mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188 ... 253  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2015, 09:26 
Cytuj  
One Plus, HTC, Nexus


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2015, 07:46 
Cytuj  
po dwóch latach w play planuje kolejne dwa lata umowa bez ograniczeń połączeń bez telefonu.

oferta play i plus jest identyczna około 50 zł z dużym pakietem internet.

pytanie.

czy polecicie plus zamiast play?

skłaniam się do tego z powodu ograniczeń umów roamingu krajowego play - internet ma max 2mb/s

jak jestem na wakacjach to jestem na to skazany i mam porównanie bo mam służbowy plus.
play plus się w lesie wlecze a plus zapierdziela

oczywiście są miejsca gdzie play w roamingu daje radę a plus nie ma zasięgu - to argument za play. z play można gadać wszędzie gdzie jest jakaś sieć.

w metrze w tunelu podobno już wszystkie sieci działają - do niedawna tylko play.

brać plus na 2 lata na próbę?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2015, 08:07 
Cytuj  
Jak dużym? Ja po roku w Nju za 39 zet miesiecznie mam nolimit na wszystko, 13GB internetu LTE i miesieczny okres wypowiedzenia (oferty "jeden na wszystko" i "im dłużej tym lepiej"). Problemy z zasięgiem stwierdziłem tylko na podkarpaciu w naprawdę dalekim wypizdowie. W Play jest lepiej?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2015, 08:14 
Cytuj  
nju czyli orange, viking czyli play, heyah czyli t-mobile, ci operatorzy mają bardzo fajne oferty, a co do zasięgu to tak jak opisałeś Desh, loteria


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2015, 08:17 
Cytuj  
Od niedawna mamy w firmie plusa i dla mnie tragedia po przejściu z tmobile. Zasięg skacze między trybami transmisji itp. i to nie tylko u mnie, sprawdzane na różnych tel. u kilku osób i to samo, dla mnie dramat. W domu często mam ledwo co zasięg gdzie w tmobile był b.dobry. Na działce gdzie 10 lat temu był chujowy zasięg dalej jest chujowy także ciężko mi polecić plusa.
Co do metra to dalej są dziury w zasięgu, sprawdzałem na plusie, orange i tmobile i zasięg znika całkowicie i rozłącza rozmowy także dla mnie dalej tylko play ma pełne pokrycie w bunkrze.
Ja mam wsio bez limitu za free także darowanemu koniowi się nie zagląda w zęby.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2015, 08:22 
Cytuj  
ktos ma newsy na temat zniesienia roamingu w naszym kolchozie unijnym? Na jakich zasadach to ma dzialac - czy bede mogl bez zadnych dodatkowych oplat korzystac z polskiej simki w UK? Chodzi mi szczegolnie o internet - w UK same limity i restrykcje.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2015, 08:38 
Cytuj  
Czytam i sie zastanawiam w jakiej czesci galaktyki mieszkacie i dokad jezdziecie, ze bez wzgledu na siec macie problemy z zasiegiem. :lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2015, 08:41 
Cytuj  
@Marek
Ale to dopiero za jakieś dwa lata z tego co mi wiadomo. Najpierw ceny roamingu będą mocno obniżone (w 2016), a później ma być zniesiony (w 2017), tylko pytanie czy ta ustawa już przeszła i czy przez te dwa lata coś się nie posypie.

A co do nowych umów, to forum telepolis jest całkiem niezłe, znajomy podrzucił, ludzie wynajdują tam ciekawe sposoby na obniżenie abo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2015, 09:19 
Cytuj  
@Atherius
Play nie ma dziury z ursynowa do centrum żadnej, nic nie zerwie.
(gadać można cały czas i net też non stop - gadam często całą drogę albo gram w coś online)

@Mark
internet wystarczający czyli dają 5GB a dotychczas z powodzeniem wystarcza mi 2GB.

@Embe
no to chyba zostane w tym fioletowym glucie PLAY, w wawie zero problemów a na wyjazdach to jest różnie.
na działce tmobile tragedia a plus okej.
nad morzem trafiłem miejsce gdzie plus nawet nie miał zasięgu do gadania a orange okej

w takich sytuacjach ten biedny 3g internet jest okej bo do gadania jest full zasięg zawsze. BOK mają wszyscy do dupy używam tylko apki i www do ustawiania co włączyć i wyłączyć.
ważne jest że własnie tylko w BOK można ustawic priorytet roamingu krajowego (na działce mam bardzo słaby zasięg tmobile z szybkim netem i wskakuje mi zamiast plusa ze słabszym netem ale full zasięgiem - można to przestawić z konsultantem.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2015, 09:32 
Cytuj  
Przed podpisaniem umowy, wszyscy gadaliście że PLUS jest git, a teraz że PLUS jest kiepski ;p ładnie Was w dekiel wali :D od 10 lat mam Plusa i żadnego dramatu nie zauważyłem, fakt jest taki, że poruszam się dość blisko miasta i jakieś braki w zasięgu w ogóle mnie nie dotyczą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2015, 09:56 
Cytuj  
Co do play, bierzcie pod uwagę też innych operatorów tej seci czyli: Mobile Vikings, Red Bull Mobile, Virgin Mobile, Truphone, Netia Mobile, Tele25, Izzi, Inea, działa wszystko tak samo, a oferty czasami fajne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2015, 10:33 
Cytuj  
OnePlus 2 stoi 1400 z invitem? w jaki sposób można go zamówić z oficjalnego źródła? zna ktoś dokładnie temat? mendolina?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2015, 13:31 
Cytuj  
4fr0 napisał(a):
@Marek
Ale to dopiero za jakieś dwa lata z tego co mi wiadomo. Najpierw ceny roamingu będą mocno obniżone (w 2016), a później ma być zniesiony (w 2017), tylko pytanie czy ta ustawa już przeszła i czy przez te dwa lata coś się nie posypie.

A co do nowych umów, to forum telepolis jest całkiem niezłe, znajomy podrzucił, ludzie wynajdują tam ciekawe sposoby na obniżenie abo.



ceny roamingu (oprocz ceny internetu wlasnie) juz w tym momencie sa tak niskie, ze przestalem za kazdym razem jak przyjade do Polski kupowac jakies startupy. Ostatnio przez 2 tyg. nabilem ~5GBP extra. Wkurza tylko brak internetu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2015, 14:52 
Cytuj  
roaming już jest uregulowany w całej EU od dwóch lat


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2015, 11:13 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
4fr0 napisał(a):
@Marek
Ale to dopiero za jakieś dwa lata z tego co mi wiadomo. Najpierw ceny roamingu będą mocno obniżone (w 2016), a później ma być zniesiony (w 2017), tylko pytanie czy ta ustawa już przeszła i czy przez te dwa lata coś się nie posypie.

A co do nowych umów, to forum telepolis jest całkiem niezłe, znajomy podrzucił, ludzie wynajdują tam ciekawe sposoby na obniżenie abo.



ceny roamingu (oprocz ceny internetu wlasnie) juz w tym momencie sa tak niskie, ze przestalem za kazdym razem jak przyjade do Polski kupowac jakies startupy. Ostatnio przez 2 tyg. nabilem ~5GBP extra. Wkurza tylko brak internetu.


No wlasnie ze wzgledu na internet trzeba i tak kupowac karte danego kraju, bo w dzisiejszychc czasach komorka bez internetu jest bez sensu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2015, 11:16 
Cytuj  
Jak bywam w kraju UE to kupuję pakiety, zazwyczaj koszt za dane wychodzi mi 50-100PLN, za około dwa tygodnie. Bardziej egzotyczne kierunki to może być już drogo rzeczywiście.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2015, 11:32 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
No wlasnie ze wzgledu na internet trzeba i tak kupowac karte danego kraju, bo w dzisiejszychc czasach komorka bez internetu jest bez sensu.

Ta - zrób to u nazioli. Aktywacja po 24h jak już opuszczasz ten chujowy kraj.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2015, 12:08 
Cytuj  
Na Słowacji jest ciekawie. Karty nie kupisz tak jak w normalnym kraju w sklepie w kiosku czy gdziebądź.

Tylko bezpośrednio u operatora, podając swoje dane, podpisując formularze i czekając na aktywację. Żeby była jasność mówię o zwykłej karcie sim którą doładowujesz przelewem, w sklepie, itp bez żadnego rodzaju abonamentu.

No przynajmniej tak było jakiś czas temu, ale wątpie aby się to zmieniło ostatnio. Zastanawiam się tylko jak w takim razie u nich działają tzw. wirtualni operatorzy, ale nie chciało mi się wnikać w to wtedy jak tam byłem.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2015, 12:33 
Cytuj  
mrynar - przyznam się, że ja też po prostu poddalem się z kupnem polskich sim-ek bo zawsze jak przyjadę do Polski to ta którą używałem zaledwie ~pol roku wcześniej już była nieaktywna. Nawet mimo kasy na nią załadowanej. Niby można tam wysyłać jakieś tajne kody SMS-em przedłużające ważność konta ale nigdy nie chciało mi się w to wnikać. Może trzeba czekać na matuszkę brukselę by raczyła to uregulować ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2015, 13:08 
Cytuj  
Jak tam u was z LTE w Warszawie? Orange/Nju na Woli ~50/30MBs, na Powiślu ~30/10. Jak u innych opów i w innych dzielnicach to wygląda?

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188 ... 253  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.