mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 667 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 10:51 
Cytuj  
Ja też to w chuju mam, ms, google i inne firmy podsłuchują nas od lata i nic z tym nie zrobimy, można odpiąć kompa od sieci jedynie.


_________________
@polygamia

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 10:54 
Cytuj  
@Desh

Tylko co cię obchodzi 99% innych osób? Nie czaję tego argumentu.


Co do przeszakadzania. To w domu też nic nielegalnego nie robię, nie hoduję marychy ani nie przetrzymuje małych dziewczynek w piwnicy, ale mimo to nie chciałbym, żeby np. jakaś firma nagrywała sobie wnętrze mojego domu.

Ja nie rozumiem jak może ktoś nie rozumieć, że ktoś nie chcę mieć zbieranych informacji o sobie i chcę mieć kontrolę nad swoimi rzeczami i swoją przestrzenią.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 10:57 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Ja też to w chuju mam, ms, google i inne firmy podsłuchują nas od lata i nic z tym nie zrobimy, można odpiąć kompa od sieci jedynie.


Właśnie przez to nas podsłuchują, bo wszyscy mają w chuju. Jedyne próby cywilizowania działań korporacji w internecie podejmuje UE. Chociażby prawo do bycia zapomnianym, pozytywny krok na przód. Mam nadzieję, że to będzie szło dalej, ale ciągle internet to dziki zachód.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 11:01 
Cytuj  
@sula

chodzi o różnicę podaną przez Goatusa.
mnie nie obchodzi nawet ten 1% bo moje dane już dawno internet wyssał na jakimś FB czy pracuj.pl

99% ludzi nie zablokuje tych update i będzie tak samo szpiegowane jak na win10.

w tych 99% są wszyscy przeciwnicy szpiegowania win10 którzy akurat nie przeczytają tego śmiesznego artykuliku


_________________
psn

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 11:54 
Cytuj  
Oj nie chodzi o powiązanie IP z nazwiskiem lub inne dane osobowe, miejsce pracy, znajomych, itp ale szkoda mi czasu tłumaczyć Desh.

Mało mnie obchodzi to, że 99% osób przeciwnych szpiegowaniu nie zablokuje updejta czy nie spróbuje ustawić systemu w jakikolwiek sposób. Naprawdę to, że duża część osób mówi co innego a robi co innego to jest rzecz stara jak świat, po co ją kolejny raz komentować i jakie to ma znaczenie dla samej sprawy szpionowania przez OS?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 12:06 
Cytuj  
to jest to co robi ze mną android z googlem od lat. wiedzą co, gdzie, kiedy i jak.

przecież darmowy upgrade do win10 to nie jest wynik miłości płynącej od MS


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 14:39 
Cytuj  
A może lubię ruchać małe dziewczynki przy zapalonych świeczkach i ms nic do tego. Nie godzę się na to, by pozyskiwali o tym informacje inaczej niż przez to gdzie ja napiszę o tym publicznie.
Albo też o filmach jakie oglądam, czy grach, w które gram.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 15:39 
Cytuj  
no to odinstaluj soft ms


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 15:45 
Cytuj  
Dopóki ktoś nie weźmie za ryj amerykańskich korporacji to jedyne wyjście. Wiązanie możliwości użytkowania produktu ze zgodą na inwigilację to jest absurd.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 16:59 
Cytuj  
"prawo do bycia zapomnianym" pojawiło się pierwszy raz w usa, w teksasie chyba, jako jedna z istotnych rzeczy do utrzymania amerykańskiego stylu życia :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 18:35 
Cytuj  
embe napisał(a):
no to odinstaluj soft ms

wiesz, że jesteś zjebem? Jesteś za religią w szkołach i inwigilacją ze strony MS. Nie muszę odinstalowywać win7. Po prostu jednak na win10 się nie przesiądę i czekam na steamOS.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2015, 19:23 
Cytuj  
pierdolona szmato nie obrażam cie !

jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem to byś wiedział że jestem przeciwny religii w szkole, a co do inwigilacji ms, jestem świadomym tego procederu zwykłymkonsumentem


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2015, 09:19 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
czekam na steamOS.

Niestety nie sądzę aby OS stworzony jako podstawka do platformy sprzażowo-usługowej jak Steam nie zbierał sobie wesoło i szeroko danych o użytkownikach.
Zresztą było parę lat temu o tym co Valve planuje w kwestii zbierania danych o użytkownikach. Było łącznie ze zbieraniem danych fizycznych, typu potliwość, tętno, rozszerzenie źrenic, itp podczas grania.

Zintegrowane ekosystemy dostarczające wszystko od A do Z będą chciały zbierać o użytkowniku wszystko co się da. Desh ma o tylę rację, że MS idzie drogą wytyczoną przez Apple i Googla, a co do Valve to nie sądzę aby ich ambicje się kończyły na byciu sklepem internetowym z grami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2015, 09:52 
Cytuj  
Ale bardziej chodzi o to, że ze steamOS przyjdzie kompatybilność gier z linuxem. Potem wszystko sobie człowiek na debianie postawi i wyjebane.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2015, 10:00 
Cytuj  
No tak to będzie dobry skutek uboczny SteamOS.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2015, 10:42 
Cytuj  
lel

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2015, 15:19 
Cytuj  
Dzisiaj miałem 1-szy problem z Windowsem 10. Po włączeniu kompa i pojawieniu się pulpitu, miałego mrugający biały ekran z kwadracikami położonymi w losowych miejscach. Żałuje że nie nagrałem tego. Po 2 resetach przyciskiem windows się załączył bez ekranu mrugającego.

Problem w internecie jest opisany, dużo poradników.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2015, 10:46 
Cytuj  
http://techne.alaya.net/?p=12499


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2015, 11:49 
Cytuj  
Najlepsza scena z lotniska, w usa:

- podchodzi ochrona
- zabieraja kumpla do pokoju
- wychodzi po 2 godzinach
- okazalo sie ze logi ze skajpa wzieli gdzie wysmiewal sie z USA i pisal co mu sie nie podoba
- W Izraelu to samo, doszedł jeszcze FB...

Mają wszystko o nas ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2015, 17:37 
Cytuj  
windows 10 zbanowany na BTGigs.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 667 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.