mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2015, 20:07 
Cytuj  
Ale chrome, yt i maps nie ma przecież w sklepie ms, bo google ma na nich wyjebane. :D
Serio masz nexusa 5, który jest zajebistym telefonem i jarasz się lumią, tłumaczyć to można tylko tak, że ja podczas pierwszego kontaktu też byłem w miarę zadowolony. Ale to już obgadaliśmy na pw także nie ma co się produkować, używaj na zdrowie. :>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2015, 20:10 
Cytuj  
Pamiętaj, że ten Nexus ma ponad 2 lata, nie jest już tak młody i nie jest w idealnym stanie, nie sądzę że się kolejne 2 lata bez problemu uchowa :) a na dzien dzisiejszy jeszcze mogę go opylić za całkiem przyzwoitą kasę.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2015, 20:12 
Cytuj  
Jakie sa prognozy na najblizsze lata, windows czy android? Tez mi sie umowa konczy, w zasadzie nie cisnie mnie zmiana tel, note2 nadal daje mocno rade.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2015, 20:14 
Cytuj  
Raczej android, natomiast nie wiadomo co się stanie po premierze Windowsa 10 Phone, mam nadzieje że będzie git i Bill może zdobędzie trochę więcej rynku.


Posty: 11
Dołączył(a): 12.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2015, 20:16 
Cytuj  
Z3 używam ok 6 miesięcy (mam etui) żadnych problemów z pękaniem itp. Aktualizacja do 5.1 jest (mam z playa). Matka używa Z3 Compact i również brak jakichkolwiek kłopotów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2015, 20:19 
Cytuj  
Sob ale co ma się stać? To podrasowana wersje 8.1, testowałem i żadnej rewolucji nie będzie, chyba ludzie za wiele oczekują, to będzie to samo czym jest win10 na pc względem 8.1 czyli kosmetyka.
Imo androidowi jeszcze przez długi czas nic nie zagrozi, skoro takie marki jak blackberry się uginają i chcą wdrażać andka u siebie to chyba coś znaczy.
Wiadomo zależy jeszcze od potrzeb, android jest bardziej uniwersalny i ma większe możliwości, poza tym masa modeli od wielu producentów, lumie są klepane na jedno kopyta i nie każdemu się musi podobać jeden, słuszny design.
Pękanie w z-kach to była głównie przyczyna puchnących baterii, bo one mają tendencję do przegrzewania się i to też może być przyczyną.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2015, 21:03 
Cytuj  
win10 ładnie ma integrować sprzęt w domu, komp, fon, media, net, wszystko zarządzane wspólnie, do tego takie bajery jak funkcja pc w fonie

android nadal będzie nr1, apple raczej będzie walczyć z ms o rynek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2015, 21:07 
Cytuj  
Marek u dentysty ze takie herezje wypisujecie i brak reakacji?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2015, 21:38 
Cytuj  
Jakie herezje? e apple? ;p hehe

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 10:06 
Cytuj  
Ja bym obecnie nie pchal sie w wp.
Znikomy udzial w rynku mobilnym nie bedzie sprzyjal rozwojowi tej platformy.
Ewentualnie wstrzymac sie jakies pare miesiecy po premierze Lumii 940/950 i zobaczyc co sie bedzie dzialo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 10:09 
Cytuj  
Pisałem wiele razy - zależy dla kogo. Ja poleciłem lumię wujkowi i siostrze, to ich pierwszy kontakt ze smartfonami i jednak wp jest bardziej przyjazny i trudniej coś popierdolić w telefonie. Podstawowe apki są, dzwoni, wysyła sms, net działa, fotki ładne robi, czego chcieć więcej dla mniej zaawansowanego używkownika.
Dla hipsterów np to będzie zły telefon, bo nie ma snapa itp. :>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 10:56 
Cytuj  
Ale tak szczerze, to o jakim rozwoju myślicie? bo ja od Galaxy S2 sprzed 5 lat nie zauważyłem rozwoju Androida. Prawie nic się nie zmienia oprócz wyglądu, ba nawet ostatnio czytałem że Default android ma mieć znacznie mniej aplikacji bo są bezsensu i nikt ich nie używa.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 10:58 
Cytuj  
Ja dla ojca wzialem tez lumie 930 i jest ok, radzi sobie w sumie ze wszystkim. WP jest dla ludzi, którzy nie wymagaja duzo od telefonu/ nie potrafia obslugiwac urządzenia/apek w jakis bardziej skomplikowany sposob. Sam używam Lumii 1520, a wczesniej 920 sluzbowo i do samej pracy super, ale juz na codzien nie ma, jak dla mnie, zadnych fajnych apek/gierek ani funkcjonalnosci z fonow z androidem, wiec to moj ostatni Telefon na WP.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 11:06 
Cytuj  
Na 920 to powinni wydawać pozwolenie, bo można było tym kogoś zabić taka cegła z tego telefonu. :D


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 11:41 
Cytuj  
Rynek fonów z win10 dopiero ruszy, jeśli wszystko będzie śmigać jak w testach i zapowiedziach to będzie świetna alternatywa dla androida.
Zapewniam was że integracja systemu ze wszystkimi urządzeniami w domu to wielki plus, a android tego nie oferuje ponieważ nie istnieje na pc/laptop.

Przykładowo, ściągasz sobie w pracy na fona film, przychodzisz do domu i wciskasz na fonie playTV, lub wciskasz PC bierzesz do łapy klawiaturka i fon zmienia ci się w pc, w takim kierunku idzie win10 i zapewniam was że to dla sporej liczby klientów będzie powód zakupu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 11:58 
Cytuj  
Ale miracast też sprawnie działa pod androidem. Filmy się ogląda na tv a nie na pc, jaka więcej integracja ma być z tymi "wszystkimi" urządzeniami w domu?


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 12:03 
Cytuj  
aparat fotograficzny, dongle tv lub tv, pc, laptop, smartfon, media w samochodzie, konsola, tablet, serwer do rolet/kamer/bramy/ogrzewania/klima/nawadniania/itp...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 12:09 
Cytuj  
No to teraz mnie przekonałeś, google już może zamykać swój oddział odpowiedzialny za androida.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 12:15 
Cytuj  
Nie wiem po co jesteś takim betonem Atherius, zachowujesz się jak Marek.

Prawda jest taka, że 95% aplikacji na androidzie to jest gówno na którym ludzie zarabiają, jest też burdel pod androidem, nigdy nie miałem porządku ze zdjęciami tam, dropbox nie umie sortować po dacie modyfikacji tylko bierze utworzenie zdjęcia, są też androidowe wpadki o których nikt nie mówi, bo wszyscy się już przyzwyczaili do niego tak jak do tego że trzeba codziennie zjeść chleb.

Najważniejsze aplikacje są pod WP, Lumia jest masywniejsza, cięższa, ekran jest bardzo dobry, aparat to po prostu miażdży Nexusa i robi z niego placek. Do tego dochodzą pierdoły w stylu puknięcie 2 krotnego w ekran w celu odblokowania. Jedyne co mi przeszkadza w Lumi to brak diody mrugającej jak przeoczymy coś w telefonie i leży na stole ale jest na to Glance Screen. Kafelki też są zajebiste bo wszystko co chcemy mamy na ekranie, a nie jak w Androidzie foldery jakieś trzeba było robić. A nie lubię mieć kilku, wolę wszystko na jednym.

Nie gram, obsrywam granie na smarpthonach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 12:21 
Cytuj  
Jak się wyrośnie z gimbazowego zachwytu nad fonem to zaczyna się dostrzegać inne zalety, Atherius ma to jeszcze przed sobą.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.