mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2015, 11:26 
Cytuj  
Ja mam od 2 lat nexusa 5 i nie miałem ani jednej zwiechy systemu. Te posty mareczka serio nadają się tylko do śmietnika.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2015, 11:50 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Atherius napisał(a):
I będziesz przez pryzmat tych starych wersji oceniał obecne tel. na androidzie do końca życia?

Co innego mu zostalo? Nie stac go na porzadny telefon, tyle dobrze ze te ifony dostaje za funta od operatora.


rotfl - oo kuźwa... durnie tym razem nie zauważyli/zapomnieli, że przez ostatnią stronę dyskutowaliśmy o tym jak to S2 telefon sprzed 5-6 lat zajebiście działa.

sob - łał, to zmieniam na to co ty ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2015, 12:06 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Ravushimo napisał(a):
Atherius napisał(a):
I będziesz przez pryzmat tych starych wersji oceniał obecne tel. na androidzie do końca życia?

Co innego mu zostalo? Nie stac go na porzadny telefon, tyle dobrze ze te ifony dostaje za funta od operatora.


rotfl - oo kuźwa... durnie tym razem nie zauważyli/zapomnieli, że przez ostatnią stronę dyskutowaliśmy o tym jak to S2 telefon sprzed 5-6 lat zajebiście działa.

sob - łał, to zmieniam na to co ty ;)


To nie wina tel. tylko aplikacji, sgs2 ma tylko 1gb ram a nie każdy dev patrzy, żeby jego aplikacja nie była zasobożerna.. To jakby mieć pretensję, że na kompie sprzed 5 lat nie chodzą najnowsze gry w 60 fps tylko w 30.. Jak na tamte czasy to sgs2 był mega smartem i tego się trzymajmy. Desire hd, o którym ktoś wspominał mogło mu ssać odwłok z chujowym wyświetlaczem, ekranem i ilością pamięci.
Adekwatnie apl też ma takie problemy jak do staroci wrzuci się coś nowego, to o czym pisałem wcześniej - http://www.komputerswiat.pl/nowosci/sma ... ystem.aspx

Marek nie zmieniaj, bo doznasz szoku pracując na czymś więcej niż 4" a to grozi zawałem. Poza tym pewnie znowu trafisz na uszkodzoną płytę główną i będzie się wszystko zawieszać.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2015, 12:18 
Cytuj  
Durne tłumaczenie atherius - a co mnie końcowego użytkownika obchodzi czyja to wina. Kupuję produkt skończony i nie wnikam w takie szczegóły. Albo mi działa wszystko i jak należy, albo działa jedynie część.
Może mam jeszcze mimo, że zapłaciłem za produkt pełną cenę grzebać po forach i co dwa tygodnie przysiąść i ponaprawiać? Pisałem nie chce mi się - zapłaciłem to wymagam by to co kupiłem działało bez problemów i w każdej sytuacji. Tyle.

Ostatnio (ponad rok temu) mi padł 3TB HDD Seageta. Wcześniej SSD Ocz. Tak żebyś miał co wytykać, bo tobie oczywiście nigdy nic nie siadło.
A jeszcze jedno - Z5500 ma strasznie czuły bezpiecznik - praktycznie każde grzebanie w kablach, podłączenie/odłączenie do gniazdka powoduje jego spalenie. Jebnął mi już z 10 razy. Zanotuj i korzystaj by mi dopiec. Bo /care ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2015, 12:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Może mam jeszcze mimo, że zapłaciłem za produkt pełną cenę grzebać po forach i co dwa tygodnie przysiąść i ponaprawiać? Pisałem nie chce mi się - zapłaciłem to wymagam by to co kupiłem działało bez problemów i w każdej sytuacji. Tyle.


Atherius napisał(a):
Nawiązanie do ostatniej sytuacji: ojej batman arkham knight zapełnia mi całą pamięć i wywala aplikację - memory leak, pewnie to wina windowska albo płyty głównej, dla pewności winę zrzucę jeszcze na kartę graficzną, bo przecież to nie może być przez grę, była tak droga i robiło ja dobre studio..


Powodzenia z takim podejściem w życiu, powinieneś założyć oculus rifta i wylogować się do innej, lepsze rzeczywistości, nie wiem jak tyle lat byłeś w stanie przeżyć na ziemi. :)

Ale ja nie zaprzeczam, że raz na 100/200/300 dysków padnie, bo to co robią teraz jest tak chujowej jakości jak nigdy wcześniej, ale jak to ma się do tego o czym rozmawiamy, że android się ciągle zawiesza i nie działa? Tak jak piszesz, miał to być kolejny argument aby ci przypiec czy przypadkowo pokazałeś kolejny raz, że masz na sobie jakaś klątwę i w zasadzie nie ma rzeczy, która by ci się nie zepsuła? :>


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2015, 13:51 
Cytuj  
nie pisałem, że się ciągle zawiesza i nie działa. Pisałem, że android w wersji 1.xx i 2.xx był mocno problematyczny i tyle. Bo w S2 miałem androida w tej wersji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2015, 11:43 
Cytuj  
Obrazek

PS1!!!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2015, 14:10 
Cytuj  
no ale to stara generacja, teraz lepszy jest cinematic experience w 20-30fpsach ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2015, 20:40 
Cytuj  
http://www.vg247.com/2015/08/14/what-te ... -xbox-one/


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2015, 07:05 
Cytuj  
Artykulik dla gimbazy - a na PC pewnie by to wszystko działało trzeba nowego directx działającego pod nowym windowsem 10.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2015, 23:34 
Cytuj  
Ja w to wierzę, to jasne że odpuszczą platformy na których sprzedali 90% z tych 5mln kopii :)


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 16 sie 2015, 00:01 
Cytuj  
To marketingowy bełkot, ale i tak konsole to tostery :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2015, 10:08 
Cytuj  
Ostatnia generacja konsol to było przecież robienie z klienta idiotów ponieważ w dniu premiery, pc posiadały podobny hardware od dwóch lat, a oferta gier nie była przygotowana i wymiękała jakościowo z wersjami na pc.

Nowe konsole mogą mieć sens wyłącznie jeśli będą oferowały w dniu premiery jak dawniej moc topowych komputerów, które kosztowały więcej niż nowa konsola, a oferta gier wyglądała tak że na pc czekało się miesiącami i spoglądało się z zazdrością na konsolowców.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2015, 10:28 
Cytuj  
to jest nie mozliwe do zrobienia Tosiek , ani Sony ani MS nie beda dokladac po pare setek dolcow do kazdej sztuki
a tylko to by ich czekalo gdyby zrobili hardware na miare chocby tego 980 *minimum

jak chcesz zrobic zabawke dla mas pakujac w nie hardware o wartosci paru tysiecy dolcow? , nierealne

no fucking way


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2015, 10:55 
Cytuj  
Tak robiono dawniej, konsole dawały zwrot kosztów, a zarabiano na grach.
Przecież oni nie kupują cpu i gpu w mediamarkcie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2015, 11:17 
Cytuj  
nie ma co panikować embe - konsole zawsze odstawały od PC, odstają i teraz.
Postęp graficzny praktycznie stanął w miejscu - więc żadnych znaczących różnic nie ma i nie będzie - porównaj sobie screeny wieśka, batmana, tej nowej lary croft etc. Szczegóły na które każdy gracz i tak ma w sumie wyjebane.
Cała nagonka jest nakręcona przez producentów sprzętu by kupować nowe procki i karty graficzne, szczególnie, ze czas ku temu jest bardzo dobry bo gaming na PC za sprawą konsoli microsftu odżył. Trzeba przeczekać i pozwolić gimbazie się popodniecać ładniejszymi włoskami wieśka za które notabene zapłacili 2k. Cała reszta ma wyjebane - jak gra jest dobra to zagra i w 30fpsach i z gorszymi włoskami, jak gra jest kiepska to nie tknie tego i w 4k i 120FPS.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2015, 12:59 
Cytuj  
embe napisał(a):
Tak robiono dawniej, konsole dawały zwrot kosztów, a zarabiano na grach.
Przecież oni nie kupują cpu i gpu w mediamarkcie.


tak bylo za czasow segi saturn i psx , kiedy na pc byly karty S3 i trident , ciezko bylo z tym nie wygrac , wystarczylo zrobic maszyne dedykowana obliczeniom 3D


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2015, 13:08 
Cytuj  
Zresztą weź tu komuś wcisnij nowy hardware - 5-10% bardziej wydajny i 200-300% droższy. Trzeba gimbazę jakoś nakręcać ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2015, 13:16 
Cytuj  
to samo masz juz wszedzie , na telefonach nowe modele to czysta kosmetyka

przekonaj mnie czyms zebym wymienil swoje S3 na cokolwiek innego i odczul duzy skok


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2015, 13:25 
Cytuj  
nie przekonam - sam olałem upgrade jak mi się kontrakt skończył.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.