? .WMO ma duze problemy ze szklanymi podlozami . Zauwazylem tez ze lepiej sledzi na "bialych" podlozach.

mam taka sztuczna skóre biala (od krawca:D) na niej pro :D Na icematach w ET najlepiej mnie sie gralo, niesamowita precyzja sledzenia (bo zerowe opory na dobrych slizgach miekkich,jednoczesnie nie odlatywala w kosmos jak na niektorych twardych padach- zatrzymywala sie dokkadnie tam gdzie chciales, tylko sie kurzyla;/)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2015, 09:06 
Cytuj  
używałem tylko szmat, więc nie wiem :)


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 00:21 
Cytuj  
Ktos zna jakis sklep w Poznaniu, gdzie maja sporo modeli myszek dla graczy co by sobie je wyprobowac?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2015, 07:14 
Cytuj  
mysle, ze trudno o taki w Polsce, a co dopiero w Poznaniu. ;)

raczej jesli juz to zostaja markety, ewentualnie wymacac odpowiadajacy ksztalt i szukac czegos podobnego po rozmiarach i wadze.


_________________
.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 31 maja 2015, 01:15 
Cytuj  
Hej właśnie zalałem drinkiem moją g700, służyła parę lat więc żalu nie ma...
Jednak czas coś nowego kupić, największym minusem g700 był brak przycisku idealnie leżacego na kciuku (jak w większości mysz w sumie), natknąłem się na logitech g402 hyperion fury, czy ktoś może się o niej wypowiedzieć?
Myślałem też o corsair m65 jednak nie mogę się jakoś prekonać do niej...
Możecie polecić inne dobre myszy z idealnie dopasowanymi klawiszami/klawiszem pod kciuk?

Ps.
mysz głównie do grania >mmo +single playery czasem, do moba pewnie nie powroce..:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2015, 07:04 
Cytuj  
logitech g402 hyperion fury jest raczej calkiem spoko. Ma w sobie ulepszony sensor g100s (ktory akurat najlepszejszy nie byl, ale byl dobry), a tak to myszka jest następcą g400 jesli o wyglad chodzi.

Mozesz tez sprawdzic G502, ktora technicznie jest bez zarzutu, a klawisz pod kciuka tez chyba nie jest w zlym miejscu.

czasem lepiej kupic tę samą mysz ;)

Zobacz czy cos od Razera, Zowie by Ci nie pasowalo, na oko.
Z Corsairow to raczej seria Raptor jest spoko, seria M tak sobie juz.

mozesz tez poszukac porady tutaj http://www.test-gear.pl/


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2015, 11:30 
Cytuj  
Ostatnio kupiłem burżujską myszke (G502), po tym jak kupiłem burżujską podkładkę (Roccat), pod poprzednią myszke (okazało sie, że laserowa myszka nie działa tak dobrze na tej podkładce).

Fajny gryzoń, dobrze, leży i ta podpórka pod kciuka fajna (osobiscie nigdy nie trzymałem kciuka bezposrednio na podkładce).
Fajnie rozmieszczone przyciski.
Rolki bym sie czepił. Trochę za lekko chodzi, i przy wciskaniu, można ja dosyć łatwo przesunąć. Nawet w zwykłym trybie (nie bezwładnościowym).

Byloby jeszcze lepiej jakby soft od tej myszki działał na Windows 10 0o.

Defaultowe ustawienia DPI sa ok, i da sie ich używać, ale wołabym je troche zmienić.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2015, 20:41 
Cytuj  
dpi w tej myszy przeciez mozna zmieniac niemal dowolnie... ale pewnie trza miec soft ;d


_________________
.

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2015, 13:43 
Cytuj  
KUrwa

5 dni po gwarancji. 2-3 dni temu Logitech g600 dostal double click na lpm. JA PIERDOLE


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2015, 13:58 
Cytuj  
heh nie wiem o co chodzi z tym double clickiem w nowych myszkach, ale mi sie w ten sposob juz 2 spierdolily w domu i jedna w pracy.
strach kupowac cos drozszego niz 20pln.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 cze 2015, 14:03 
Cytuj  
Pewnie jakiś nowy sposób planowanego postarzania produktu..



Ja w moim starym logitechu mam taki 'dinks', który się objawił po jakiś ~2 latach od kupna i sprawia, że ~raz do roku mu przycisk siada, ale da się naprawić w parę minut.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 cze 2015, 14:14 
Cytuj  
Niedawno zablokował mi się prawy przycisk w SteelSeries XAI przy graniu w Chivalry. Rozkręciłem ją, żeby zobaczyć czy nie da się tego jakoś naprawić. Z niesmakiem zobaczyłem, że ten wciśnięty styk jest zupełnie taki sam jak w myszce za 30zł, czyli guwno "Made in China". :har:

Myszki "gamingowe" są mocno przecenione. Chociaż tyle dobrego, że można przyciski przeprogramować. Teraz jeden z przycisków bocznych robi za prawy przycisk.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 cze 2015, 14:31 
Cytuj  
U mnie taki właśnie 'wciśniety styk' to to co się dzieje co X miesięcy. Daje się to łatwo naprawić. Trzeba mechanizm rozmontować, wyciągając ten wciśniety element i złożyć spowrotem po prostu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2015, 14:35 
Cytuj  
To ja nie wiem co robicie, zamierzchłych czasów nie pamietam, ale w jakies ~15 lat temu miałem myszke logitecha (z tych pierwszych bezprzewodowych optycznych), potem, mimo ze działała zamieniłem na mx518, która chodzi do dziś.
A w docie jak gram to brzmi mniej wiecej "klik klikklikkliklilkilililklikl klik klikliklikliklik klik klik kliklikilkik" non stop ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2015, 15:06 
Cytuj  
deathaddera tez mialem wiele lat.
te wszystkie steelseries, razery po prostu sie psuja z dupy i tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2015, 16:57 
Cytuj  
G9 mam odkąd wyszło i zapierdala jak dziś cały czas. Może źle używacie? :-)


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 857 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.