mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 12:24 
Cytuj  
Pierdoło ale masz glance screen, chociaż mi też w 920 brakowało diody, ale to chyba w żadnej lumi nie ma. ;>
System taki zajebisty a jednak na samym końcu łańcucha pokarmowego, to pewnie jakiś spisek.
Nexusy nigdy nie słynęły z dobrego aparatu, ten w 4ce to już w ogóle dramat był ale jest masa modeli co ma na prawdę porządnej jakości foty.
Co do burdelu w zdjęciach to przecież masz masę aplikacji do wyboru do koloru, oprócz dropboxa masz jeszcze drive, one drive itp.

embe miałem topową lumię i piszę obiektywnie a, że dupa cię boli, że ktoś ma inne zdanie to może zrób sobie zdjęcia jakieś to ochłoniesz. Ja piszę ze swojego punktu widzenia i tak jak wspomniałem wcześniej poleciłem lumię kilku osobom czyli nie jestem nastawiony na nie za wszelką cenę.
To wszystko co podałeś czyli integracja z pralkami, pochłaniaczami i żelazkami to już było dawno temu (często są dedykowane apki od producenta o czym w lumii możesz zapomnieć) a tutaj mają dać dopiero w niesamowitym win10, zachwycasz się jakbyś dopiero co wchodził w świat smartfonów przesiadając się z nokii 3210.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 12:28 
Cytuj  
Dopisałem o Glance pierdoło ;P

Co do łańcucha pokarmowego, to aktualnie każdy dzieciak z przedziału 14-20 ma Samsungi które na forum są wyśmiewane. A niestety, żeby zarobić dzisiaj trzeba robić wszystko pod ludzi.

Jak byłem wczoraj w 4 skupach telefonów, to 2 kolesi jak zobaczyło Nexusa nie wiedziało co ma odpowiedzieć bo są dryblasami którzy nie mają pojęcia o takich telefonach a zakładają punkty takie. Rynek jest przejarany androidem, bo się zajebiście przyjął kiedyś a Microsoft dopiero co startuje.

To tak, jakbyś otworzył 100m od MC Kebabownie, wiadomo że masz od razu przesrane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 12:31 
Cytuj  
Dzieciaki samsungi? Ja najczęściej widzę je z ajfonami i to trzymanymi non stop w ręku, żeby było widać. :>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 12:57 
Cytuj  
Atherius, dyskusja dotyczy win10 mobile, a nie wp szajsu jaki przytaczasz tu w przykładach, spokojnie poczekaj nikt nikogo nie namawia na nic, to twoja kasa i twój komfort użytkowania.
Może się okazać że wszystko co wcześniej przytaczałem okaże się gównem od ms i nadal android nie będzie miał alternatywy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 16:51 
Cytuj  
Microsoft istnieje na rynku mobilnym od lat. Nigdy nie potrafił się przebić.
Myślicie, że teraz będzie inaczej?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 17:05 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Microsoft istnieje na rynku mobilnym od lat. Nigdy nie potrafił się przebić.

No przepraszam, w czasach pre androidowych to Windows Mobile i Windows CE rządziły urządzeniami mobilnymi. Ale fakt, potem MS zaspał i wyjechał z idiotycznymi kafelkami, zamiast nadal rozwijać doskonaly system mobilny...

X.

PS. HTC HD2 do dziś jest przedstawiany jako smartfon ponadczasowy (działa na nim WinMo, Android, WinPho7, Ubuntu, MeeGo i jeszcze jakieś)...


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 17:19 
Cytuj  
Przed androidem to raczej Symbian miał swoje 5 minut.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 18:01 
Cytuj  
Symbian? Noweź... 3 Nokie na krzyż kontra dziesiątki urządzeń na WM i drugie tyle na WCE. W nawigacjach WCE chyba do dzisiaj rządzi. Zobacz choćby z jakiego systemu wywodzi się Automapa.

X.

PS. tak, wiem, gimby nieznajo...

PS2. Zresztą, co ja... poczytaj ten wątek od początku ;)

PS3. Czytam sobie ten wątek od początku i roftlam co chwila :D

PS4. O, jak ładnie napisałem 5 lat temu, gdy android jeszcze raczkował: viewtopic.php?p=775174#p775174:

Android jest systemem przyszlosci, Windows Mobile (a raczej juz Windows Phone) sie konczy.
...
PS. No i jest jeszcze iPhone ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 18:50 
Cytuj  
htc hd i hd2 do tej pory używają ludzie do mobilnego subiekta i fon śmiga


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 18:54 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
No przepraszam, w czasach pre androidowych to Windows Mobile i Windows CE rządziły urządzeniami mobilnymi. Ale fakt, potem MS zaspał i wyjechał z idiotycznymi kafelkami, zamiast nadal rozwijać doskonaly system mobilny...


No tu się z Tobą nie zgodzę. To były czasy, gdy rynkiem rządziła Nokia a ta miała Symbiana.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 19:28 
Cytuj  
Plus sony ericsson P 910,990i etc...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 19:59 
Cytuj  
Ja może nie jestem jakimś zajebistym wzorcem jeżeli chodzi o urządzenia mobilne, ale chciałbym zauważyć że po 1,5 roku użytkowania Nexusa 5 który jest zajebisty, po S2/S3 po 2 lata przesiadłem się na Windows Mobile i Lumie 830.

To chyba trochę znaczy i jestem naprawdę jako normalny użytkownik zadowolony. Miałem symbiana w tej nokii rozkładanej kiedyś, to był dramat nie system :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 21:32 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Dzieciaki samsungi? Ja najczęściej widzę je z ajfonami i to trzymanymi non stop w ręku, żeby było widać. :>


Mogę potwierdzić i to w podstawówce juz , jak ma samsunga to wstyd i obciach wyciągnąć na przerwie.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 22:00 
Cytuj  
a ja mam dwojaczki, za rok idą do szkoły... będą wydatki :D


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2015, 05:50 
Cytuj  
Niejako z konieczności przesiadłem się ostatnio z Z1C z Androidem na Nokię 735 z WP i muszę przyznać, że komfort użytkowania WP jest zdecydowanie większy. Brakuje mu trochę do Androida, aplikacje ze sklepu to padaka straszna, ale rozjebał mnie zajebisty wyświetlacz i ta płynność i łatwość w codziennym mazaniu paluchem po ekranie, więc pożegnałem się bez bólu i chyba prędko nie wrócę. Niech tylko wesprą bardziej twórców aplikacji, bo tutaj różnica jest kolosalna w porównaniu z tym, co ma do zaoferowania google.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2015, 16:15 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
Niejako z konieczności przesiadłem się ostatnio z Z1C z Androidem na Nokię 735 z WP i muszę przyznać, że komfort użytkowania WP jest zdecydowanie większy. Brakuje mu trochę do Androida, aplikacje ze sklepu to padaka straszna, ale rozjebał mnie zajebisty wyświetlacz i ta płynność i łatwość w codziennym mazaniu paluchem po ekranie, więc pożegnałem się bez bólu i chyba prędko nie wrócę. Niech tylko wesprą bardziej twórców aplikacji, bo tutaj różnica jest kolosalna w porównaniu z tym, co ma do zaoferowania google.


Pierwsze wrazenie WP jest bardzo dobre, dalej niestety jest gorzej :) Nie jest to zly system, ale ciagle ma problemy ze stabilnoscia, no i brak wielu aplikacji zwyczajnie wkurwia.

Za to same telefony od microsoftu robia naprawde dobre wrazenie, podobnie jak iphony kiedys.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2015, 17:32 
Cytuj  
PO kilku dniach nie zauwazyłem problemow ze stabilnoscia, a ilosc aplikacji dla normalnego uzytkownika jakim jestem jest wystarczajaca.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2015, 17:50 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Za to same telefony od microsoftu robia naprawde dobre wrazenie, podobnie jak iphony kiedys.


Jakie tam Microsoftu. To po prostu Nokia pod inną nazwą.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2015, 19:38 
Cytuj  
Huawei Honor Holly spoko jak na budżetowy tel?


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 sie 2015, 08:28 
Cytuj  
Co teraz opłaca się kupić z androidem ?
Przesiadałbym się z iphona 5 który działa dobrze,ale szukam większego ekranu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.